Меломанка Маланка• 17 июня 2024
я похвастатися і поплакати.
мені 41, багато чого досягла у житті. В матеріальному плані, маю нерухомість,освіти, подорожі... Сьогодні можу купити собі що захочу.
У мене прекрасна сімя, але...
Ну й..тво..ма...ть
Все сама, якби тільки хто знав, як мені то все важко дається.
І от зараз, планую велику покупку, просто чоловіку кажу, що потрібно те і те, а у нього завжди купа НІ,замість того щоб підтримати...
Він так і каже, моя все розрулить і все вирішить...
Ну мля...
я заздрю дівчаткам, які живуть за рахунок когось і насолоджуються.
я не памятаю коли я втратила ту грань з чоловіком, коли мене потрібно вітати з днем тата....
Я все, дякую.
У мене прекрасна сімя, але...
Ну й..тво..ма...ть
Ну мля...
Я все, дякую.
СережкинаЯ• 17 июня 2024
А може вам лише здається, що все сама? Та, що все сама, чоловічі штани у домі не має, а ви чомусь маєте... Чому?
Меломанка Маланка
• 18 июня 2024
Ответ дляГубной рояль
В тому, на мою думку, що всі свої знання і вміння вийшло використати в правильному напрямку. Це дуже класно могти себе самій забезпечити. Я от відмінниця в школі, коледжі, потім заочно інститут собі сама оплатила, диплом отримала і завжди пахала і зараз на когось … Після роботи тільки дім і дача…. Так всіх привчила що все сама зроблю… справлюсь, а тепер руки опустились , якась чорна смуга в навіть без війни, просто психіка не витримує вже… без підтримки теж…
але везучість тут ні до чого..