СКИБИДЫШь• 17 июня 2024

Дівчата, така складна ситуація

Чоловік сестри має зп 21 тис,він військовий.
Сестра в декреті.
Збережень ніяких немає, були важкі пологи, плюс багато докуповували всього чоловіку.
В нього є дитина від першого шлюбу, шле аліменти 5 тис кожного місяця.
Мама дитини написала, що треба робити операцію.
Операція 9 тис грн.
Він дає гроші на операцію,і виходить їм не має на що жити.
Просить щоб сестра поговорила і позичила гроші в мене.
А я розумію, що вони мені просто не віддадуть.
Я вже позичала їм 20 тис грн.
Досі не віддали.
І от що робити?
Залізний занавіс• 17 июня 2024
Ответ дляКринжова баба
Підробляти: прибирати , полоти чужі городи, готувати на замовлення, вести бухгалтерію що взагалі вміє ваша сестра?
Після важких пологів з немовлям? Ви на приколі?

...аяприкольная• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Памперси і їжа більше грошей тянуть
Всі так накинулись на сестру,а мені її жаль(
Як ми раніше жили без памперсів. Просто не уявляю.
Кринжова баба• 17 июня 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
В неї нема вибору
Залізний занавіс• 17 июня 2024
Ответ для...аяприкольная
Ну то прання мокрого теж в копійку влетить. Вода, електрика, порошок не даром
Мексиканочка• 17 июня 2024
Ні, я б не несла відповідальність за їх родину.Вм вже дали 500 уе, які Вам не вертають. Є кредитка. Вони взяти хочуть, а не віддавати. Можете дати просто так-дайте, не готові давати з кінцями, то не давайте.
...аяприкольная• 17 июня 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Прали руками, простим милом.
Marinamariana• 17 июня 2024
Неприятная ситуация. Она вам сестра и он воюет . Может дадите но последний раз , скажите что больше давать не сможете
АнтиТроль• 17 июня 2024
Не одалживать и все.
Мексиканочка• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Памперси і їжа більше грошей тянуть
То у чому питання?

Бабулька• 17 июня 2024
А что первая жена говорит?
21 зп мужа, это и весь доход на семью?
Если -5 тыс алименты и -9 на операцию, остаётся 7тыс на 2+1, в то время как только на одного старшего ребенка выделяется 5?
9 тыс это с каждого родителя или полная стоимость? У первой жены есть возможность оплатить половину? Или перенести операцию на осень? Чтоб собрать сумму постепенно
Залізний занавіс• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Памперси і їжа більше грошей тянуть
Якщо жаль, то просто помагайте. Хай сестра з чоловіком говорить, щоб шукаввищу зарплату.
Біле пальто• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Сестра боїться сказати, щоб дав половину суми або не давав гроші взагалі
Що ви, що сестра.
Не дати гроші на операцію своїй дитині
Мне без сахара• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Памперси і їжа більше грошей тянуть
Перейти на пелёнки в чем проблема?
Ms. Анонимная• 17 июня 2024
Не верю,что военным всего 21к плотют
Не обижаюсь• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Зп 21 тис, -5 аліменти,16 тис, -9 тис, залишається 7 тис, їм не прожити за ці гроші,кредитка в мінусі
Нічого страшного, зараз літо овочі, картопля і проживуть. А як пенсіонери на 2600.00в місяць живуть? Кредитку в цьому місяці мінімальний платіж зробить.
120-120-120 (не худею)• 17 июня 2024
пусть мужик решает свои вопросы - у побратимив пусть займет
Впораюсь зі всим• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Памперси і їжа більше грошей тянуть
То дайте ей денег, а не разговоры тут разговаривайте
Пліснявілий сир• 17 июня 2024
Ответ дляПомаранчова душа
9 тис за аденоїди - це ще дешево.
У дитячій лікарні це безкоштовно робиться,1-2 т лікарю/на власний розсуд
Не обижаюсь• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Тільки на памперси і харчування більше уходить
Знаете коли в мене після пологів була просто безвихідь, я не використовувала памперси вдома, тільки на прогулянку і на ніч, все. І також були дуже складні пологи, я вся порізана , дитина засинала тільки на руках, зараз як згадаю аж дурно стає. Немає безвихідних ситуацій, інша справа що шкода себе і хочеться більшого

Новорічна пальма• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Треба, я розумію і ту сім´ю
Просто мені дуже жалко сестру,(
Якщо шкода, то просто допоможіть грошима якщо є можливість.
Якщо і у вас грошей нема, то до чого тема? Все одно дати нема чого.
Чи ви хотіли почути, що чоловік козел, бо оплатив операцію старшій дитині?
Шотуткоїться?• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вона не розуміє за що жити їм.
І чому така сума на видалення аденоїдів
200 баксов, это стандартная сумма за этот вид операций.
Диви яка я пава!• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Памперси і їжа більше грошей тянуть
Вечно от этих мужиков проблемы. Наверное, к вашей сестре от жены свалил? Заделал там ребенка и тут, а содержать должны все кроме него, круто))
Кокосиха• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Можно легко прожить
Біле пальто• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Це зрозуміло.
Але як їм жити в такій ситуації?
Допоможіть сестрі з продуктами; зять хай харчується на службі.
Пліснявілий сир• 17 июня 2024
Ответ дляМаурита
Які смішні зарплати с ЗСУ .. позорище
Аленоїди моїй дитини видаляли безкоштовно. Звичайна обласна дитяча лікарня .. щось змінилось ?
Вони хочуть по самому дорожчому методу
Кокосиха• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Памперси і їжа більше грошей тянуть
Можно обойтись без памперсов
Замрійлива• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Можно стирать
Новорічна пальма• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Я оплачую повністю лікарів з народження.
На більше не має грошей, бо утримую ще маму й бабусю
Скільки років вашій мамі, що її вже треба утримувати? Вона не може з дитиною сестри сидіти?
Бабулька• 17 июня 2024
Ответ дляКокосиха
Можно легко прожить
Ок, если на 7 тыс легко прожить 2-м взрослым и младенцу (памперсы), то значит старшему ребенку на него одного 5 тыс не нужно (?)
Шотуткоїться?• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Значит экономит на подгузниках и смесь попроще. Ну как быть если больше нет? Экономить.