СКИБИДЫШь• 17 июня 2024
Дівчата, така складна ситуація
Чоловік сестри має зп 21 тис,він військовий.
Сестра в декреті.
Збережень ніяких немає, були важкі пологи, плюс багато докуповували всього чоловіку.
В нього є дитина від першого шлюбу, шле аліменти 5 тис кожного місяця.
Мама дитини написала, що треба робити операцію.
Операція 9 тис грн.
Він дає гроші на операцію,і виходить їм не має на що жити.
Просить щоб сестра поговорила і позичила гроші в мене.
А я розумію, що вони мені просто не віддадуть.
Я вже позичала їм 20 тис грн.
Досі не віддали.
І от що робити?
Сестра в декреті.
Операція 9 тис грн.
Я вже позичала їм 20 тис грн.
Досі не віддали.
І от що робити?
Липка-прилипка• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Зп 21 тис, -5 аліменти,16 тис, -9 тис, залишається 7 тис, їм не прожити за ці гроші,кредитка в мінусі
И шо, ей семь косарей не хватит прожить? Пусть хотелки свои уменьшит. И как другие матери живут с детьми на минималку без мужиков рядом?
СКИБИДЫШь
• 17 июня 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Думаєте дитині до і після операції не треба їсти місяць? Ну-ну
Треба, я розумію і ту сім´ю
Просто мені дуже жалко сестру,(
Кринжова баба• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
В неї дитині 5 місяців, дитина проблемна дуже
І на вирішення проблем дитини напевне також потрібні гроші,яких нема. Довго збирається сидіти?
СКИБИДЫШь
• 17 июня 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Памперси і їжа більше грошей тянуть
Всі так накинулись на сестру,а мені її жаль(
100pudov• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вона не розуміє за що жити їм.
І чому така сума на видалення аденоїдів
Методы удаления разные. Выбрали самый лучший метод. Я не думаю,что ваша сестра пошла бы своему ребёнку удалить дешёвым способом. Как еде в совдепии делали.
Сестра ваша должна была понимать что у него у мужа есть ребёнок ...и он никуда не денется до 18 лет точно и дале больше ещё и учёба.
СКИБИДЫШь
• 17 июня 2024
Ответ дляШлях до зірок
автор, а у вас тоже напряженка с деньгами?
В менн стабільний дохід,але я утримую маму і бабусю ще
Липка-прилипка• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вы как родная тётка чё сделали для дитятки? Проявите свою любовь в полном объеме, помогите не умереть с голода сестре и ребенку.
Кринжова баба• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Памперси і їжа більше грошей тянуть
Якщо жаль,то допоможіть їй,посидьте з дитиною поки вона буде працювати. У вас же напевне ж вихідні?
З родзинкою• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Дохід був нормальний,я писала вище.
Мені її жаль
Так а що від нас хочете? Якщо вам її так шкода, дайте грошей. Я б не давала, що значить «не проживе на ці гроші» у власному житлі ОДИН МІСЯЦЬ можна прожити і на такі гроші, якщо вона не працює проїзд їй не треба, квартплату можна навіть в наступному місяці заплатити, а в цьому все на їжу, вдома ж по любому якісь крупи консерви є в запасі, овочі дешеві сезонні купувати. Ну а які варіанти?
СКИБИДЫШь
• 17 июня 2024
Ответ дляКринжова баба
А дитину куди діти?
Я не можу сидіти,робота.
Спілий баклажан• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Треба, я розумію і ту сім´ю
Просто мені дуже жалко сестру,(
Смисл нити? Жалко то помогайте. Дайте відро картоплі і памперсів купіть. Що ви хочете від порадниць? Памперси можна і не купувати раз ситуація складна. Своя квартира є це вже добре, на супах і кашах можна місяць протягнути
Кринжова баба• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
А дитину куди діти?
Я не можу сидіти,робота.
У вас нема вихідних?
СКИБИДЫШь
• 17 июня 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Я оплачую повністю лікарів з народження.
На більше не має грошей, бо утримую ще маму й бабусю
Липка-прилипка• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Тільки на памперси і харчування більше уходить
Значит урезала памперсы, и стирает пеленки. Сейчас лето, пеленки сохнут быстро. На харчи вы помогите, а то тема смахивает на выгул вашего белого пальто.
СКИБИДЫШь
• 17 июня 2024
Ответ дляКринжова баба
У вихідні я сплю мертвим сном і не можу встати з ліжка
СКИБИДЫШь
• 17 июня 2024
Ответ дляКринжова баба
У вас нема вихідних?
Є, але я тоиоюсь в будні, що просто лежу на вихідних
Липка-прилипка• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Памперси і їжа більше грошей тянуть
Вам ее не жаль. Вы просто хотите прочитать, как осуждают мать первого ребенка, какая она тварь, требует с отца ребенка деньги на операцию.
Было бы жаль, не мыли бы тут кости . А сказали бы сестре: маня, я с тобой, я помогу по возможности, ты моя родная, что то придумаем. А вы галопом на советчицу
100pudov• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Треба, я розумію і ту сім´ю
Просто мені дуже жалко сестру,(
Ну жалко, то подарите ей
Заела_пластинка• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вона не розуміє за що жити їм.
І чому така сума на видалення аденоїдів
Если её ребёнку придётся удалять аденоиды, её сумма не будет останавливать, 100%.
Она на какие деньги планировала жить?
Очевидно, его заработка не хватает на двоих детей. И, извините, но и этого заработка в любой момент может не оказаться. Вы обе этого не понимаете?
В первую очередь вашей сестре надо сейчас искать, как обеспечить себя и ребёнка. Да, это сложно с малышом на руках, но необходимо.
Она на какие деньги планировала жить?
Кринжова баба• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ваша сестра також хоче лежати, і мама першої дитинки. Да і тато). Вам все ще їх шкода?
З родзинкою• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Памперси і їжа більше грошей тянуть
Ну якщо нема грошей де взяти то логічно було б на місяць відмовитись від памперсів і витратити все на їжу. Раніше памперсів не було, памʼятаєте?
Маурита• 17 июня 2024
Які смішні зарплати с ЗСУ .. позорище
Аленоїди моїй дитини видаляли безкоштовно. Звичайна обласна дитяча лікарня .. щось змінилось ?
Знаю бакси• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Дохід був нормальний,я писала вище.
Мені її жаль
Та дайте їм ті гроші раз жаль людину. Віддадуть пізніше, не бомжі ж і не волоцюги, просто такі обставини. Домовтесь чіткіше про терміни повернення чи повернення в доларі. Я б сестрі позичила (власне і позичала).
ФсеСама• 17 июня 2024
Ответ дляПомаранчова душа
9 тис за аденоїди - це ще дешево.
Це де таке? Ми готуємось до операції сину. Якщо нема грошей, то суто внесок 500, а так, то лікар сказав, якщо маєте, то 5 тис. Це обласний центр.
Якщо б не мали взагалі грошей, я б не платила.
100pudov• 17 июня 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Даже не на выгуливать. А давайте скинемся все дружно))) все варианты отметаются и и снова мне мне жааалкооо. И никакого конструктива
Кринжова баба• 17 июня 2024
Ответ дляМаурита
Які смішні зарплати с ЗСУ .. позорище
Бо чоловік сестри служить не там де платять бойові,у тилу.ось і зп такі
Залізний занавіс• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Сестрі треба ставати зубатою поки від голоду не захворіла її власна дитина. Хай чоловік шукає шляхи переведення на вищу зарплату, іншу роботу, може свекри тій дитині можуть помогти.