Море Щастя• 17 июня 2024
Ви б хотіли і поважали чоловіка в такому випадку?
Припустимо ви познайомились у зрілому віці, планували жити в Україні, ростити дітей. Житло є у вас обох , дохід є.
Але почалась війна і чоловікова мама наполегливо радить виїхати з країни, продати 1 квартиру для цього і т.д., а чоловік слухає маму у цьому випадку,залишатись тут навіть з "інвалідністю " не хоче ні він ні мама.
Чи змінилось би ваше відношення до нього? Чи хотіл б сексу і дітей з ним ? Чи відчували б опору в такому чоловікові?
KROX@• 17 июня 2024
Типа он не хотел выезжать, но тут появилась мама и он передумал?
Война очень сильный аргумент. Не могу сказать чтоб прям так отбило бы желание.
Возможно грызла бы себя за то, что он слушает маму, а не меня))))
люблю_тортики• 17 июня 2024
Сам факт того, что мужчина хочет выехать для меня нормален. А вот продать ради этого жилье… это не самое разумное решение, но я ж не знаю сколько у вас квартир, какие доходы. Способен ли ваш муж в принципе заработать где бы то ни было. Выехать то одно, а дальше как жить?
Тирамісу на терасі• 17 июня 2024
Раз вы пришли на Советчицу с таким вопросом, значит у вас есть сомнения и не в пользу мужчины. Ищите другого.
Заліковий троль• 17 июня 2024
Якщо ми скажемо,що не хотілось би сексу і дітей від нього,то і ви не будете хотіти?
Море Щастя
• 17 июня 2024
Ответ дляМішечок щастя
Какое отношение секс и мама?
Шось все в кучу слепили
Ну так то не дуже мужньо це все виглядає, враження що він відкотився з 38 до 18 років через маму
Мона Лиза• 17 июня 2024
До війни в нас всіх були інші плани. Так а ви що хочете тут почекати, поки відмінять інвалідності і він загремить на фронт? Чи відбудовувати країну за їжу?
В моїй хаті моя правда• 17 июня 2024
Ответ дляМоре Щастя
Мужні вже з прапорами лежать
Ви такого хочете майбутнього ?
Мішечок щастя• 17 июня 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Канешнааа. Совечица плохого не посоветует
Море Щастя
• 17 июня 2024
Ответ длялюблю_тортики
Житло його, куплене від продажу батьківської квартири, яка дісталась йому у спадок після їх розлучення. До війни він працював маркетологом, не знаю чи зможе заробляти так же закордоном
Мішечок щастя• 17 июня 2024
Ответ дляМоре Щастя
А раньше чем смотрели
Он же и раньше маму слушал
Море Щастя
• 17 июня 2024
Ответ дляМішечок щастя
А раньше чем смотрели
Он же и раньше маму слушал
Ні, раніше и жили своєю сімʼєю, вона не мішалась в наші плани
А я з косою• 17 июня 2024
Ответ дляМоре Щастя
Автор! Війна! Війна! Вам це слово ні про що не каже?
Море Щастя
• 17 июня 2024
Ответ дляА я з косою
Каже, дуже багато каже
Ответ дляМоре Щастя
Слушайте , причем тут мама , если б он не хотел выехать вы думаете она бы его заставила ?
Перестаньте маму винить в том что у него отличное от вас мнение
Не думаю что он говорит -мама сказала продавать и выезжать
Мама скорее его просто поддерживает и все
Мішечок щастя• 17 июня 2024
Ответ дляМоре Щастя
Вам не понравилось. Оказывается нефиг маме лезть. Это не она влезла. А он принял решение в разрез вашему. И мама тут не причём. Мама посоветовала, а он принял решение. И вам не хочется слышать, что не вас послушал. Вышло абидненько для вас
Море Щастя
• 17 июня 2024
Ответ дляМиззери
Мама вже 8 разів приїздила з Києва в Тернопіль,дзвонить по 10 разів на день кожному з нас з цими розмовами
Мая твая не панимать• 17 июня 2024
Ответ дляМоре Щастя
Поставте ультиматум, і тоді тільки дізнаєтесь чи ви потрібні йому
Мая твая не панимать• 17 июня 2024
Ответ дляМоре Щастя
Не зможе, це вас втішить?