ДеньгиНеСдаю• 17 июня 2024
Привіт, знову я з тортиком) Питання варто чи ні)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3540137
Тоді я не кинула.Влітку торти трохи не та тема. Їмо полуницю і черешню.
Але ось не знаю звідки зʼявилась дівчина. Яка дуже вмовляла зробити торта.
Бо купувати не смачні. Я відмовлялась як могла, бо замовити вже нічого не можу по термінах
Але пофіг, як буде, або домашнє, більше рожевого, бо любить єдинорогів.
Ну от в Ашаі що змогла купила і як змогла(
Скинула, подобається. Торт 3 кг без декору.
1000 грн за таке сказала. Їй ок.
А я переймаюсь. Що можу краще, і мені часу не дали, то не змогла зробити нормальне покриття(
Питання. Чи варте воно тих хвилювань, щоб робити щось далі? Бо мені все не те, я прагну ідеала, а це час. І хвилювання.
Чи може не варто воно? Але ж пеку блін все одно…
1000 грн за таке сказала. Їй ок.
ДеньгиНеСдаю
• 17 июня 2024
Ответ дляБоХатая
Автор, вы вначале вызывали положительные эмоции. Но вот эти ваши темы, как под копирку, как вы переживаете, ночей не спите, денег фактически не зарабатываете, сердце себе краете, всю кровь из себя выпускаете, чтобы спечь торт, начинают вызывать смешанные чувства...Если честно, с самого начала торты ваши выглядели достаточно по-дилетански. В концепции «мама весь вечер старалась». Я бы такой торт не купила, как и любую домашнюю кулинарию. Но, есть любители и они вас чудом находят и каждый раз долго уговаривают им что-то спечь. Зачем только вы каждый раз оформляете об этом новую тему на Советчице?
Проходите мимо и не обращайте внимания. Форум он типа для общения.
Хорошего вечера и будьте здоровы)
За ким я буду?• 17 июня 2024
Автор, для мене в торті найважливіше смак. Мені пофіг на весь декор. Замовляла завжди без декору. Або крошка або шоколад. Ви молодець. Ціна. Ну звісно продавцю хочеться дорожче, покупцю хочеться доступніше, добре, коли є баланс. Головне-якісні інгредієнти. Я б у вас придбала торт.
За ким я буду?• 17 июня 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Сметанник. Масло в тесте харьковское Слобожанка, сгущонка своя линия, но это тот же Первомайск. Сметана Яготин в креме. Сахар Фора.
Яйца ясен свит. Какао алкализированное, заказываю в нете.
Мука зернари.
Я учусь и торты далеки от проф.
потому умножаю продукты х2. Плюс декор отдельно.
Мука зернари.
Я учусь и торты далеки от проф.
Я теж читаю хто виробник. А то іноді плюються на свою лінію. А виробник той самий, тільки ціна різна.
Весела пiсенька• 17 июня 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я аматор, це мій 3 торт з декором) на проф не претендую взагалі😔
Наб´єте руку, буде ідеально. Тільки на торт в старпості, я би хотіла менше кількість кольорів, зелені і помаранчеві замінила б. Це якби я була замовницею, а ваша клієнтка мабуть хотіли саме так😉
Не зви чайна• 17 июня 2024
недавно кушал торт заказной, цена вопроса 1150 грн, по факту 1000 грн. декор - полное шайзе, можно сразу в мусор, а торт шоколадный с целым фундуком, бомба вообше
Я тут Живу• 17 июня 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Мука зернари.
Я учусь и торты далеки от проф.
Мука зернари.
Я учусь и торты далеки от проф.
А жирность какая у масла, сметаны ?
ДеньгиНеСдаю
• 17 июня 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Так і є) Вершкове масло в них Галичина виробник) як і більшість молочки)
То як є акції беру.
Взагалі то я пеку, то як бачу акцію на гідну молочку, беру більше. Масло взагалі морозити норм.
В зимку маю вихід на домашню молочку, там взагалі іншій смак) ціну мені роблять як по акції)
То як є акції беру.
За ким я буду?• 17 июня 2024
Ответ дляЯ тут Живу
А жирность какая у масла, сметаны ?
Я , наприклад, масло беру 82, а от сметану навмисно беру менш жирну і для тортів і для желе, бо люблю його, але попередньо сметану відвішую, щоб густішою була і менш кислою.
ДеньгиНеСдаю
• 17 июня 2024
Ответ дляЯ тут Живу
А жирность какая у масла, сметаны ?
В тісто масло 72. В крема 82. Сметана зараз різниці майже не бачу. Вчора взяла Молокію 20, рідша і кисліше ніж Яготин 15…
БоХатая• 17 июня 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Хорошего вечера и будьте здоровы)
Почему я должна пройти мимо? Вы же не в закрытом сообществе Кто меня похвалит лучше всех тему открыли. Или ваши «тортики» и вас можно только хвалить?
Я тут Живу• 17 июня 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Не люблю ни молокию, ни яготинское ( сметану)
Ферма лучше или селянское ( 20%)
Тракторні війська• 17 июня 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Мука зернари.
Я учусь и торты далеки от проф.
Мука зернари.
Я учусь и торты далеки от проф.
Давайте считать:
- продукты х2 - ... Грн
- расходники (вода, эл, материалы) - ....
- ваше рабочее время - ....
-----
Итого сумма расходов/ сумма чистого дохода.
Так сколько вы заработали на торте?
- продукты х2 - ... Грн
- ваше рабочее время - ....
-----
Так сколько вы заработали на торте?
Подтяжка• 17 июня 2024
Я, як знатний рукожоп, кажу, що торт супер.
Бо не уявляю як їх роблять))
Я б за 1000 такий купила.
Ви молодець
Бо не уявляю як їх роблять))
Я б за 1000 такий купила.
Ви молодець
ДеньгиНеСдаю
• 17 июня 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ну дівчина-замовник дуже просила, бо магазинне їй не смачне, щоб не було крему, і розове по максимуму, бо дитина любить єдинорогів.
Я не хотіла. Ну сказала як без декору 600, це продукти х2. Декор і покрити то 1000. Людина сказала шара, все підходить🤷♂️
За ким я буду?• 17 июня 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ну то ясно. Побажання замовника найважливіше, навіть якби вона хотіла все зелене
ДеньгиНеСдаю
• 17 июня 2024
Ответ дляТракторні війська
Давайте считать:
- продукты х2 - ... Грн
- ваше рабочее время - ....
-----
Так сколько вы заработали на торте?
- продукты х2 - ... Грн
- ваше рабочее время - ....
-----
Так сколько вы заработали на торте?
Ну гривен 300. Но я знаю. Мне важен опыт. Не гонюсь за заработком. Хобби)
Духовка газ😜
ДеньгиНеСдаю
• 17 июня 2024
Ответ дляПодтяжка
Бо не уявляю як їх роблять))
Я б за 1000 такий купила.
Ви молодець
Бо не уявляю як їх роблять))
Я б за 1000 такий купила.
Ви молодець
🥰
Розбещена цяточка• 17 июня 2024
Я би ще раз ганашем пройшлася, щоб коржі не просвічувались. Сама ще тільки експериментую, першим неочікувано довелося робити весільний торт для кума, думала, застрілюся, поки вирівняю, три рази здирала і переробляла, потім знайшла інший рецепт, у якому ганаш був рідшим і збивався після стабілізації. Він виходив світлішим, об´ємнішим і легше наносився.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 17 июня 2024
Якщо за З кг брати 1000 гривень, то точно не варте. Цінуйте свій труд
ДеньгиНеСдаю
• 17 июня 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Ферма лучше или селянское ( 20%)
Селянске топ. Ферма ужасная
Масло Ферма в выпечке реально жесть
ДеньгиНеСдаю
• 17 июня 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ну як інакше навчитись?)
Або безкоштовно і родина їсть. То вже не можуть😂
Тракторні війська• 17 июня 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Духовка газ😜
Значит газ.
Вот на эти 300 грн + доложите купите мастер-класс по покрытию шоколадом. Для начала.
Аноним_1859• 17 июня 2024
Ні, не варто. Нормально так буде? Чи ви щось конкретне хочете почути? Ще з минулої теми було незрозуміло, що ви хочете. Коли вам пишуть, що все гарно, ви у відповідь - ні, там погано вирівняла, там ще щось не так. Ну, дійсно, торти зовсім не ідеальні і ви сама це знаєте і ті, хто цим займається теж все бачать. То що ви хочете? Почути захопливі відгуки пересічних господинь, які ніколи не пекли нічого крім шарлотки? Постійні питання чи ок для першого разу? Ну для першого разу ок, але ви і самі це знаєте. Таке щось. Я розумію, що ви у ейфорії від себе, але якось опануйте вже себе.
ДеньгиНеСдаю
• 17 июня 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ну то я і робила завжди крошка.
Але ж для дитини на др просять щось цікавіше
ДеньгиНеСдаю
• 17 июня 2024
Ответ дляАноним_1859
Дякую за увагу)
Так, я психічна і мені важко щось починати.
І так, кожен раз то підтримка.
Більше не буду, зрозуміла.
Гарного вечора.
І так, кожен раз то підтримка.
Більше не буду, зрозуміла.
Гарного вечора.
ДеньгиНеСдаю
• 17 июня 2024
Всім дуже дякую за увагу і коментарі.
Бережіть себе і тихої ночі😍
Аноним_1859• 17 июня 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Дякую за увагу)
І так, кожен раз то підтримка.
Більше не буду, зрозуміла.
Гарного вечора.
І так, кожен раз то підтримка.
Більше не буду, зрозуміла.
Гарного вечора.
Помітно. Попрацюйте над своїм внутрішнім станом, щоб не залежить від думки і схвалення оточуючих, а мати всі відповіді всередині себе. І вам гарного вечора.
За ким я буду?• 17 июня 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Всім дуже дякую за увагу і коментарі.
Бережіть себе і тихої ночі😍
Автор, у вас виходить, вам подобається, вдосконалюйтеся і вірте в себе. Не всі так можуть.
Автор, удачі!!!!
Нещодавно Олх видав в рекомендації торт «Наполеон» - жінка пече з Києва .
Все просто ніби, але від фото аж віддавало чистотою та ароматом випічки.
Я не втрималася і написала їй комплімент
Дуже поважаю людей, які не просто хочуть отримувати дохід від власної справи, а роблять все як для себе
Ответ дляЗалізна тьотя
Такое ощущение, что вы или рекламируете себя, или в похвале нуждаетесь
А хоч би і так - невже в цьому щось погане криється?
Тут і порадять , і похвалять
Тим більше автор щедро ділиться і рецептами ( переглянула попередні теми ) , і не просто , а ще і власними ноу-хау .
Тут і порадять , і похвалять