#Пойду_кгадалке• 17 июня 2024
У вас є секс іграшки?
У вас є секс іграшки і які саме?
Результат:
вже голосів:
64 (55.65%)
Так
40 (34.78%)
Ні
11 (9.57%)
Хочу купити
Сарафанное радио• 17 июня 2024
Есть вибро яцо, хрень редкая, не понимаю кому это надо. Год валяется, купила и вообще не оценила.
палка-копалка• 17 июня 2024
Вибратор и виброшарики. У мужа какая-то хрень для мастурбации, даже не знаю как называется.
Ксерокопия ночи• 17 июня 2024
Ответ дляПовітруля
А зачем? Мужиков с норм членом нету?
У кого-то вообще нет мужчины. Тогда могут быть нужны секс-игрушки. У меня вот нет мужчины. Но и секс-игрушек нет
Сарафанное радио• 17 июня 2024
Ответ дляПовітруля
А зачем? Мужиков с норм членом нету?
Та даже если нету, игрушки вообще не выход из ситуации, выброшеные деньги.
Сарафанное радио• 17 июня 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Вот и не тратьте деньги, оно того не стоит.
Ксерокопия ночи• 17 июня 2024
Ответ дляСарафанное радио
Для кого-то выход
Лукава Кішка• 17 июня 2024
Сатисфаер - просто маст хев. Есть еще дорогущий вибратор, раз в год может юзаем, а сатисфаер каждый день, бедолага🤪
ТигрЛьвович• 17 июня 2024
Ответ дляПовітруля
А зачем? Мужиков с норм членом нету?
Хай мужики спочатку знайдуть клітор і розберуться, що з ним робити. А то деякі вважають, що жінка повинна оргазмувати відразу від вида його піструна. А також перестануть думати тільки про власне задоволення, можливо тоді можна повернутися до цієї розмови.
Ксерокопия ночи• 17 июня 2024
Ответ дляСарафанное радио
А я собиралась тратить на них деньги?
Повітруля• 17 июня 2024
Ответ дляТигрЛьвович
То ж деякі, не всі такі)
Плету корзинки• 17 июня 2024
Був вібратор, я його не зрозуміла, мені рукою в сто разів приємніше, віддала коту, він грався, більше нічого не купую.
язззззь!!!• 17 июня 2024
У кого його не має, навіть не думайте купувати! Почитайте спочатку про те що може з вами статися після його використання. Це все заробіток для інших, а вам це може вплинути на здоровʼя.
Чекаю завтра• 17 июня 2024
Ответ дляПовітруля
А зачем? Мужиков с норм членом нету?
Наприклад член в роті. А в вагіні чи попке (чи і там і там) вібратор.
Чекаю завтра• 17 июня 2024
Ответ дляязззззь!!!
Що може статися? У 95 років секс перестане цікавити, чи що?
язззззь!!!• 17 июня 2024
Ответ дляЧекаю завтра
А у носі чи у вушах? Може ще туди засунете? А чоловіку теж засовуєте😂😂
Чекаю завтра• 17 июня 2024
Ответ дляПлету корзинки
Так різні ж є. В мене один просто вау, а інший ну таке. Хоча і той і той сатисфаєри вібратори. Але різної форми.
Чекаю завтра• 17 июня 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ніс і вуха в мене не ерегонні зони. Тому немає сенсу туди щось засовувпти.
Стосовно чоловіка- у всіх чоловіків там простата і її стимуляція дає надзвичайно яскравий оргазм. Але чоловікам треба дещо іншу форму анального вібратора для того.