КрестьянинДиор• 17 июня 2024

Панкреатит сколько

Сколько дней соблюдать диету что бы жить как раньше ? И вообще кто знает ? Если ем что такое типа сладкого или жареного живот сразу раздувает это так норма ?
Робітниця• 18 июня 2024
Як раніше вже не можна буде
Панкреатит це пожиттєво обережність в харчуванні. У кожного по своєму, але у всіх підшлункова боїться жареного. У багатьох - свіжих овочів і фруктів, як не дивно. Підбирайте для себе, що вона у вас переносить нормально, а чого не терпить. Можна здати аналізи, по яким буде зрозуміло з якими саме ферментами є проблеми, і періодами їх пропивати, щоб допомогти підшлунковій

Робітниця• 18 июня 2024
А так, можна спробувати місяців 3-4 на дієті побути, може все й повернеться як раніше було.
Це гра в довгу, парою тижнів тут не відбудешся, на жаль
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 18 июня 2024
После года жесткой диеты и похудения до 47 кг, я постепенно вернулась в обычное питание. Копчения, маринады, уксус, жареное и много жира я не ем, но обычную домашнюю еду спокойно.
У меня он хронический
автор КрестьянинДиор • 18 июня 2024
Ответ дляРобітниця
Капец , я уже мучаюсь месяц я 2 щось не так сьем и уже раздутий живот , якийсь ужас
автор КрестьянинДиор • 18 июня 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
У меня он хронический
У меня тоже хронический но все началось с холецистита , питаюсь сидеть на диете но тяжело особенно сейчас период летний фруктов и овощей, ем каши и кур грудку
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 18 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
У меня тоже холицестит, они почти всегда вместе заболевают тк при недостатке ферментов или желчи вся работа ложится на один орган и он по итогу тоже выходит из строя.
У меня до стационара дошло, причем до того я даже не знала что такое панкреатит. Думала всю свою жизнь буду есть паровую котлету и кашу-размазню. А врач говорил на последних приемах, чтобы я возвращалась к обычному питанию, можете даже шашлычок изредка есть. я ему вообще не верила, какое питание, меня раздувает в шар, боли в боку, не сформирован стул, решила сама быть пожизненно на диете. Но война внесла свои коррективы, пришлось потихоньку есть со всеми и оказалось, спустя год, я это переношу.
Но, ферменты всегда со мной, если чувствую, что еда тяжеловата, пью
автор КрестьянинДиор • 18 июня 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А как вы кто все лечили ? Просто диетой ? У меня еще и запоры

Я_уеду_жить_в_Лондон!• 18 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Просто диетой. Препараты я только первый месяц принимала, потом ферменты при надобности
МадамОхмури• 18 июня 2024
Ответ дляРобітниця
Як раніше вже не можна буде
Нема такого аналізу ’якого саме ферменту не вистачає’.
Якщо у вас гострий панкреатит - то голод, холод і спокій на 2-3 доби, потім поступово вводити їжу по 5п столу.
Якщо лайтово, то на дієту, знову ж таки, подивіться стіл #5п, але дивіться по відчуттям.
З їжею можна панкреатин, креон тощо в адекватному дозуванні десь тиждень -два.
Для того, щоб дізнатися, чи є реальне порушення функції (недостатньо виробляє ферментів ПЗ) є аналіз ’панкреатична еластаза’.
За цим аналізом саме приймає лікар рішення про пожиттєвий прийом замісної ферментотерапії.
автор КрестьянинДиор • 18 июня 2024
Ответ дляМадамОхмури
У меня есть эти анализы, по словам врача она сказала что мне нужно пожизненно принимать ферменты
МадамОхмури• 18 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Скільки у вас панкреатична еластаза?
І в гострому періоді не дуже інформативно, треба ще здати після зняття загострення.
А по харчуванню - поки розслаблятися вам рано, на це літо за свіжі фрукти і овочі забудьте.
автор КрестьянинДиор • 18 июня 2024
Ответ дляМадамОхмури
Скільки у вас панкреатична еластаза?
автор КрестьянинДиор • 18 июня 2024
Кальпоотектин 37
автор КрестьянинДиор • 18 июня 2024
Ответ дляМадамОхмури
Скільки у вас панкреатична еластаза?
А шо з запорами робити ?
МадамОхмури• 18 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
А шо з запорами робити ?
З жовчним працювати. Холецистит у вас з каменями?
автор КрестьянинДиор • 18 июня 2024
Ответ дляМадамОхмури
Без