Некомильфо• Изменено 18 июня 2024

Ось що я скажу вам шановані

Якщо Ребров і далі ставитиме на воротах Андрія Луніна, то я вже зараз можу констатувати що на ЄВРО 2024 можна ставити остаточний хрест, бо і дві наступні гри просеремо якщо Лунін стоятиме у воротах.

Не даремно Анчелотті не випустив його на фінал ЛЧ бо Тібо Куртуа бездоганний і не пропускає з 40 метрів як Лунін. А ще до фіналу ЛЧ - Лунін напропускав аж 4 голи за гру у чемпіонаті Іспанії, для Реалу 4 голи за матч - забагато. Згадаєте моє повідомлення.

Винуватець вчорашнього розгрому - Лунін.

Донесіть хто-небудь цю інфо до Реброва. Хай ставить на ворота Трубіна, він краще виглядає.

Ребров просто на хайп повівся, Лунін з Реал Мадриду, оооооо, ууууу, треба ставити бо з козирного клубу. Те що Лунін у Реалі зараз - не робе його кращим воротарем України. Хіба у штабі Реброва цю просту річ не тямлять??!!

Отже, підсумок: ЛУНІН НА ВОРОТАХ - КАБЗДА ЄВРО 2024 ДЛЯ УКРАЇНИ
Пукимончиг• 18 июня 2024
Держите нас в курсе.
автор Некомильфо • 18 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Держите нас в курсе.
ага....

смерть кацапам.
Пукимончиг• 18 июня 2024
Ответ дляНекомильфо
ага....

смерть кацапам.
Всем.
автор Некомильфо • 18 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Всем.
Удалено администрацией...
Коленная ложечка• 18 июня 2024
Ответ дляНекомильфо
Удалено администрацией...
типичный интеллектуальный фанат
Пукимончиг• 18 июня 2024
Ответ дляНекомильфо
Удалено администрацией...
Тю, ото Вас с утреца плющит
Ну хоть улыбнули и то спасибо.
А если по теме, то Андрей Лунин нормальный вратарь, возможно его отвлекали или проиграть было для чего то необходимо.
автор Некомильфо • 18 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Тю, ото Вас с утреца плющит
Ну хоть улыбнули и то спасибо.
Удалено администрацией...
Начальник Анонимов• 18 июня 2024
«Донесіть хто-небудь цю інфо до Реброва». Угу, сейчас побегу позвоню.
Вы ошиблись форумом, по-моему.
Пукимончиг• 18 июня 2024
Ответ дляНекомильфо
Удалено администрацией...
Извините, ну это уже диагноз, подите проспитесь автор и приходите на форум в адеквате, потому что за оскорбление можно и принудительно отправить Вам отдыхать.