ky-ky• 18 июня 2024

Хто виїхав в США жалкуєте чи ні? Чи реально значит роботу?

Питання до тих хто виїхав по програмі. Чи+ та - . Виїхали якби знали як там на справді? Чи вдалося влаштуватися на роботу і т.п. можливо була тема то можна лінк на неї
Якщо 2є дорослих та 2 дітей школярів
Love_Love_Love_• 18 июня 2024
Ответ дляBosikom
предположу: возможно потому что во Флориде одни из самых низких налогов в США? и 16 долларов это почти 16 долларов чистого дохода. а в Вашингтоне (и калифорнии в том числе где самые высокие налоги), если вычесть все типы налогов, то на то и выходит плюс минус $16 из 21
Можливо, не буду спорити.
От глянула останній пейчек з 1630$ зп
264$ податки і збори
NYC• 18 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Можливо, не буду спорити.
От глянула останній пейчек з 1630$ зп
264$ податки і збори
А скажите в сша у физ.лиц чеки есть?
Love_Love_Love_• 18 июня 2024
Ответ дляNYC
А скажите в сша у физ.лиц чеки есть?
Я не зрозуміла питання
daryl• 18 июня 2024
Ответ дляNYC
А скажите в сша у физ.лиц чеки есть?
Да.
MamaGalya• 18 июня 2024
Ответ дляNYC
А скажите в сша у физ.лиц чеки есть?
Є. Але там часто треба платити фі за це. Чесно, не розумію нафіга ті чеки людям. Але старше покоління активно користуються ними, напевно по звичці. Молодші - ні.
NYC• 18 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не зрозуміла питання
Чеки-чековые книжки.
Love_Love_Love_• 18 июня 2024
Ответ дляNYC
Чеки-чековые книжки.
Я без поняття, є напевно
NYC• 18 июня 2024
Ответ дляMamaGalya
Спасибо. Фи это что? У нас в основном платят чеками за аренду.
Love_Love_Love_• 18 июня 2024
Ответ дляMamaGalya
Французи тоже, я сто тисяч разів бачила як ними розраховується в супермаркетах у Франції, витягає чекову книжку і виписує чек за продукти
В США ще не зустрічала
Love_Love_Love_• 18 июня 2024
Ответ дляNYC
А ви де?
В США за оренду теж приймають лише чеки, маніордер чи списують з карти
MamaGalya• 18 июня 2024
Ответ дляNYC
За можливість виписувати чеки. Я цікавилась, то там треба щось платити. Не розумію в чому сенс. Але в мене дешева карточка. Можливо в кого дорожче, то чеки входять. Не знаю.
daryl• 18 июня 2024
Ответ дляNYC
Fee - плата. Мы платим за аренду по Зелле.
MamaGalya• 18 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В США ще не зустрічала
Хм. Не думаю що магазини приймають чеки. Бо чек не гарантує оплату. Людина може виписати чек, а якщо грошей на рахунку не виявиться- то все.
Love_Love_Love_• 18 июня 2024
Ответ дляdaryl
Серйозно по зелле? Ви орендуєте часно в людини? Не через лізінг офіс?
NYC• 18 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви де?
Я в Израиле)
Love_Love_Love_• 18 июня 2024
Ответ дляMamaGalya
В США я не знаю, в Франції 1000% бачила не раз на свої очі, ле клер і карефур платили чеками
MamaGalya• 18 июня 2024
Ответ дляdaryl
Ви неофіційно орендуєте?
daryl• 18 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Да. Арендуем таунхаус напрямую у хозяев по договору лиза, за родительскую однобедрумную тоже платим через Зелле согласно договора)
daryl• 18 июня 2024
Ответ дляMamaGalya
Ви неофіційно орендуєте?
Официально, конечно.
Cvetochek...• 18 июня 2024
Ответ дляdaryl
Калифорния, Алабама, Аляска, Мэн, Северная Каролина, Гавайи. Жили год в Брикле, теперь в Голливуде. К жаре как-то привыкли. А вы где?
а почему из Брикля переехали? Голливуд больше понравился?

меня больше всего в Майами напрягают ’новые русские’. а-ля гопники из 90х. особенно в районах супермаркетов сани айлеса)) ну до того бывают противные физиономии, противнее только на Брайтоне)))
Cvetochek...• 18 июня 2024
Ответ дляMamaGalya
покупали собаку, так хозяин американец сказал, что принимает все виды оплаты, кроме чеков. потому что уже кидали его несколько раз на деньги((
Love_Love_Love_• 18 июня 2024
Ответ дляCvetochek...

Брайтон то щось це прям як заповідник, я не вірила що таке може бути доки не побачила на свої очі
Я не Сірожа• 18 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Як вам сказати, виїзджати чи ні вибору в нас не було, порівняно з країнами Європи це інший світ. Тут можна нормально працювати, розвиватись, навчатись і досягати.
Жалкую я лише що в Україні війна. Там ми теж не погано жили.
Знайдете ви роботу чи ні все залежить від ваших амбіцій, штату, рівня мови.
На мою думку пертись на початках в Маямі і Нью Цорк дуже смішно
У вас дещо упереджене ставлення до Майамі)
Не обов´язково для життя там потрібно мати всі гроші світу)
Можна прекрасно жити на невисоку зарплату, орендувати недорого житло в хорошому районі, мати машину, навчатись, працювати не на ’чорній’ роботі. Просто треба мати хорошу англійську і жити подалі від районів, в яких зосереджуються вихідці з колишнього снг, типу Сані Айлз (повне фу), Холандейла та Авентури.
Love_Love_Love_• 18 июня 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
В мене не упереджене ставлення і справа не в роботі і тд, справа в іншому абсолютно. Мені дуже подобається Маямі, дуже подобається НЙ але я б не змогла там жити.
Ну хіба в НЙ на Perry street
Я не Сірожа• 18 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну хіба в НЙ на Perry street
Як на мене, в Майамі найскладніше - це погода з травня по жовтень і те, що через домінування в місті населення з латиноамериканським корінням там іспанської мови набагато більше, ніж англійської.
НЙ погоджусь, жити там весело, але складно і трохи депресивно, місто не для всіх. Як і Чікаго, до речі.
Love_Love_Love_• 18 июня 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
А іспанська мова в Маямі це досвід який я ніколи не забуду , вперше коли прилетіла, подруга сказала що зустріне. Думаю, чого напрягати людину, скільки там на таксі з аеропорту в Брікель доїхати . Боже, це капєц. Хоч би хтось англійською говорив, я щастям попала в своє таксі з четвертого разу
Love_Love_Love_• 18 июня 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
А в моєму штаті з листопада по квітень з погодою трабли
Pole• 18 июня 2024
Ответ дляNYC
Фі це fee- гонорар, внесок. Платня за користування чековою книжкою.
Я не Сірожа• 18 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, таксі та супермаркети, де ніхто з співробітників не говорить англійською - це фішка Майамі)
Я не Сірожа• 18 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Мрію колись побувати в Сієтлі. Багато де була на Східному узбережжі, і ніколи на Західному(