Вкаблучках• 18 июня 2024
Лікар Київ дуже прошу, цукровий діабет 2 типу 7.7 зранку, жовчного немає
Порадьте якогось класного лікаря, можна дорогого.. такий щоб склав план лікування мамі
Бо вона тримає дієту але не виходить нею понизити цукор.. 70 р.. допоможіть будь ласка з лікарем
Вкаблучках
• 18 июня 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Глюкофаж,метформін?
Не пʼє
Тільки альфа-ліпоєву кислоту
Але нічого вона не дає
Гроші є, але треба толкового лікаря який би все розклав по полицям
Можу купити тей прибор на руку який міряє цукор
Тільки альфа-ліпоєву кислоту
Але нічого вона не дає
Вкаблучках
• 18 июня 2024
Ответ дляМушля з Криму
Препарати для зниження цукру приймає?
Не приймає
Мушля з Криму• 18 июня 2024
Ответ дляВкаблучках
Не приймає
А хто поставив діагноз цукровий діабет?
Ms. Любмая жена• 18 июня 2024
Ответ дляВкаблучках
Не пʼє
Тільки альфа-ліпоєву кислоту
Але нічого вона не дає
Тільки альфа-ліпоєву кислоту
Але нічого вона не дає
ну так справа ж не в лікарі,навіть,якщо консультація буде дорога
ви,здається, вже тут писали
Вкаблучках
• 18 июня 2024
Ответ дляМушля з Криму
А хто поставив діагноз цукровий діабет?
Та вже давно поставили
Одні лікарі казали що до 7 це норм
Інші не наполягали в табл від зниження цукру бо від них багато побічних
Одні лікарі казали що до 7 це норм
Ms. Любмая жена• 18 июня 2024
покажіть своїй мамі, як виглядають кінцівки у людей з діабетом, який вони не лікують. Якщо вона просто ’не їстиме бурячок та булочки’, це нічого не дасть
Мушля з Криму• 18 июня 2024
Ответ дляВкаблучках
Та вже давно поставили
Одні лікарі казали що до 7 це норм
Можливо на рейтарську звернутися, там спеціалізуються на діабеті.
Дієту тримайте, знизити прийом їжі з Вуглеводами, мучне, фрукти прибрати і солодке повністю, їсти не більше 3х разів в день. Їжа повинна бути проста, поки без борщів, голубців і т.д.
Ms. Любмая жена• 18 июня 2024
Ответ дляЖена сантехника
Це знову Ви в пошуках лікаря-чарівника?
я ще пам´ятаю,як автор писала,що вже брала дорогу онлайн-консультацію, але марно. Треба якусь чудодійну схему ... без медикаментів. Наша пісня гарна,нова...
Вкаблучках
• 18 июня 2024
Ответ дляМушля з Криму
Я думала борщі можна їсти
ПешитеБесАшипок• 18 июня 2024
Ответ дляВкаблучках
Не пʼє
Тільки альфа-ліпоєву кислоту
Але нічого вона не дає
Тільки альфа-ліпоєву кислоту
Але нічого вона не дає
Кислота это фигня
У моей мамы диабет второго типа. Уже 8 лет она на Глюкофаже.
Обычно выписывают препараты с Метформином (Глюкофаж, Сиофор) при таких сазарах и если нет противопоказаний, но возможны другие варианты.
Обязательно надо сахароснижающий препарат. Срочно.
Плюс Диета. И физическая активность.
Кислота - до лампочки
Плюс Диета. И физическая активность.
Кислота - до лампочки
Ms. Любмая жена• 18 июня 2024
Он зараз всі інста-блогери на оземпіку сидять. Цукор знижують, на Мальдівах сидять. Грошей витрачають багато. Може, це і є той самий варіант?
Мушля з Криму• 18 июня 2024
Ответ дляВкаблучках
Я думала борщі можна їсти
Ні в одній дієті борщу не має.
ПешитеБесАшипок• 18 июня 2024
Из анализов надо сдать: глюкозу крови, гликированный гемоглобин, креатинин, мочевину, алт , АСТ - и с этим к врачу.
А лучше срочно к врачу, прямо сегодня. Сахар - это не шутки, а она не лечится
Мушля з Криму• 18 июня 2024
Напишіть будь ласка раціон харчування вашої мами на день і профіль цукрів.
Мушля з Криму• 18 июня 2024
І ще, автор, дієтою цукор не знижують, дієтою його намагаються тримати в цільовій нормі.
Ms. Любмая жена• 18 июня 2024
Якщо мама не буде приймати глюкофаж або щось аналогічне (а вона не приймає, їй не подобається),то діла не буде. І якщо вона досі не знає,що буряк із морквою і томатом підвищує цукор,то... лікар тут ні до чого.
Мушля з Криму• 18 июня 2024
Якщо від таблеток багато побічних, і щось ще не подобається то лікарі запропонують інсулін. Іншого не буде.
КошкинДом• 18 июня 2024
Ответ дляМушля з Криму
Хіба інсулін такий безпечний?
Жена сантехника• 18 июня 2024
Ответ дляМушля з Криму
Ну при цукорі 7.7 і діабеті 2го типа ніхто на інсулін переводити не буде
Вкаблучках
• 18 июня 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Капець
А вона його постійно варить, без зажарки, пісний
Бо там же овочі…
Мушля з Криму• 18 июня 2024
Ответ дляКошкинДом
Хіба інсулін такий безпечний?
А чим він небезпечний?
Вкаблучках
• 18 июня 2024
Ответ дляМушля з Криму
От вона вчора зʼїла вишню кислу і зранку цукор 7.7
Вкаблучках
• 18 июня 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Кислота это фигня
Плюс Диета. И физическая активность.
Кислота - до лампочки
Плюс Диета. И физическая активность.
Кислота - до лампочки
А у вашої мами який рівень цукру з тим глюкофажем?
Мушля з Криму• 18 июня 2024
Ответ дляВкаблучках
І можливо впродовж дня ще було щось те що вона вважає кислим і таким , що їй можна.
ЗдесяЯ• 18 июня 2024
Ответ дляВкаблучках
В чоловіка діабет другого типу. На метформіні 500 раз в день сьогодні зранку був 5.1.
Варто зірватися з дієти, відразу 6+
Из Кукуева я• 18 июня 2024
А яке лікування , крім таблеток або уколів? Чарівної пігулки немає.
Моя мама метаформін п´є і не вийожується