маминаБубочка• 18 июня 2024

Девочки, кто куда собирается на отдых?

Время такое, требуется перезагрузка, и не откладывать на потом.
Мы были недели на Западе Украины, но мало. Смотрю сейчас жара идет.
Кто-то в Одессу едет?
автор маминаБубочка • 18 июня 2024
Ответ для40каградусная
ви перші почали про політику, зразу написала що я чоловіка виезла..
Я констатировала факт, это не упрек, а вы кинулись в бой

40каградусная• 18 июня 2024
Ответ длямаминаБубочка
Удалено администрацией...
Не любовница• 18 июня 2024
Ответ длямаминаБубочка
Не звертайте уваги, тут будь яку тему вміють перекрутити, автора зробити винною у всіх їх бідах, багато хто, тут просто негатив зливає.
автор маминаБубочка • 18 июня 2024
Ответ дляЭлектричка
Где были на западной? Понравилось?
В Мигово были, но прохладненько, но очень красиво) , хочется тепла, вот думаем Одессу. Мы без детей, детки в лагерь школой в июле
Король дивана• 18 июня 2024
В Трускавец Пенсионерский отдых
автор маминаБубочка • 18 июня 2024
Ответ дляКороль дивана
В Трускавец Пенсионерский отдых
Там есть хорошие локации сейчас, бассейны, но подорожало все
Не любовница• 18 июня 2024
Ответ дляКороль дивана
В Трускавец Пенсионерский отдых
Там прикольно, тихо, спокійно, майже немає тривог, можна мозок перезагрузити.

автор маминаБубочка • 18 июня 2024
Ответ дляНе любовница
Человек добреет после отдыха обычно, а тут как всегда, советчицы
Кукарачка• 18 июня 2024
Ответ для40каградусная
в сенсі?) ми в україні) всі. а чоловік військовий. Ви взагалі вже куку...
Військових чоловіків випускають за кордон?
40каградусная• 18 июня 2024
Ответ дляКукарачка
добрий ранок) ви не знали?
Кукарачка• 18 июня 2024
Ответ для40каградусная
добрий ранок) ви не знали?
Ні, не знала. І що , можно просто в відпустку? Не реабілітація і лікування, просто на море?
автор маминаБубочка • 18 июня 2024
Дороговатый
Смотрю люди отдыхают в Одессе
https://www.instagram.com/stories/panoramadeluxe/3...
автор маминаБубочка • 18 июня 2024
Ответ дляКукарачка
Некоторым дают 10 дней. В это время они могут ездит. Но не всем дают (
Кукарачка• 18 июня 2024
Ответ длямаминаБубочка
Дякую, які всі ядовиті зранку, автор вам гарної відпустки.
Kusalochka• 18 июня 2024
Кто что слышал про учебу с августа? Мы по ходу никуда. То НМТ, то выпуск, то поступление.
автор маминаБубочка • 18 июня 2024
Ответ дляКукарачка
Дякую ще обираємо)
Всім гарного дня!
автор маминаБубочка • 18 июня 2024
Ответ дляKusalochka
Ніде не писали.
Творог для розжига• 18 июня 2024
Ответ для40каградусная
прилетіли з донькою з іспанії, донька в болгарію , ми з чоловіком в хорватію ( зараз чекаю його відпкустки)
Как будете мужа вывозить ?
Блискавка• 18 июня 2024
Ответ для40каградусная
а автор зразу ж написала, що я чоловіка вивезла... я ж кажу люди подуріли...
Наверно от хорошей жизни подурели.

Все і одразу• 18 июня 2024
Ответ длямаминаБубочка
Дивно, на заході цього року спека неймовірна. Тепліше ніж в Одесі
Все і одразу• 18 июня 2024
Ответ дляКукарачка
Так
Все і одразу• 18 июня 2024
Живу в Прикарпатті, тож відпочиваю постійно
Їдемо в Чорногорію, в Україні на морі не була ніколи і не буду вже
автор маминаБубочка • 18 июня 2024
Ответ дляВсе і одразу
Мы попали на дожди. Ну и все равно хорошо, спокойно
Все і одразу• 18 июня 2024
Ответ дляТворог для розжига
Как будете мужа вывозить ?
Можливо він іноземець, чи інвалід чи багатодітній. 12 категорій чоловіків можуть виїжджати
Все і одразу• 18 июня 2024
Ответ длямаминаБубочка
Цього року спека аномальна. Зливи можливо. Так в нас добре, спокійно
Міс Всесвіт• 18 июня 2024
Автор, я живу в Одессе)) читаю как все боятся ехать, смотрю в окно, а у нас жизнь кипит)))
Глубоководная селедка• 18 июня 2024
В Світязь. Вже другий рік поспіль.
автор маминаБубочка • 18 июня 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Да я знаю, списываюсь с знакомыми, и вижу сториз отелей на берегу. Сейчас можно в Стрий поехать и что.
Одесса прекрасный город!
Заместитель Анонима• 18 июня 2024
Ответ дляКороль дивана
В Трускавец Пенсионерский отдых
так говорять нерозумні люди)))))Бо крім пенсіонерів,а їх там не так багато,бо цей відпочинок не дуже доступний для пенсіонерів,там повно молодих людей. До 2022 року в новий рік там збирались такі компанії віком від 30 до 40..такі гуляння були,що вам і не снились Свого чоловіка я зустріла там.Молодший на 5 років,при посаді,забезпечений.)))Ось тут пишуть- де знайомитися? Та їдьте на курорти! Вся держеліта там,особливо зараз,коли чоловіки невиїзні. Ви як мої недалекі подруги...Сміялися,мовляв,ти що,хвора? що туди їдеш?)Так туди 50% їде не тому що хворий))) тепер я при гарному чоловіку,молодому,всім забезпечена.А вони вже не сміються,сидять самотні і соплі жують. А скільки я їх кликала на різдвяні свята туди. В 2017р і познайомилась .Тількі недалекі дурні так говорять
автор маминаБубочка • 18 июня 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Отличная история love)