Конфиденциальность• Изменено 18 июня 2024
Зарплаты и пенсии в Украине, как такое возможно?
У меня взрыв мозга, посмотрела декларацию директора и главного инженера в научном.институте в Шостке.... Как такое возможно что они такого необычного делают что им столько платят?? Ведь можно нормально жить и с другой зарплатой. у этих пенсионеров пенсии по 14 тысяч + зарплаты космос) Зарплата за 2023 год у директора Щербань Володимир Валентинович
Вид доходу
Заробітна плата отримана за основним місцем роботи
Розмір (вартість)
6 578 192 грн
Вид доходу
Розмір (вартість)
6 578 192 грн
Тарабарщина• 18 июня 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Ну вот объясните чем они такие заслуженные? Я уверенна что есть и более достойные люди. Я абсолютно не против этих людей, ну почему тогда другие выживают.... И все мы живём в одной стране
Чому ви не головний інженер?
Тарабарщина• 18 июня 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
это не наука.. это сюр
16 т дол ежемесячно ,
Ви навіть порахувати нориально не можете. Навіщо вам ті мільйони?)))
Тарабарщина• 18 июня 2024
Ответ дляЮлияА91
Та здесь же не пробиваемое дно. Живут в жопе и поддерживают это. Чиновники их еб.. и наебыв… а они кричат -« еще еще»
Хто оні?))
А я кумедна• 18 июня 2024
Ответ дляМасяня Я
5тис то не так вже й мало, купа людей з пенсією до 3 тис
Мало і 3 і 5. Людям ці гроші не дали. Вони їх заробили. І багато з них важкою працею. Мінімалка повинна бути гідною.
karkusha.biz.ua• 18 июня 2024
дык а депутатам нашим за что такая зарплата??? перетруживаются на благо себе себе? превратили страну в сюр:((((
А я кумедна• 18 июня 2024
Ответ дляНаша взяла
Так виявляється, пенсійна система НІмеччини схожа на нашу: потрібен офіційний заробіток, стаж роботи понад 45 років і будете мати пенсію.
Від чого залежить розмір пенсії у Німеччині?
Перш за все, пенсія у Німеччині складається з доходу працівника. З числа відпрацьованих років обирається найсприятливіший у фінансовому плані і на основі цього розраховується пенсія.
Крім того, розмір пенсії залежить від:
трудового стажу
розміру страхових внесків
моменту виходу на пенсію (чим раніше, тим менша сума)
пенсійних пунктів
До речі, Уряд Німеччини оголосив, що з 2031 року пенсійний вік буде уніфікований і становитиме 67 років для жінок та чоловіків.
Так і у нас аналогічно: маєш великий трудовий стаж, отримував офіційну зарплату, сплачував з неї податки, то і пенсія буде не мізерна.
Крім того, розмір пенсії залежить від:
трудового стажу
розміру страхових внесків
пенсійних пунктів
От мені цікаво, де працюють ті всі люди з великим стажем і великою зарплатою. Лікарям нещодавно зарплату підняли, вчителям наче ні. Великих підприємств у місті немає. З моїх знайомих велика зарплата у юристів, судей та головних лікарів. В усіх інших 8-10тыс. Дуже рідко 20.
Пэрисхилтонша• 18 июня 2024
Ответ дляkarkusha.biz.ua
а судьям? Если у них пенсии 100+ тыс и недавно еще на 4 тыс. подняли, то боюсь представить, какая з/п. Плюс еще взятки.
А у инвалидов и ветеранов труда 2500-2700 и поднимают аж на 100 грн
Пэрисхилтонша• 18 июня 2024
В Украине средняя пенсия судьи достигает 100 тысяч гривен. Более того, за период с 2021 до 2023 года она выросла почти на 30 тысяч гривен. То есть если должностное лицо отработало 20 лет, оно получает 50% от зарплаты, а если 30 лет – то уже 70% зарплаты.
Вот схера ли им такие бонусы? За какие заслуги?
Пэрисхилтонша• 18 июня 2024
Ответ дляКіна не буде
І прям він піде і оптимізує. Здається в Укрпошту вже такого оптимізатора поставили на міліонній з/п, збитки як були так залишилися, всі його оптимізація полягала в тотальному скороченні і закритті відділень. І???? Оптимізатори повинні йти на відсоток від прибутку, а не на державний кошт
не только, он еще марки клепает каждый месяц и футболочки
Перловая Кашка• 18 июня 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
А податки з прибутку вони сплачують ?
Тоді це схема зменшення прибутку, аби не платити податки, тобто знову ж таке - розкрадання бюджету !
Вгамуйте свою фантазію)))) Авжеж сплачуються усі обов´язкові податкові платежі. Це навіть не обговорюється. Чи ви бачили хоч одну ТОВку, звільнену від цього))))
Рожки-да-ножки• 18 июня 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Так вони таким чином зменшують собі прибуток ! Тобто податки !
Перловая Кашка• 18 июня 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Хто вони і як?))))))))
Теорія змови ))))
Куплю орехи• 18 июня 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Зараз Вам пропонують працювати ген дир-ром заводу, який ледве зводить кінці з кінцями і ще ставлять на рік завдання(оптимізувати, вийти в прибкток). Погодитеся? Знаєте як це зробити самотужки?
Ой, знаю таких, не далеко ходити: можу навіть місто назвати. Підприємство ледь жевріє, людям платять мінімалку, всіх, кого можуть, повиводили на 4-3 робочі дні. Зате директор, красунчик, отримує 500 тис грн
коли його ливарник 14 . Ох і квітне те підприємство, всі його 5 років правління
Куплю орехи• 18 июня 2024
Ответ дляFashion_besties
Вы на зарплаты и теневые доходы нефтегазчиков и укрдоровцев посмотрите :)
Там еще веселее.
Или ахметкины и его топов доходы.
Кстати, науку нужно хорошо оплачивать, а шаромыжников не баловать
Там еще веселее.
Или ахметкины и его топов доходы.
Яку науку? 💯 Всі викладачі і наукові діячі того універу отримують смішну зарплату.
Рожки-да-ножки• 18 июня 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Хто вони і як?))))))))
Теорія змови ))))
Кінцеві бенефіціари !
Перловая Кашка• 18 июня 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Кінцеві бенефіціари !
Удалено администрацией...
Рву и мечу• 18 июня 2024
А потім нам розказують, що підприємство збиткове. І потрібно ціни піднімать, на ту ж е/е. Бо зарплати такі+ премії+ і т.д.
Рожки-да-ножки• 18 июня 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Удалено администрацией...
Нет, не бухгалтер …
Расскажите вы, как бухгалтер, как вывести деньги из предприятия ?
Как раз через такие космические зп её и выводят, в обход государства !
Перловая Кашка• 18 июня 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Нет, не бухгалтер …
Что вы несёте?
Самые высокие отчисления в бюджет из фонда зарплаты.
Поэтому чем выше официальная зарплата, тем больше плата в бюджет.
41.5% (18+1.5+22) отчислений.
И какое отношение вы имеете к ’деньгам предприятия’? Это деньги заработанные бизнес-структурой и принадлежат предприятию. Куда они их девают, это их дело.
Какой обход?
41.5% (18+1.5+22) отчислений.
Какой обход?
Inconvenient• 18 июня 2024
Ответ дляКонфиденциальность
І саме цікаве, що будівля інституту зруйнована після обстрілу в минулому році, тобто лабораторій чи якоїсь наукової діяльності як такової вже не має. Вони орендують приміщення для невеликої кількості співробітників.
Що вас дивує? І ви раніше про такі зарплати не знали. Інститут просто відмиває гроші. Наукову діяльність ці інститути припинили після распаду СРСР. І до распаду вони переписували свої звіти з підручників. Колеги смялися, іноземці - також.
Inconvenient• 18 июня 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Згодна з Вами, але ця ТОВ не торгує на базарі , а отримує гроші від держ.замовлень, має декілька держ.ліцензій, а ми всі сплачуємо податки державі і маємо право розуміти куди і на що вони витрачаються.
Тоді все зрозуміло.
Рожки-да-ножки• 18 июня 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Что вы несёте?
41.5% (18+1.5+22) отчислений.
Какой обход?
41.5% (18+1.5+22) отчислений.
Какой обход?
Т.е. 500 000 грн. в месяц платят наёмному директору ? Которому 70 лет ?
Рассмешили !
Масяня Я• 18 июня 2024
Ответ дляА я кумедна
Погоджуюся
Перловая Кашка• 18 июня 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Рассмешили !
Т.е. вместе с выплатой этой суммы около 200 000 одновременно платят в бюджет.
Вы вряд ли зарабатываете для бюджета/ПФ такие деньги.
Судя по вашей настойчивости в пропихивании теории заговора, то вряд ли вы такую сумму вообще в руках держали))))
Поэтому ржите дальше, пока остальные зарабатывают)))))
Масяня Я• 18 июня 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Ну типу висока зп та пенсія має сприяти їх чесності та непідкупності
Рожки-да-ножки• 18 июня 2024
Ответ дляПерловая Кашка
У вас слово «заговор» заело !
Это называется расспил бюджета - схема, коррупция, мошенничество !
Ничегошеньки этот институт не зарабатывает, им поступают государственные деньги, которые им нужно максимально вывести, процент при этом никому не интересен !
Дед директор кому-то выше отдаёт тысяч 400 и всё …
Перловая Кашка• 18 июня 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
У вас слово «заговор» заело !
Бредятина
П.С. А 400 лимонов прибыли у предприятия на ровном месте. Тоже кто-то так отдал))))
Налоги заплатил))))
Перловая Кашка• 18 июня 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
У вас слово «заговор» заело !
Пиши исчо))))
Люблю сказки на ночь)))
Ms. Откровенность• 18 июня 2024
Ответ дляТролю як можу
Як прожити пенсіонерам на 2800 і 1800 коли в одного онко...
Зато у судей по сотке. И чем судья более заслуженный, чем мой свекр, проработавший всю жизнь на скорой, и получивший копеечную пенсию? Несправедливое распределение пенсий
Ms. Откровенность• 18 июня 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Зверху ж написала 6 мільйонів 578 тисяч..
Самое прикольное, что до 2023 года зарплата у него была на 5 лямов меньше