Конфиденциальность• Изменено 18 июня 2024

Зарплаты и пенсии в Украине, как такое возможно?

У меня взрыв мозга, посмотрела декларацию директора и главного инженера в научном.институте в Шостке.... Как такое возможно что они такого необычного делают что им столько платят?? Ведь можно нормально жить и с другой зарплатой. у этих пенсионеров пенсии по 14 тысяч + зарплаты космос) Зарплата за 2023 год у директора Щербань Володимир Валентинович
Вид доходу
Заробітна плата отримана за основним місцем роботи
Розмір (вартість)
6 578 192 грн
Гореотума• 18 июня 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Вона не знає.
Я написала зарплату. Саме на цьому підприємстві.
Отличные зарплаты. Очень рада, что у нас в науке хорошие зарплаты- не единичны

Та никада в жизни• 18 июня 2024
Ответ дляА я кумедна
А бешеные зарплаты все равно будут? Как-то с логикой не так. Если страна может платить такие большие зарплаты, то она должна платить и пенсии. А что пенсий не будет-будут.
Пусть только кончится война,и я надеюсь мы постепенно уйдём от коррупции и придем к нормальным минималкам в такой богатой стране.
В ТОВ зарплату платять не з держави, а те що вони самі заробили.
Булькаю• 18 июня 2024
Автор, ви хоч би скрін якийсь приклали.
Взагалі не зрозуміло що тут всі обговорюють. З таким успіхом можна взагалі будь що будь про кого написати.
Вумна, аж страшно• 18 июня 2024
Ответ дляКонфиденциальность
100%, я не розумію таких зарплат! Я не розумію як можна під час війни виплачувати в Нафтогазі премії по окладу ...це все у мене в голові не стикується.... Як можна побиратись по світу , вішати борги на наших дітей в майбутньому, та виплачувати такі зарплати директорам... І це тільки те що я побачила, а скільки таких директорів в нашій країні... Тому молодь і покидає нажаль нашу державу. Скільки цей директор чи головний інженер допоміг військовим чи знедоленим людям.... Відповідь- мізер Все на його рахунках, це видно з декларації, нікому і нічого. А мої родичі з набагато менших доходів донатять...
Да держава йому зарплату платить. Він сам собі її заробляє. Це ТОВ.
Рожки-да-ножки• 18 июня 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Звісно він платить відкат в міністерство оборони щоб не звільнили, бо і вік у нього 70 років+ як у і головного інженера 70+. І судова справа на нього була, але то вже інша історія
Там розпочалася перевірка ЄС стосовно розкрадання допомоги, гуманітарки - скиньте їм його декларацію Нехай бачать куди йдуть українські бюджетні кошти !
Kusalochka• 18 июня 2024
Ответ дляviter33
З такими доходами - середній клас хіба якщо така сума ’на кожного члена сім’ї, включаючи кота та собаку’
І то з натяжкою(((
Ну а тут клюют. Хотя нужно чтобы у всех доходы выше были топить, а не наоборот. 13к это не о домах за миллионы или хоть 500тыс, как стоит средний дом в Козине и не о майбахах
Рожки-да-ножки• 18 июня 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Відповідь не правильна.
В даному випадку державою на базі існуючого закладу створено ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ підприємство, що має заробляти на своє існування самостійно, а також сплачувати відповідні дивіденди засновнику - державі.
Іншими словами, державою засновано бізнес-структуру для більш ефективного управління активами, що і надалі залишаються в сфері управління держави.
Активи і дивіденди державі, решта заробленого у бізнес-ТОВки. Їх гроші, кому скільки хочуть, тому стільки й платять. Ще можуть купляти квартири співробітникам, вкладати кошти в інший бізнес, розвивати соціальну сферу для своїх працівників, виплачувати мільйонні премії ... робити все з коштами, що впишуть у статут підприємства
А податки з прибутку вони сплачують ?
Тоді це схема зменшення прибутку, аби не платити податки, тобто знову ж таке - розкрадання бюджету !
Kusalochka• 18 июня 2024
Ответ дляviter33
Думаю, в даній ситуації - це банальний розпил виділених бюджетних коштів
Бо порох/вибухівка - це не є якийсь супер-інноваційний продукт, там вже все давно винайдено і придумано
Держава зараз це фінансує, от і ’пиляють’
Усілякі Укренерго із з/п членів правління по 2 млн/грн в міс (коли кричать, що треба піднімати ціни на е/е, бо існуючі ціни збиткові) - туди ж.
Но электрикам зп они не подняли при этом
Вумна, аж страшно• 18 июня 2024
Ответ дляА я кумедна
Это не страна платит, а предприятие столько зарабатывает.
Смог, значит.

У нас в микрорайоне штук 10 кафеен. И две шаурмичных. Но ходят в одну шаурмичную и в одну кофейню в основном. И посетителей у них толпы. Я сначала не могла понять почему т.к. не пью кофе и не ем шаурму. А потом подружка затянула. Чисто, вкусно, обслуживание супер, цены обычные. Я чай брала - первый раз не солому заварили, прямо удовольствие получила. И пирожные во рту таяли. Шаурмы кусочек попробовала т.к. стрёмно было - реально вкусно, как дома. Удивила чистота тоже.
И вывод - как думаете у кого прибыль и зарплаты продавцов нормальные, по сравнению с такими же соседними кофейнями?

А здесь ещё и предприятие в струе так сказать. Война идёт.

Kusalochka• 18 июня 2024
Ответ дляА я кумедна
Вы хотите жить в стране, где такая маленькая пенсия? Сегодня вы топ с большой зарплатой, а завтра ситуация меняется и вы можете иметь минималку на которую нельзя прожить.
Ух ты. Кто-то надеется на пенсию)) так её платить скоро некому будет, даже такую, как сейчас
viter33• 18 июня 2024
Ответ дляKusalochka
А навіщо ?
Гостра на язик• 18 июня 2024
А что вас так возмутило?
В нищих странах, побитых коррупцией, как шарф молью, всегда будет расслоение на касты.
Все ж против совка, где все равны, принимайте другую сторону медали.
Молча.
viter33• 18 июня 2024
Ответ дляKusalochka
мій допис - сарказм був)))
viter33• 18 июня 2024
Ответ дляГостра на язик
А что вас так возмутило?
Молча.
Це банальне розкрадання бюджетних коштів
Тому хто з цим не згоден (і хто може) - ’принимает другую сторону медали’. - звалюють звідси.
Мовчки
Kusalochka• 18 июня 2024
Ответ дляviter33
мій допис - сарказм був)))
Ну такое, это правда не огромные деньги, как и зарплата в 13 тыс. Плохо то, что другие научные сотрудники должны получать хоть от 3тыс баксов. Тогда все окей, стране нужно мозги и классные разработки.
Гостра на язик• 18 июня 2024
Ответ дляviter33
Мовчки
Свалили лучшие из лучших, потом худшие из лучших, уже и худшие из худших на чемоданах.
Зато на подлете муслимы, те все равно языка не знают, ничего не поймут.
автор Конфиденциальность • 18 июня 2024
Ответ дляБулькаю
Автор, ви хоч би скрін якийсь приклали.
Вище вже скидали декларацію Щербаня Володимира Валентиновича, працює в Шостці на посаді директора наукового інституту зараз ТОВ, його зарплата за 2023 рік 6 мільйонів з половиною, розбираємось чому саме в Шостці науковцю стільки платять.... пенсія в нього теж непогана 14 тис+. Чому в одній державі така велика різниця
viter33• 18 июня 2024
Ответ дляKusalochka
Я розумію, що тут з/п менше 10 тис.дол.міс - це копійки і злидні)))
Не може науковий співробітник отримувати 3 тис.дол.в країні із середною з/п 400 дол. та пенсією 100дол.
Принаймі, масово не може (хіба якісь окремо фінансовані ексклюзивні програми)
Жертва интернета• 18 июня 2024
Ответ дляЮлияА91
Ничем. Пока в Украине не будет переворота, так и будет лохи работать на этих миллионеров
Вам это не напоминает - фабрики рабочим, землю крестьянам, вся власть советам, взять и все поделить?

автор Конфиденциальность • 18 июня 2024
І саме цікаве, що будівля інституту зруйнована після обстрілу в минулому році, тобто лабораторій чи якоїсь наукової діяльності як такової вже не має. Вони орендують приміщення для невеликої кількості співробітників.
А я кумедна• 18 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Можно, как в Европе. Достаточный минимум для жизни.
Булькаю• 18 июня 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Звідки ви знаєте, що іншим аналогічним спецам платять меньше?
Я не знаю що це за людина, але знаю що порох в цій війні одна з найбільших проблем. Починаючи з того що у нас свого взагалі не має, а у союзників відчутний дефіцит.
Для того щоб оцінювати розмір зп такої людини, потрібно розуміти весь контекст.
І явно тут на форумі вам це ніхто не розжує.
Але тема звісно цікава. По суті винесли на обговорення місце, де йдуть військові дослідження.
автор Конфиденциальность • 18 июня 2024
Ответ дляБулькаю
Згодна з Вами, але ця ТОВ не торгує на базарі , а отримує гроші від держ.замовлень, має декілька держ.ліцензій, а ми всі сплачуємо податки державі і маємо право розуміти куди і на що вони витрачаються.
Наша взяла• 18 июня 2024
Ответ дляБулькаю
Ага, всю інфу виклали - куди прилітало і що розбило.
Залишилось ще написати адресу, де тепер орендують приміщення.
Може, це взагалі якийсь працівник ФСБ тему закинув на форум?
Наша взяла• 18 июня 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Автор, а Вас лише зарплата цього конкретного директора бентежить? Чи він Вам особисто чимось насолив?

Ось ще приклади великих зарплат:
Керівник апарату Верховної Ради Вячеслав Штучний отримав майже 3 млн грн за 2022 рік.

https://glavcom.ua/country/politics/khto-u-parlame....

Ось це справді чиновник, який отримує зарплату з бюджету і нічого не виробляє. І теж заробив досить кругленьку суму.
Булькаю• 18 июня 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Мда..
автор Конфиденциальность • 18 июня 2024
Ответ дляНаша взяла
Можете одягати рожеві окуляри . А я не хочу щоб мої батьки отримували мізерні пенсії зі стажом 50 років і без допомоги дітей не могли навіть комуналку оплатити та прожити місяць. В нас країна подвійних стандартів... Я хочу жити як в цивілізованих країнах, наприклад у Франції
Булькаю• 18 июня 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Якщо ви чи ваші батьки зроблять посильний вклад в забезпечення безпеки Франції, то будете ще краще жити.
Справа за малим- зробити це.
автор Конфиденциальность • 18 июня 2024
Ответ дляНаша взяла

Ось ще приклади великих зарплат:

Ні, це як приклад який на очі попав, а скільки таких можна тільки здогадуватись. Можете ще якісь декларації показати, я тільки з радістю порадію за достойних людей. Але я за те щоб дали дорогу молодим, а не діди по 70+ років займали керівні посади та завдяки зв´язкам минулих років працювали на благо держави
Наша взяла• 18 июня 2024
Ответ дляКонфиденциальность
А в Франції теж солідарна пенсійна система? Там теж підприємці ховаються від податків і платять зарплату в конвертах???

До речі, ось французи теж незадоволені своїм пенсійним законодавством:
Пенсійна реформа: чому протестують у Франції

Суть реформи
Насамперед ідеться про підвищення пенсійного віку, яке востаннє відбулося у 2010-му — із 60 до 62 років. Тепер його хочуть поступово підвищувати до 64 років, додаючи щороку по три місяці. Реформу планують завершити до 2030-го. За словами прем’єр-міністерки Франції Елізабет Борн, мета реформи — забезпечити збалансовану пенсійну систему. За прогнозами французького уряду, нестача коштів у пенсійному фонді до того часу може становити 20 млрд євро.

https://socsprava.com.ua/pensijna-reforma-chomu-pr...