Как нефиг делать• 18 июня 2024
Чоловік принижує інших жінок, через це не хочу зв‘язуватись з ним. Я права?
Чи може я занадто драматизую?
У мене є помічниця - молоденька дівчина 20 років
Трохи недосвічена, наївна, ну всі ми такі були. Але як людина дуже щира, добра і чудово всіх ставиться
Мій залицяльник підходить до мене і каже ‚о, а твоєї кінченої немає? Вона якась у тебе така хвора‘
Я питаю чому він так думає, аргумент ‚ну якась вона дивнувата‘
Дивнувата, ок, але так обзивати дівчину? Будучи 40-річним мужиком? Навіщо?
Як гадаєте, варто по такому робити висновки про нього, як про людину?
Радостина• 18 июня 2024
Він може бути хамло або просто тупий, тому і так виражається.
В любому випадку не найкращий варіант для серйозних стосунків
Сорока-ворона• 18 июня 2024
Хамло, либо она ему не дала, он и обиделся. После расставания будет о вас также говорить
Протру пилюку• 18 июня 2024
Не звязуйтесь. Сам кончений. Дійсно, буде про вас говорити пакості за спиною. Не достойний чоловік!
вАлнуюся сильнА• 18 июня 2024
Бидло невиховане. Ви якщо впадете в немилість теж такими епітетами будете нагороджені, якщо не гірше.
Как нефиг делать
• 18 июня 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Він на неї вже око положив, а критикує для відводу)
Сенс? Всі вільні люди
Паратруперсупер• 18 июня 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Сенс? Всі вільні люди
Вільні, але ж напряму до 20річної не підкатиш
Как нефиг делать
• 18 июня 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Це ви з чого взяли?
Лиса Патрикевна• 18 июня 2024
Ну так, якась дивна поведінка. Тим більш, це та людина з якою співпрацюєте саме ви, і ви на неї не скаржетеся йому.
А як з продавцями та офіцантами він спілкується?
Фрекен бок• 18 июня 2024
Такого б чоловіка і серед моїх друзів не було, не кажучи вже про стосунки.
Паратруперсупер• 18 июня 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Це ви з чого взяли?
З того, що він 40річний і явно не олігарх
Протру пилюку• 18 июня 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Це ви з чого взяли?
А, доречі, може, він у вашу відсутність щось їй натякав чи пропонував, а вона відповіла не так, як він би хотів. От раптом і стала ’кончена’! Дивна і т.д., щоб ви не повірили, якщо вона вам розкаже
Как нефиг делать
• 18 июня 2024
Ответ дляПросто каралева
Она ему просто нравится)глаз намылил старый хряк
Старий хряк
Просто каралева• 18 июня 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Старий хряк
Ну для 20 летки старый хряк)))
Просто каралева• 18 июня 2024
Ответ дляVera83
Хлоп хоче молоду, а дають йому тільки жіночки 40+
Он хлопом был 15 лет назад))))
Полуничка• 18 июня 2024
сначала я была святая, а бывшая жена бля...потом и я такая же, хотя я не бл...так что да, потом все услышите в свой адрес
Просто каралева• 18 июня 2024
Ответ дляVera83
я тільки з бану за мат на днях вийшла, то хай буде хлоп)
Меня одно удивляет,зачем такой хряк автору.ловить потом престарелого взбуявшего мужчинчика
Пусин Кукин• 18 июня 2024
тема скоріше за все трольна, тому что всі жінки знають цю аксіому - якщо чоловік засирає якусь твою подругу - по любому на неї око поклав
Пусин Кукин• 18 июня 2024
Ответ дляПросто каралева
не за всіма жінками черга стоїть, що ж
Обстановщица• 18 июня 2024
Так, це вам такий жирний натяк. Комаха якпсь, а не чоловік. Мабуть лапи на дівчини розпустив, а вона відбилася, от і лютує.
Огірок та Помідорчик• 18 июня 2024
Да. Убегайте, он - абьюзер. Проходила такие начальные колокольчики, хотя ко мне относился с любовью и уважением, да и я была влюблена, но я все взвесила и поняла, что мои принципы по жизни иные и нужно рвать первой, а слушать хамство в адрес других, тем более его бывших мне неприятно, а то завтра и мне достанется. А спустя годы общалась с одной из его девушек (мир тесен), точнее ставшей его женой, хотя он ее уже бил до свадьбы!! Поиздевался он над ней ужасно, даже секс с другими своими девушками заставлял смотреть. Но я встречалась с ним 22-летним, а она уже 35-летним.