Пенек Возмездия• 19 июня 2024

Що мені хоче сказати всесвіт?

Періодично мені доля посилає дівчат, про яких я маю піклуватись. Мені навідь сни сняться. що я знахожу дітей і маю їх доглядати. Переїхала у Німечину. І тут знаходиться вьетнамська дівчина 16 років, яку батьки вигнали з дому. Я навідь не очікувала, вони справді не цікавляться дочкою, живе у мене вже 4 дні, при тому що знають мою адресу. Ну я ще тягну з югентамтом, не хочу щоб ця сім"я якось постраждала. Дитина дуже хороша, вічлива, тиха. З мамою дівчина не розмовляти, каже буде ще гірше, мама бути ще більш зла. Вьетнамський батько казав що прийде до нас, але не приходить. Вони біженці з Харкова, але мають громадянство Вьетнама. Що скажете?
Хтомолодець? Я!• 19 июня 2024
Скоро вас звинуватять у викраденні дитини.

Ms.whoops• 19 июня 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ой, я даже уже не буду писать анонимно
Ms.whoops• 19 июня 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Нет
автор Пенек Возмездия • 19 июня 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
ми написали де знаходиться донька і вона переписувалася з братом у ватсапі. в школу ходить
Ms.whoops• 19 июня 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Як_наготую...• 19 июня 2024
Не дуже правдоподібно, скажу я.
Летюча помилка• 19 июня 2024
Удочерите

Ms.whoops• 19 июня 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Не дуже правдоподібно, скажу я.
Та тут же уже и пони на балконе была с козой:)))
автор Пенек Возмездия • 19 июня 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Не дуже правдоподібно, скажу я.
життя нажаль складніше фантазії))
автор Пенек Возмездия • 19 июня 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Удочерите
ну як я це зроблю, я теж біженка
Ms.whoops• 19 июня 2024
Ответ дляПенек Возмездия
життя нажаль складніше фантазії))
Пожалуйста, не смешите меня…(((…)))
Як_наготую...• 19 июня 2024
А ваші діти де?
Анонім-ка• 19 июня 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Вы рискуете. Смотрите, что б потом проблем не иметь.
автор Пенек Возмездия • 19 июня 2024
Ответ дляЯк_наготую...
А ваші діти де?
зі мною. це однокласниця моєї доньки.
Ms.whoops• 19 июня 2024
Ответ дляПенек Возмездия
ну як я це зроблю, я теж біженка
Это не имеет значение
Ms.whoops• 19 июня 2024
Ответ дляАнонім-ка
Я надеюсь, Вы ей сможете объяснить?
муха в кедах• 19 июня 2024
Ви не маєте права утримувати в себе чужу дитину, для цього є соц.служби
автор Пенек Возмездия • 19 июня 2024
Ответ дляАнонім-ка
та сама переживаю. але вже 4 дні дитина з нами, куди мені її дівати? до батьків вона повернутися не хоче, каже там знущання. хіба югентамт. але теж можуть бути проблеми, що її батьків оштрафують, чи депортують у вьетнам
Ms.whoops• 19 июня 2024
Ответ длямуха в кедах
Вы понимаете что время идут на секунды? Тут уже не речь про минуты даже!

автор Пенек Возмездия • 19 июня 2024
Ответ длямуха в кедах
ну скажемо що вона жила у подруги, батьки попереджені
муха в кедах• 19 июня 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Це не аргумент, ви справді не розумієте?
автор Пенек Возмездия • 19 июня 2024
Ответ длямуха в кедах
аргумент про що? батьки за 4 дні їй навідь не зателефонували
Дама-мадама• 19 июня 2024
Я не вірю, що прямо всесвіт хоче щось сказати. Ми самі чомусь акцентуємо увагу і не проходимо мимо там, де інший просто пройшов би і не звернув увагу. Просто самі задумайтеся чому ви вирішили ’врятувати світ’, в данму випадку дітей?
Це як в стосунках жінки вчергове на граблі наступають і ’рятують’ складних чоловіків з проблемами.
У випадку дітей не скажу, що це погано, ви добра і справді допомагаєте. Але це не підказки всесвіту, ви чомуст самі цю програму обрали.
автор Пенек Возмездия • 19 июня 2024
Ответ дляДама-мадама
от деякі зустрічають кошенят, чи їм підкидають. а мені підкидають дівчат
Я на хвилинку• 19 июня 2024
Ответ дляПенек Возмездия
А они вас обвинят в домогательствах и потребуют денег
автор Пенек Возмездия • 19 июня 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
а чого вони за донькою не приходили, навідь не телефонували?
муха в кедах• 19 июня 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Взагалі не ваша справа, хто кому дзвонив. Нормальна людина звернеться в поліцію
ЧупакабраЗеБест• 19 июня 2024
Ответ дляПенек Возмездия
ну як я це зроблю, я теж біженка
автор, пишу по теме.
не так давно, еще до войны в моей семье тоже проживала чужая девочка, Лина. такое бывает, родители жили прямо надо мной, но ребенком вообще не интересовались.
Более того,я сама жила в целой череде чужих семей, вот так как эта вьетнамочка.
Лучшее что вы можете - это просто помочь ей дожить до совершеннолетия, не надо никаких юстиций, выяснений с родителями, лишней переписки ’она у меня в безопасности живет и ночует’.
В этой жизни - она уставший путник, временный приют нашла у вас. этого достаточно.
автор Пенек Возмездия • 19 июня 2024
Ответ длямуха в кедах
дитина не хоче своїй сім’ї проблем. це азія, і азіатські відносини. вона буде поганою перед усіма вьетнамськими знайомими
муха в кедах• 19 июня 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Це не дитина вирішує