Роза в вазі• 19 июня 2024
Дівчатка,нарешті я побачила цифру 6 попереду на вагах, була 72 кг
Моя ідеальна вага 62, про 60 вже й не мрію
Під час війни набрала 10 кг , зараз дуже борюсь з цим , бо як я виглядаю мені не подобається і от нарешті я побачила 69,7 . Стараюсь менше їсти , але не голодую , вчора й морозиво й цукерка була і позавчора , але стараюсь активно займатись спортом, багато ходжу на біговій , силові та стретчинг
Через 10 днів др так хотілось би побачити хоча б 67 кг
Маю багато речей на вагу не більше 65 , сподіваюсь хоч цим літом зможу їх поносити
Роза в вазі
• 19 июня 2024
Ответ дляБензопирен
І я хочу першу 6... І худну все життя, було 72, за відпустку наїла ще 1,5 кг. Тренування домашні 2-3 рази на тиждень, але щороку у мене чомусь плюсується один нескидаємий той кілограм. Недавно сиділа і мріяла, що як вийду на пенсію, хоч раз в тиждень буду на вечерю їсти смажену картоплю. І сміх і гріх
. Стараюся правильно харчуватися, можу зранку якусь маленьку бяку зїсти. Вечором можу просто склянку кефіру чи травяний чай зі шматочком сиру замість вечері. І поряд чоловік, який жере все що бачить, і не гладшає. Короче втомилась, в 40 вже вага так нехотя покидає моє тільце. Моя мрія - 68 кг....
Поділіться своїми секретами, як худнете, будь ласка. І хай все вийде
Та в принципі я й написала , поки спорт силові 1-2 на тиждень, активний стретчинг 2-3 рази на тиждень і бігова доріжка по 40 хвилин 2-3 рази на тиждень
Багато салату ,зменшила кількість по іншій їжі , типу каша і мʼясо разом 200 грам , якщо цукерки , то 1-2 , не безкінечно як раніше , без перекусів
Моя основна біла і чому я набрала це посиденьки з друзями , вино , а після вина їсти хочеться
Стараюсь зараз перейти на випивку не частіше раз в тиждень і сухі вина і не обжиратись як випʼю
Тишком нишком• 19 июня 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Вот читаю вас - вы прям меня описываете. Глянула на фото и расстроилась. Не, ну качество сьемки конечно хорошее)) а я не очень
І мене)))
Якось в момент набрала з 69 до 76((
А хочу 68.
Поки що міняю режим харчування зараз, ходжу більше, п´ю води більше, їм менше.
Бачила вже 73,9) але недовго.
У мене основна проблема через відсутність достатнього сну, думаю, а з цим поки ніяк не вийде ((
Якось в момент набрала з 69 до 76((
А хочу 68.
Бачила вже 73,9) але недовго.
Роза в вазі
• 19 июня 2024
Ответ дляТишком нишком
І мене)))
Якось в момент набрала з 69 до 76((
А хочу 68.
Бачила вже 73,9) але недовго.
Якось в момент набрала з 69 до 76((
А хочу 68.
Бачила вже 73,9) але недовго.
Так , достатньо спати теж важливо
Теж борюсь з собою , щоб лягати раніше , поки слабо виходить
Тану на сонці• 19 июня 2024
Ответ дляРоза в вазі
Тема просто по ляля , ваша довго не рухалась , якийсь суцільний відчай був , зріст 170
Вы молодец!Главное удержать.У меня было 70,сейчас 74.Не могу сбросить 4 кг.
Обнемашечка• 19 июня 2024
Я скинула 3 кг за март-апрель. Дальше мне не надо, все нравится, но удержать вес тоже аттракцион.
Володарка мрій• 19 июня 2024
Я з вами)
Довгий час була 69 (1,5 роки) і раніше уявляла людей за 65 тумбочками, але…
Вже 15 днів ніяк не виберусь з цифри 67, хоча є спорт щодня і не переїдаю
Моя ідеальна вага 58, зріст 168, а до 20 років так взагалі важила 52-53 і їла все що завгодно і спортом взагалі не займалась
Kolgotkina.• 19 июня 2024
Вітаю, авторе! Щиро тішуся за людей, яким вдається схуднути, бо сама така ))) зараз якраз теж худну. За 2.5 місяці скинула -10 кг (раніше важила 73 кг при зрості 162 см), тому безмежно щаслива. Навіть часто почала дивитися у дзеркало, бо тепер мені подобається те, що я там бачу. Почала танцювати вдома з радості )))) ще -3 кг і перейду на утримання ваги. Бажаю всім досягти очікуваних результатів!
Чарівне зіллячко• 19 июня 2024
Поздравляю, Вы молодец🌸 Я из худых, но поправившихся ведьм. Одежда вся на 55 кг, рост 171. Вчера взвесилась и поняла, что с пирогами и латте пора завязывать - поправилась до 60 кг. Тоже хочу урезать вкусности.
Роза в вазі
• 19 июня 2024
Ответ дляKolgotkina.
Ого, ви супер молодець
За 2,5 міс так схуднути
Роза в вазі
• 19 июня 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Удачі вам ! А для мене 60 кг при такому зрості то ідеал
В 55 я б мабуть була дуже худа , але кому що подобається
ПампушОК• 19 июня 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
А я мрію про 7 на вазі замість 8. хоча також ідеальна вага 65. У розпачі. Не вдається. Тихо заздриш усім худим відьмам. А тут і спорт і несмачні крихти. Eх. Щастить декотрим)
Автор ви молодець
Якщо є велике бажання і чіткий план, ваш розпач зміниться на радість. Я при 175 була 115, нарешті я побачила першу 7 на вагах. Для когось моя теперішня вага кошмар, я ж себе відчуваю суперово
Роза в вазі
• 19 июня 2024
Ответ дляПампушОК
Боже яка ви молодчина! Успіхів вам!
Дверной_Проем• 19 июня 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
фото
На интервальной же здохнуть можно, там нужно иметь изначально хороший уровень тренированности
мадамГрицацуева• 19 июня 2024
Ви молодець! Захотіла схуднути - приклала зусилля - отримала результат.
Але більшості такий простий і надійний спосіб не підходить) Он в сусідній темі знову шукають чарівні таблетки і вітаміни для схуднення.
наКоблучках• 19 июня 2024
Я с вами)
Идеальный вес 62.
Я правда неделю пока не жру.
Был 72 сегодня 70.2.
Но на спорт меня не хватает ((
Ситуация отягощена тем что мне 45, и я на гормонах((
Идеальный вес 62.
Я правда неделю пока не жру.
Был 72 сегодня 70.2.
Но на спорт меня не хватает ((
Тишком нишком• 19 июня 2024
Ответ длянаКоблучках
Я с вами)
Идеальный вес 62.
Я правда неделю пока не жру.
Был 72 сегодня 70.2.
Но на спорт меня не хватает ((
Идеальный вес 62.
Я правда неделю пока не жру.
Был 72 сегодня 70.2.
Но на спорт меня не хватает ((
Мені 47, свято наближається)))
То думаю, гормональні зміни, постійний стрес через війну та недосип своє дають теж. А, ну і сидяча робота також. Хоча я і вдома не дуже активно рухалась, шила багато, то не дуже грішу на роботу. А от сон - однозначно. Сплю 5-6 годин, у вихідні більше, але того мало все одно.
Кружите меня,кружите• 19 июня 2024
Ответ длямадамГрицацуева
вітаміни все таки потрібні до зусиль, бо починаєш обмежувати себе і потім волосся полізло, нігті ломаються :)
мадамГрицацуева• 19 июня 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Ні, там у темі йшлося якраз про вітаміни ДЛЯ схуднення)
Таки вірять люди в чудеса!)
Посудомойка• 19 июня 2024
Ответ дляРоза в вазі
О ви взагалі супер молодчина ! Розкажіть як довго худнули і основний секрет схуднення? Це пп , обмеження калорій ? Чи просто збалансоване харчування 3-4 р в день? Перекуси є ? Як часто спорт ? Поділіться секретом успіху
14 кг ушли ровно за 6 мес. Секрет - подсчет калорий. Как съеденных, так и потраченных. Потраченные считали смарт часы. Съеденные - взвешивала абсолютно все, что попадало мне в рот и записывала в приложении подсчёта каллорий. Поэтому перешла на максимально простую еду, которую легко подсчитать. Питалась на 1400 ккал, тратила 1700-2000 ккал.
Для меня самое сложное было привыкнуть к этому подсчёту, ввести его в свою жизнь на время похудения как норму и не слиться (что происходило до этого несколько раз). В этом мне помогла покупка участия в марафоне похудения одной из блогеров. Помогло то, что во первых раз заплатила, надо что то делать. Во вторых - был чат таких же худеющих, который морально поддерживал. За месяц марафона похудела на 4,5 кг и приобрела привычку нормально питаться и считать калории.
Посудомойка• 19 июня 2024
Ответ дляРоза в вазі
Чтобы был результат вы должны четко знать сколько ккал съедено и сколько потрачено. Без этого никак. Даже питаясь на первый взгляд правильно, можно очень сильно переедать по калорийности. При этом не обязательно вы будете чувствовать насыщение.