Забрызжу ядом• 19 июня 2024

После простуды пропал голос

Подскажите как помочь себе? Связки ослабли, обычное орви было или трахеит, кашель почти прошёл, но голоса совсем нет. Уже 3 недели не восстанавливается. Подскажите может кто знает как лечить его?
Чумацький Шлях• 19 июня 2024
Від болі в горле виписували їсти морозиво як обезбол. Голоса не було.

автор Забрызжу ядом • 19 июня 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Болі у горлі не було взагалі і немає.
Чумацький Шлях• 19 июня 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Болі у горлі не було взагалі і немає.
Тоді до лікаря...ларінгіт
автор Забрызжу ядом • 19 июня 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Тоді до лікаря...ларінгіт
Дякую!
пАлАвинкА• 19 июня 2024
Ви кудись звертались щодо голосу?
У мене таке було в юності. Направ ЛОР з місцевої поліклініки до ін-ту отоларингології. Там лікар, пам´ятаю казав, що голосові зв´язки дуже швидко атрофуються і відновити їх надто складно.
Тому бігом до нормального спеца! Мені призначали вправи певні в каб.фізиотерапевтичному, краплі віт. А, Е, курсо тривав десь 7-10 днів.
автор Забрызжу ядом • 19 июня 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Ви кудись звертались щодо голосу?
Омг, я за кордоном, тут медицина атрофована(( все сама. Тому питаю порад щодо ліків.
пАлАвинкА• 19 июня 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Співчуваю вам. Сама така ж і зараз хворіє донька((

Але погугліть, може, щось дієве знайдете.
Просто втрата голосу, це вже наслідок того, що вилікували (у мене були в той період, ларінгіти, фарінго-трахеїти..), і один раз отаке сталось, то було стрьомно..
Можливо, у вас є варіантидистанційної консультації, он-лайн і п т. На крайній випадок - спробуйте пошукати контакта ЛОРа у Україні, і написати йому щодо вашого випадку.

Одужуйте

И_В_офигительных_штанах• 19 июня 2024
Мені дуже помагав в такій ситуації ’Гомеовокс’. Але не знаю, чи ви його знайдете за кордоном. Якщо знайдете, то його треба багато, в день розсмоктувати 6-8 таблеток, мінімум тиждень. Ще допомагає молоко, в якому відварили цибулю. Цілу цибулину на склянку молока, пити двічі на день.
автор Забрызжу ядом • 19 июня 2024
Ответ дляпАлАвинкА

Одужуйте
Дякую!