ТрамвайGirl• 19 июня 2024
ПОЗОВ про відшкодування шкоди в ДТП
Ситуація наступна:
сталось ДТП
я на робочій машині їхала і в мене врізався військовий на ауді.
винуватець ДТП - він.
Страхова відшкодувала 20% вартості ремонту авто.
ІНші 80% хочемо стягнути з винуватця, але нам відомі лише його ПІБ та номер авто.
Чи можна з цими даними подати позов до суду ?
суд зможе подати запит до страхової про його дані ?
сталось ДТП
винуватець ДТП - він.
Звоночек• 19 июня 2024
Ответ дляНічна ненажера
Нет такой программы!это обман страховой! Они заинтересованы в порезке суммы.
Программ очено много Автоидент,боллетень автотовароведа... и т д Кто с чем работает
Страховые обманывают. В начислении Гк есть свои нюансы
Розкажіть це в суді, от багатьох чула, як правило від ’адвакатах’ які хочуть розвисти клієнта, але про виграні справи - ні.
Звоночек• 19 июня 2024
Ответ дляТрамвайGirl
тобто для подачі позову в суд необхідно:
сформувати позовну
та замовити експертизу в незалежного експерта, вірно?
також,додаю листи від страхвої про розрахунок страхової суми які думаю до суду вони вже виплатять.
вірно?
сформувати позовну
вірно?
страховку, тех паспорт, водійське посвідчення, паспорт власника ТЗ з вашого боку. Може ще щось, я не адвокат не підскажу.
Але раджу спочатку розібратися зі страховою, ви маєте право ознайомитись з розрахунком, подивіться може СК не все взяла до уваги, та пишіть заяву на додатковий розрахунок, може під час ремонту були виявленні пошкодження які СК не зазначила..
Звоночек• 19 июня 2024
Візьміть рахунок з СТО та порівняйте з розрахунком СК, подивіться в чому відміність, розберіться чому так. Як що авто з ізносом , а там буває і 70% то суд Вам відмовить в цьому відшкодуванні.
Там є якійсь лазєйки, що можно подати до суду на відшкодування по втраченій ринковій вартості авто, моральній шкоді, втрачених прибутків якщо ТЗ робочій, але все треба документально підтвердити, дуже складно досести в суді.
ТрамвайGirl
• 19 июня 2024
Ответ дляЗвоночек
так, авто 2010 року, тому...
Дякую!
Звоночек• 19 июня 2024
Ответ дляТрамвайGirl
так, авто 2010 року, тому...
Дякую!
Тоді 70% ізносу на заміні деталі, ремонт-пофарбування 100%
Звоночек• 19 июня 2024
Ответ дляТрамвайGirl
так, авто 2010 року, тому...
Дякую!
Скоріш за все розрахунок експерта і СК буде приблизно однаковий, але варто сходити в страхову та подивитися чи все війшло в розрахунок, буває що і СТО приписує зайве, раджу розібратися спочатку зі СК. А то викинете кучу грошей на суд, а вихлопа нуль.