Iriinka T.• 19 июня 2024

Бронювання працівників

Доброго дня ,дівчата,порадьте будь-ласка гарного юриста перевіренного яких допоможе, у питанні бронювання працівників та надання підприємству статусу важливого?дуже дякую
marata• 19 июня 2024
А статусу важливого не Мінекономіки вже надає? )

candy07• 19 июня 2024
Ответ дляmarata
Так а хто?
Натикали, наштрикали вже дибільних смайлів.
Не всі підприємства можуть отримати даний статут.
Ще рік назад треба було підписувати моб завдання і т д
... успіхів у пошуку
marata• 19 июня 2024
Ответ дляcandy07
Так а хто?
... успіхів у пошуку
Та отож ) Усе ж прозоро - є критерії, хто підпадає
автор Iriinka T. • 19 июня 2024
Справа в тому,що подали документи на статус визнання критично важливим, але постійно перекидують по різним департаментам,то не туди розписали пакет документів,то ще такого плану.
Ol-a• 19 июня 2024
Ответ дляIriinka T.
Автор, сейчас стоит другая задача, как можно больше отправить на ноль. Поэтому по всем ведомствам негласный указ, водить по кругу. У нас занимаются юристы, но пока тоже успехи не оч, там много нюансов
автор Iriinka T. • 19 июня 2024
Дякую,за відповіді, я так і зрозуміла бо ,як ходиш по колу,тільки перекидають з одного спеціаліста до іншого,Ви на этапі бронювання працівників, чи надання статусу, як що,можна в лс?дуже дякую
Енот why not• 19 июня 2024
Ответ дляmarata
Урядовий кур´єр вже не особливо важливе :-) там народ трясеться
Енот why not• 19 июня 2024
и порядок бронирования в доработке, т. е сейчас никто никого не бронирует
hvata• 22 июня 2024
Ответ дляPeaceful sky UA
Вы это точно знаете, что никого не бронируют сейчас?