Доброго дня ,дівчата,порадьте будь-ласка гарного юриста перевіренного яких допоможе, у питанні бронювання працівників та надання підприємству статусу важливого?дуже дякую
Справа в тому,що подали документи на статус визнання критично важливим, але постійно перекидують по різним департаментам,то не туди розписали пакет документів,то ще такого плану.
Ответ дляIriinka T.
Автор, сейчас стоит другая задача, как можно больше отправить на ноль. Поэтому по всем ведомствам негласный указ, водить по кругу. У нас занимаются юристы, но пока тоже успехи не оч, там много нюансов
Дякую,за відповіді, я так і зрозуміла бо ,як ходиш по колу,тільки перекидають з одного спеціаліста до іншого,Ви на этапі бронювання працівників, чи надання статусу, як що,можна в лс?дуже дякую
Енот why not• 19 июня 2024
Ответ дляmarata
А статусу важливого не Мінекономіки вже надає? )
Урядовий кур´єр вже не особливо важливе :-) там народ трясеться
Енот why not• 19 июня 2024
и порядок бронирования в доработке, т. е сейчас никто никого не бронирует