Летала_НаМетле• 19 июня 2024
Сколько денег вы сегодня потратили за день?
Стебель березы• 19 июня 2024
Заказала 4 бутылки малибу в сильпо, по акции, чтобы доставка была бесплатной, экономия должна быть экономной😆 1800 с чем-то
Локшина на вухах• 19 июня 2024
Десь понад 1000 на овочі-фрукти-ягоди й фігню якусь в Аврорі син випросив
Гжегож Бженчишчикевич• 19 июня 2024
Немного
2100 и 2240 грн
В первой половине дня не выходила
А, ещё наличные были, на ягоды 420 гр
2100 и 2240 грн
В первой половине дня не выходила
А, ещё наличные были, на ягоды 420 гр
Не люблю натовп• 19 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ви молодець. В мене на жодній роботі ніхто судочки не носив. Всі ледарі) так само як і каву завжди бігаємо купувати.
У мужа на офисе все 20 человек носят судки, рядом близко нет магаза, это жесть, каждый день головная боль, что положить на обед 😞
Я пані прохана...• 19 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
От цікаво.. Хто 0 витратив. Ви на дому працюєте дистанційно
?
Бо для мене(працюючи не на дистанційній роботі), то нереально. Хоча і чоловік працює вдома, але каву купує в кавʼярні, як вигулює собаку..
У нас дома кофемашина и турка. Я за 5 лет ни разу не покупала кофе в общепите.
ДаЗдраПерма• 19 июня 2024
Сьогодні 0 грн. Зранку раком на городі, потім косила. А от скільки я вчора в метро лишила, коли на дачу їхала, то вже інше питання)
Єдине що, попросила чоловіка квитки в театр взяти нам на річницю, але ж то не мої трати))
VitalinkaGL• 19 июня 2024
55 фунтов,в выписке посмотрела(Теско)
20 тку это нам,30 тку идем на пати)епт
Пиммс 13
Винишко 7
и фрукты,орехи на 10 тку,)
20 тку это нам,30 тку идем на пати)епт
Пиммс 13
Винишко 7
и фрукты,орехи на 10 тку,)
ЭтаваНиМожетБыть• 19 июня 2024
Ответ дляМій не такий
Може до кавоварки якоїсь заглядає?
Ага, ще й пса привчає до цього, бо кожна бариста на районі вже знає нашого себека
. Іноді я заходжу з ним в кавʼярню, собаку по імені називають і тягнуться погладити.
А в чоловіка ще окремий рейтинг солодкого. Де смачніше трубочки, де смачніше чізкейки, а де класні сінабони) і кружляє по району
ЭтаваНиМожетБыть• 19 июня 2024
Ответ дляНе люблю натовп
В нас також немає, але ми замовляємо всі разом обіди) з місцевого ресторанчику бізнес ланчі.
Воздух в банке• 19 июня 2024
кава 30грн
хліб і пшоно 93грн
завтра піду на пошту, завтра буде багато))
хліб і пшоно 93грн
Хвігура мічти• 19 июня 2024
Ответ дляЧемна панночка
900грн. Купила лекарства, еды и кофе с вкусняхой вечером и сладости ребенку. И бюстгальтер себе
Классно, где так все дешево?
ЭтаваНиМожетБыть• 19 июня 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Так якщо робота вдома, то звичайно така опція доступна)
Але ще ж є подорожі, відпочинки. Туди турку і кавомашину не візьмеш
Копирайторша• 19 июня 2024
11€
20 л земли (пересадила лобелию и куст лаванды)
Удобрение для томатов
Корзина для травы/листьев
Удобрение для томатов
Корзина для травы/листьев
Бандитка Сью• 19 июня 2024
0, не выходила сегодня и последнюю неделю практически ничего не покупала
Трейдер кріпти• 19 июня 2024
815 лир (футболка и шорты моему БФ и трусы себе) и на горшки для орхидей 150 лир.
Кукусикиииииии• 19 июня 2024
Ответ дляГолена блондинка
0, не выходила
Та я на онлайн покупки реально витрачаю більше ніж коли в магаз заходжу
Я пані прохана...• 20 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ну отдых - то другое, там и еда не домашняя, и выпивка))
Оце фіфа• 20 июня 2024
Много
200 парная тренировка у дочки
2900 купила себе купальник
100 грн черешня
100 грн абрикосы
60 грн мята и зелень
60 грн кофе
Итого: 3 420
200 парная тренировка у дочки
2900 купила себе купальник
100 грн черешня
100 грн абрикосы
60 грн мята и зелень
60 грн кофе
Итого: 3 420
Апофиозная• 20 июня 2024
1500 -одяг ’пьяца італіа ’ 4 одиниці., 1200- продукти, в т.ч. дві пляшки піно, собі, 300- дала дитині кіно+ поп корн, 70-фрукти, 400-доставка води. Краще б дома сиділи:).
Кукусикиииииии• 20 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Мені пофіг чи носить хтось судочки, чи купує у найближчій кулінарії або топче булку з йогуртом. Раніше в гарні часи нам в офіс возили обіди. Зараз багато хто працює онлайн і далеко не кожного дня їздить в офіс, то ж кухня є, але туди зі своїм. Каву я чесно кажу, що люблю смачну. Я краще взагалі не випʼю, ніж смак палених сємочок з одноразового стаканчика.
Диви яка я пава!• 20 июня 2024
98.000 грн, но я ЧП ((( Работаю в минус, если что. Поэтому это деньги с моих сбережений ((