Летала_НаМетле• 19 июня 2024
Сколько денег вы сегодня потратили за день?
Пластилин_Колец• 20 июня 2024
Много. Отдали предоплату за стройку
В десятках тысяч дол, евро и сотнях тысяч грн
МадамОхмури• 20 июня 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Понты дороже денег 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Для вас секрет, что у разных людей разный достаток?
Не комплексуйте
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
От цікаво.. Хто 0 витратив. Ви на дому працюєте дистанційно
?
Бо для мене(працюючи не на дистанційній роботі), то нереально. Хоча і чоловік працює вдома, але каву купує в кавʼярні, як вигулює собаку..
вы интересная. а онлайн покупки вы не учитываете?
я сегодня не выходя из дома заказала новый чехол для гладильной доски, удобрения для цветов и канцтовары ребёнку. так что вышла или не вышла я за порог - кошельку плевать.
Аноним_1858• 20 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
?
так, дистанційно - і вчора був би нуль, і завтра буде нуль:)) бо гуляю я в бік лісу, без магазинів по дорозі.
а раз на тиждень іду в атб в середу, сьогодні там знижки на те, що треба - рибка, м´ясо, тому там 3. + ще три пункти, цифри великі, але це раз на тиждень
Не люблю натовп• 20 июня 2024
Ответ дляМадамОхмури
Не комплексуйте
Там была тема про мота вам обеим туда.
МадамОхмури• 20 июня 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Там была тема про мота вам обеим туда.
Вас забыла спросить, что мне делать
Не худа ні разу• 20 июня 2024
Ответ дляМадамОхмури
Не комплексуйте
Дякую за адекватну відповідь
Чучело-Мяучело• 20 июня 2024
Около 1 тыс.грн. Так, скромный набор продуктов на 1-2 раза (даже не на 1 день) и немного моющих. Печаль короче.
Аноним_1857• 20 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
?
Ні я, ні чоловік кави ніколи не пили в кав´ярні. На роботу їздимо безкоштовним громадським транспортом
Аноним_1857• 20 июня 2024
Киці корм 55 грн, дві булки і хлібину 40, ввечері води на 20 грн - всього 115 грн
Редиска Я• 20 июня 2024
Вчора на продукти докупляла по дрібницях - 120 рано плюс з малим гуляла то ще плюс 70. На транспорт 60 вчора по справах туди-сюди їздила,і як назло або тривога(Київ) або тролейбус не йде куди мені потрібно. Ввечері ще з дитиною були в місті перекусили(йому морозиво й вода, мені кава) 90. Трохи вийшла за рамки, взагалі стараюсь менше тратити. Але той тиждень в день менше 300-500 не виходило тратити(ще продукти, до лікаря,аптека та інше).
Взагалі відчутно після Великодня всі витрати почали рости. До того з листопада на все про все на трьох людей 120-160 грн день максимум. З травня трохи більше грошей але і ціни теж підскочили хоч не дуже явно,але тут більше там більше а зараз з підняттям електрики взагалі знов ж.. буде певно що
Редиска Я• 20 июня 2024
Ответ дляНе люблю натовп
У мужа на офисе все 20 человек носят судки, рядом близко нет магаза, это жесть, каждый день головная боль, что положить на обед 😞
В нас колись на роботі носили, але була і їдальня, з пропуском підприємства мінус половина ціни, то можна було суп-салат-котлета ще й компот взяти до 60 грн разом(були й дорожчі речі),або там каша з буряком то ще менше. Щодня я не ходила туди,але коли не склала з собою то було дуже зручно і недорого
Блакитне небо• 20 июня 2024
150€ нижня білизна
13€ черешня
8€ дві кави
38€ манікюр
8€ сігарети
4€ рукавички для фарбування волосся
316€ заплатила за страховку
13€ черешня
8€ дві кави
38€ манікюр
8€ сігарети
4€ рукавички для фарбування волосся
316€ заплатила за страховку
Редиска Я• 20 июня 2024
Ответ дляАnnеt
Я ліки замовила на 220 грн. Теж дома. А буває виходиш з дому, транспорт в нас пільга, то безкоштовно, максимум купити хліба і дитині морозиво то до 50-60 грн в день всього тратиш. Зараз набагато важче стало планувати витрати, хоча стараюсь бо без цього взагалі труба
Чемна панночка• 20 июня 2024
Ответ дляПатика-мотика
И все это на 900 грн? Что там за лекарства, еда, кофе и лифчик? И что такое вкусняха? Это как в зоомагазине? Лоток для собак ’вкусняшки’?
Я ещё перед вами не отчитывалась что я конкретно покупала, какая вам разница? В свой кошелек смотрите лучше!
Губи з філером• 20 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Так якщо робота вдома, то звичайно така опція доступна)
Але ще ж є подорожі, відпочинки. Туди турку і кавомашину не візьмеш
Я с гейзерной кофеваркой езжу ,если кухня будет на отдыхе
И пью кофе раз в день ,поэтому работая и не дома ,все равно не покупаю на улице
Залізна пані• 20 июня 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Это что за цены, 2 футболки 1200, умывалка пусть 500, куда ещё 2500
.... на фить-фить
Глубоководная селедка• 20 июня 2024
Чуть меньше 100 тыс. Расходы вроде мужа, но деньги хранятся у меня и трачу их, получается, тоже я :-)
Мама Чели• 20 июня 2024
250 грн бассейн, 450 еда в бассейне)‘как-то по скромному ) это на двоих с ребёнком.
Точная копия плова• 20 июня 2024
144 зошити в аврорі
71молоко, булка, пепсі
181- 3 кг цукру, морозиво, кетчуп
=396
Гроші як вода, на 3-х за місяць 12 тисяч їжа, якщо Макдональдсом, піца на вихідних +2000-3000
Комунальні 4 тисячі
Гурток дитині 800 не менше 20, а якщо ще якісь зуби і ліки, то взагалі жесть
Чоловік та син стрижуться мінімум 600 + парфуми
Я майже не стрижусь, фарбують сама
71молоко, булка, пепсі
181- 3 кг цукру, морозиво, кетчуп
=396
Комунальні 4 тисячі
Я майже не стрижусь, фарбують сама