Летала_НаМетле• 19 июня 2024
Сколько денег вы сегодня потратили за день?
ЭтаваНиМожетБыть• 19 июня 2024
От цікаво.. Хто 0 витратив. Ви на дому працюєте дистанційно
?
Бо для мене(працюючи не на дистанційній роботі), то нереально. Хоча і чоловік працює вдома, але каву купує в кавʼярні, як вигулює собаку..
ЭмчЭндЭм• 19 июня 2024
Коммуналка 5000 (долг был небольшой)
Утром рынок купила всё на борщ, ягоды, фрукты, около 400 гр.
Супермаркет ещё около 400 - закончилась мука, сыр, взяла авокадо 1 шт., хлеб и т.д.
Вечером после прогулки купили ещё сладостей детям кто что хотел ещё 200
Кукусикиииииии• 19 июня 2024
Небагато, гривень 300
Вчора значно більше - 1300 косметолог, 550 Нотіно та 1100 Єва, 280 Сільпо
Не люблю натовп• 19 июня 2024
Ответ дляНе худа ні разу
4200(гель для вмивання,2 футболки чоловіку)
Это что за цены, 2 футболки 1200, умывалка пусть 500, куда ещё 2500
Мій не такий• 19 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
?
Купіть йому термокружку
Кукусикиииииии• 19 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
?
Паливо не щодня заправляється. Тобто наче і є витрата, але ж за неї раніше сплачено. Обід з собою. Каву переважно вдома, бо є кавоварка та купуємо гарні зерна. Тому дійсно буває, що витрати за день 0 грн
Не худа ні разу• 19 июня 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Можливо ваша косметика в такому діапазоні,в мене інша)футболки також не по 600
ЭтаваНиМожетБыть• 19 июня 2024
Ответ дляМій не такий
Купіть йому термокружку
Та все є і навіть пластикові стаканчики.. бо іноді хоче курити біля підʼїзду з кавою.
Але то вже як ритуал у нього з собакою каву купляти)
Не люблю натовп• 19 июня 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Понты дороже денег 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Не худа ні разу• 19 июня 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Понты дороже денег 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Це ваша думка,я за якість)
Люблю порядок• 19 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
?
Работаю дома, но гуляю с ребенком. Вообще я дома трачу намного больше, чем когда на работу езжу.
ЭтаваНиМожетБыть• 19 июня 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Ви молодець. В мене на жодній роботі ніхто судочки не носив. Всі ледарі) так само як і каву завжди бігаємо купувати.
Мій не такий• 19 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Може до кавоварки якоїсь заглядає?
Чемна панночка• 19 июня 2024
900грн. Купила лекарства, еды и кофе с вкусняхой вечером и сладости ребенку. И бюстгальтер себе