Прагматик флегма• 20 июня 2024

Що вам допомагає справлятися з негативними думками?

Як себе відволікти и не накручуватись цими думками ще більше?
Їжак в панчохах• 20 июня 2024
Немає негативних думок

Юпитерная• 20 июня 2024
Природа, веллнесс
Зубная фея• 20 июня 2024
Шоколад 🍫
Невидимка• 20 июня 2024
начала шагать(10000т) ,попустило немного. Посоветовали- я сначала не поверила в этот метод)).. Каждый день,в любую погоду
В гости звали?• 20 июня 2024
Перемикаю увагу на щось інше.
Всім шампаньського• 20 июня 2024
Аналізую їх на предмет когнітивних викривлень
Вам телефонограмма• 20 июня 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Класно ви*бнулися. Помогло?
БершкомангоЗар• 20 июня 2024
Спорт.
Всім шампаньського• 20 июня 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Класно ви*бнулися. Помогло?
Вам заборонено гуглом користуватися, якщо щось не зрозуміло чи що? Якщо ви ввічливо спитаєте , що таке когнітивні викривлення і як їх шукати, я або хтось ще можуть вам і в темі пояснити.

Їжак в панчохах• 20 июня 2024
Ответ дляНевидимка
Шагать это не значит не думать...
Кофе в лобби• 20 июня 2024
Думайте про позитивне
Кокосиха• 20 июня 2024
Иногда проваливаюсь в них. А так, муж помогает. Дети отвлекают. Или занимаю себя по максимуму. Например, каждую секунду свободную язык учу. Даже если что-то делаю, то в наушниках слушаю. Или в какой-то сериал залипну.
графиняВишенка• 20 июня 2024
- багато різних занять
- ручка і папірець - виписали ці думки, оцінили, на другий день прочитали, оцінили, чи вони вам потрібні
- якщо є вільний час або зайнятість чисто фізична, то всю увагу примусово переключаю на сонячне сплетіння, для якого є медитація цвєток лотоса, дуже класна практика для витіснення у собі нег думок
- розуміння себе, своїх внутр процесів, черпнула з книжок анастасії нових, але не знаю, чи є вони зараз у доступі, бо обізвали сєктою і зрадниками, хоча у книжках багато індивідуальної інфи, тобто ви сама собі своїми руками можете допомогти собі у своєму ж житті
БершкомангоЗар• 20 июня 2024
Ответ дляНевидимка
Это самое эффективное, кортизон и адреналин выводятся , кровообращение улучшается.
Это абсолютно работает.
Невидимка• 20 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Шагать это не значит не думать...
Не шагайте
Конфиденциальность• 20 июня 2024
Фізичне навантаження, молитви. Часом подивитись детективи з вбивствами, не знаю чому але потім стає легше в реальності. Типу історія одного злочину, напівдокументальні. Пляж,але зараз він не кожен день погода то тут то там стрибає
Ms. Доброта• 20 июня 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Ух ти, а як це? Цілий день сьогодні паршивий настрій через погані думки.
Злюка-закусюка• 20 июня 2024
купити книгу самодопомоги з когнитівно-поведінкової терапії.
Або звернутись до психолога і освоїти базовий набір технік роботи з негативними думками: від яких думок треба просто відсторонюватись, які тестувати і перевіряти, а в яких шукати викривлення і помилки і змінювати їх.

Це все базові навички, які можна освоїти і самостійно при бажанні. Але простіше - зі спеціалістом.
Всім шампаньського• 20 июня 2024
Ответ дляMs. Доброта
Це метод з кпт, тому краше прочитати у книжці з переліком викривлень і розбором прикладів, наприклад у Д.Бернса. Когнітивні викривлення це швидкі некоректні висновки, які людина робить спираючись на негативний досвід або на приклад батьків тощо. Це може бути катастрофізація подій, навішування ярлика на себе, звертання уваги тільки на негативне, чорно-біле мислення і т.п. Приклад аналізу - це написати або подумки зафіксувати думку, що непокоїть, проговорити її, подумати наскільки вона об´єктивна, чи є в ній викривлення і які, теж записати. Написати альтернативне формулювання, більш об´єктивне, те ж проговорити.

Їжак в панчохах• 20 июня 2024
Ответ дляНевидимка
Не шагайте
И не собираюсь... Зачем нужны негативные мысли...
Невидимка• 20 июня 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Да, например, фильмы Тарантино)