Рассказница• 20 июня 2024

Мой аристократичный ужин. А что у вас?

Мивина с горгонзолой - это вам не хухры мухры
delphoto
Бензопирен• 20 июня 2024
В мене окрошка була, чоловік овочеве рагу їв.
Завжди мало• 20 июня 2024
Не їла мівіну років 15-20, захотіла. Горгонзолу їла вчора. Сьогодні просеко розе було з персиком. От навіщо нагадали про мівіну?
Хачапууури• 20 июня 2024
Ответ дляЗавжди мало
Не надоело пить просеко? Других сортов вин нет больше?
Завжди мало• 20 июня 2024
Ответ дляХачапууури
Ні, не набридло, кава була тиждень тому, сіра та зінфандель були взимку. Влітку просеко мені ок. Ви щось хочете інше підвезти? Моет ок, але дорогувато, пів року не купувала, але пляшку прийму в подарунок