Ужгород• 21 июня 2024

В якому стані людина після складної операції?

Вчора близько опівночі прооперували близьку людину. Операція була дуже довгою (десь 8 годин).
Лікар повідомив по телефону, що все пройшло добре.
Але людина досі на зв´язок не вийшла.
Трошки хвилююся, лікаря не хочу смикати. Я планую їхати через кілька годин.
Чи я дарма себе накручую й людина просто не в тому ще стані, щоб до телефону добратися? Чи може вона в реанімації, а телефон в палаті?
В мене просто не було ніколи наркозу, операцій, тому я не знаю, який після цього стан, де ти перший час знаходишся (в палаті чи ні) і тд
Тундиринда• 21 июня 2024
Після 8-годинної операції людина ТОЧНО в реанімації. Скоріше всього в медикаментозному сні. Мінімум на троє суток.

Дайте подумать• 21 июня 2024
Людина в реанімації. Їй не до телефону
Пекельнi Борошна• 21 июня 2024
людина в реанімації, там зазвичай колють снодійне, спить ваша людина. хай одужує!
И.О. человека• 21 июня 2024
Все по разному от наркоза отходят
Магиня• 21 июня 2024
В мене операція була 2 години, від наркозу відійшла і могла в принципі вже спілкуватися. Але 8 годин інша історія, до того ж можуть бути болі і від знеболювальних людина просто провалюється в сон.
Стрекозей• 21 июня 2024
Что за операция?
Смайликівна• 21 июня 2024
Автор, я після операції дві доби відходила. Не хвилюйтеся. В реанімації зазвичай декілька днів тримають після складних операцій, якщо немає ускладнень. 8 годин операція, думаю це навіть не середньої тяжкості.
Крем для арбуза• 21 июня 2024
Наша приятельница через трое суток отписалась. Операция была мега сложная и долгая.
Телепузик• 21 июня 2024
У меня операции были 2-3 часа. Операция например начиналась в 9:00 утра, звонить родным я начала в 5-7 вечера.
И то просила никого не приезжать в этот день, сил нет вообще разговаривать. Хочется спать и все…,

Чумачечая_• 21 июня 2024
Може спати, не хвилюйтеся
Пургену мне• 21 июня 2024
Скоріш за все спить, враховуючи довгий термін операції, підготовка теж була складна, у людини просто сил нема. Нехай швидко одужує!
Баба Йога• 21 июня 2024
Моя операция продолжалась 2 часа с 11 до 13. Позвонить и сказать 2 слова по телефону я смогла только в 19. Не спала, но не было сил даже руку поднять. Через сутки перевели из реанимации в палату, но разговаривать не было никакого желания, не то состояние.
Відірву та викину• 21 июня 2024
Ответ дляТундиринда
Мужу делали операцию 7 часов. Через сутки перевели из реанимации в послеоперационную палату. На обезболивающих наркотических был сутки.
Відірву та викину• 21 июня 2024
С врачом связи нет?
Не за Будка• 21 июня 2024
Дивіться.
Навіть після простої операцій, яка була під загальним наркозом, людина спить у реанімації.
У мене був кесарів розтин двічі. Сама операція декілька хвилин, потім шиють хвилин 20.
Потім будять, щоб людина вийшла з наркозу.
Спати хочеться сильно, бо була ж крововтрата, і організм має відновитися.
Після того, як розбудили, дають знову заснути.
Коли у мене був КР о 7 вечора, розбудили ближче до 8, знову заснула я десь до 10 ранку.
Коли КР був об 11 ранку, більш-менш адекватно я почала сприймати світ ближче до 16. Після КР, який пройшов без ускладнень, у реанімації жінка лежить мінімум добу, з тої доби спить більше 2/3 часу.
Після тривалої операції людина точно довше спатиме, під крапельницями.
автор Ужгород • 21 июня 2024
Дякую, дівчата!
Щойно вийшла на зв´язок, все добре!