Кіна не буде• 21 июня 2024
Стрижневий мозоль. Чи їснує позбавлення?
Вже 35 років мучаюся.
Взуття та устілки - різне перепробувано.
Лазер, кріо, пластирі, народна медицина.
Останні 10 років просто раз в місяць хожу на педикюр і мені висвердлює майстер. При чому, тут прибере стрижень, а з´являється в іншому місці.
Чи з´явилося щось нове для видалення? Може щось випустила з виду.
Кіна не буде
• 21 июня 2024
Ответ дляСтриптизерка
Подолог?
Ну і що подолог? Устілки рекомендував, лазер кріо, мастилки. Місяць назад ходила до ще одного подолога. Сказала, що ось в третій раз, якщо видалю лазером, то точно зійдуть. Після першого лазера в2006 на 6 місяців результат був. Піся другого в 2016-му на 3 місяці. То на скільки часу вистачить результату в третій раз? Навідь не хочу мучатися за великі гроші.
Анонім Перший• 21 июня 2024
а электроножом не вырезали? мне ним делали т.к сказали лазер не достанет на такую глубину. Киев когерент врач Баетул
Кіна не буде
• 21 июня 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Ви його видаляли не до кінця. Якщо лишається корінчик - виросте знову.
І як їх видалити до кінця? У мене їх 9)))
В 2002 му - хірургічно видаляли. Місяць не ходила. Тільки в туалет з костилями.
в 2006-му довелося після лазеру три тижні не ходила. І запевняли, що це вже все. Через півроку утворилися.
Кріо - 4 рази до різних спеціалістів зверталася. 3 тижні не можеш ходити. Через 1,5 місяці знову потрібно йти.
Як їх видалити до кінця?
Кіна не буде
• 21 июня 2024
Ответ дляАнонім Перший
Так видаляли. Більше я на таке не підпишуся)))
Кіна не буде
• 21 июня 2024
Ответ дляtereska
Мені елементарні слайси часнику, прикладені на ніч, допомогли дуже швидко позбутися мозолю.
Це проходили в 90-х.
когдадеЦкие• 21 июня 2024
Ответ дляКіна не буде
Як їх видалити до кінця?
Народним методом. Я вже тут писала, то у відповідь образи і насмішки.
Собі видаляла дуже давно. Один раз завчасно витягнула і зірвала корінь, то виросло ще кілька шт. Але і їх вивела, більше не поверталися.
Спосіб без болісний взагалі.
Зараз доньці видаляю.
Якщо вдало видаляю - напишу вам сюди.
Спосіб без болісний взагалі.
Зараз доньці видаляю.
Якщо вдало видаляю - напишу вам сюди.
Самоучка• 21 июня 2024
Ответ дляКіна не буде
Ну ви порівняли часи для видалення за царя Гороха
Кіна не буде
• 21 июня 2024
Ответ дляСамоучка
Якщо друге видалення лазером скоротило строк появи. То вважаєте, що третє надовше вистачить?
ОноВамнадо• 21 июня 2024
Я мазала доньці лаком для нігтів, все проходило. Кожен день поновлювати слой, вони чорніють, засохають і знімаються шкіркою. Починають засохати з країв, відрізать те що відслоїлось і знову покрасити лаком , не здирати. І пропийте гроприназин. Спробуйте, це безболісно зовсім. Спочатку перестає боліти, потім все проходить.
Намакушка• 21 июня 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Спосіб без болісний взагалі.
Зараз доньці видаляю.
Якщо вдало видаляю - напишу вам сюди.
Спосіб без болісний взагалі.
Зараз доньці видаляю.
Якщо вдало видаляю - напишу вам сюди.
Який,бо маю таку проблему.Будь ласка
Жена_КотораяСтена• 21 июня 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Спосіб без болісний взагалі.
Зараз доньці видаляю.
Якщо вдало видаляю - напишу вам сюди.
Спосіб без болісний взагалі.
Зараз доньці видаляю.
Якщо вдало видаляю - напишу вам сюди.
а як?
МамОмужа• 21 июня 2024
Ответ дляСвекруховна
Делайте ванночки из винного уксуса....для стоп, и иммунитет проверьте
Підкажіть будь-ласка, як його перевірити? Треба тільки імунолога шукати?
Свекруховна• 21 июня 2024
Ответ дляМамОмужа
Как...терапевт развернутый анализ крови, моча , кардиограмма, УЗИ жкт, были ли стрессы, флюшка генеколог, когда были в отпуске, какой график работы, как много гуляете на свежем воздухе, сколько спите
МамОмужа• 21 июня 2024
Ответ дляСвекруховна
А, ну это все я планово сдаю. Думала, может чего новомодного не знаю. А иммунитет хилый, тоже цепляется такое, как на автора.
Свекруховна• 21 июня 2024
Ответ дляМамОмужа
Новомодное, что нет волшебных таблеток... ЗОЖ, режим сна, и т.д.
Завжди недо...• 22 июня 2024
Ответ дляКіна не буде
Я сама видалила його. Купуєте в аптеці препарат ’чистотіл’. Він коштує копійки. Цей препарат випалює шкіру і потім цей наростень можна спокійно видалити щипчиками до кінця. Саме головне , щоб препарат не розтікся і не попалив ту шкіру, яку не треба. Що я для цього робила: поставила кільце-трубочку саме на це місце , вокруг нанесла вазелін, капнула в це кільце препарат (але щоб не текло, буквально на вушну палочку чуть вмочити і прикласти), зачекала хвилин 3 і потім акуратно сняла трубочку. Залишки, якщо десь протекли- витерти. Шкіра почорніє і відпаде, треба ще повторити до тих пір поки поки не оголиться стержень до самого кінця. На ногах ранка швидко затянеться. У мене хватило 2 рази , щоб стержень оголився і я його витянула без болі і до кінця. Більше такого у мене немає.
Кіна не буде
• 05 июля 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Ви сер´озно? 2 рази? 3 тижні щодженного використання чистотілом. Що там де вилачзить? Шкіра злазить, ходить ще болючіше, ніж прозто стержень.
Завжди недо...• 05 июля 2024
Ответ дляКіна не буде
Я написала свій досвід . Ви вільні у своєму виборі.