Разгуляшка• 21 июня 2024

Комплекси з приводу зросу.

Зріст 175 - і це моя біль. Якось оточення чоловіків теж попадається низькоросле. Самі високі чоловіки, що траплялися це з таким же ростом 175.
Ні в школі, ні в університеті, на на одній із робіт не зустрічала жінок з таким же ростом. Всі до 170 см.
І я завжди виділяюсь з групи людей, в якому опиняюся.

Навідь в мої сімї батько та брат 173 см. Тобто на сімейних посиденьках я найвища.

Отак ідеш в транспорті і бачиш серед незнайомих людей високих. А в оточенні їх не має.

Я розумію, що ми притягуємо ситуації в життя для відпрацювання. Як позбутися цього комплексу. Вже тітонька 45 років, а комплекс з приводу зросту не проходить.
Все будет, но потом• 21 июня 2024
Ответ дляРазгуляшка
Вони мене завжди шпиняють, що я сімейна телевишка.(((
Тепер зрозуміло звідки ноги ростуть, не звертайте уваги на дурнів, високий зріст це круто, тим паче, з кожним поколінням люди стають вищими, всі батьки хвилюються коли дитина маленького зросту

автор Разгуляшка • 21 июня 2024
Ответ дляIrisha obuv
Блин, прочитала вашу тему и аж расстроилась. Наверно лучше не заморачиваться, все равно рост не изменить.
Но тут пишут девушки 160 - 165 см, что хотят быть выше, я не верю что такое может быть. Никогда не встречала, чтоб с таким ростом хотели быть выше. Какая девушка хочет быть выше большинства мужчин)))
Отож. А ще коли природа познущається і в твоєму оточенні всі низькорослі чоловіки. Моє перше кохання, невзаємне зщвісно, було спровоковано зростом.
кнопкодав• 21 июня 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Я 161 см, мужчины были разные от 167 до 193 см.
Мои подружки некоторые зациклены на росте мужчин. Мне всегда плевать было.
Рост - это то, на что ни один человек повлиять не может. Данность. Так смысл козлить себя или мужиков?
Ну вам легко говорить, почти все мужчины выше вас) у вас же не было мужчин с ростом 155см?
Все будет, но потом• 21 июня 2024
Ответ дляРазгуляшка
А я сподівалася, що донька все ж таки піде по генам більшості родичів. Та ні. В 12 років 165 зріст уже.
Хоч дитині не навішайте комплексів як вам
автор Разгуляшка • 21 июня 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
А я хвилююся, щоб моя дитина була менша мене)))
автор Разгуляшка • 21 июня 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Та стараюся мовчати.
ПАЦАНКА О• 21 июня 2024
Ответ длякнопкодав
Я их не по росту выбираю. Если бы понравился, то был бы и такой.
Для мужчины рост 155 - это большая редкость.
Однозначно• 21 июня 2024
Ответ дляРазгуляшка
не внушайте власні комплекси дочці!!! моя мама 165 см і як тільки я почала бути вищою за неї (теж в 12 років) вона мені говорила-круто, ти будеш вища за мене!
Бла бла бла• 21 июня 2024
’Я розумію, що ми притягуємо ситуації в життя для відпрацювання.’
От поки ви в це будете вірити, то до того часу і будуть у вашому оточенні люди, які не підходять.
Ви самі можете змінювати оточення. В мене низький зріст, але завжди високі подобались, тепер чоловік 194. Познайомились в інтернеті.

П.С. Прочитала, що чоловік у вас є. Ну тоді треба щось з комплексами робити)

Irisha obuv• 21 июня 2024
Ответ дляРазгуляшка
Я работаю дома, поэтому такой проблемы низкого коллектива нет. Не обращайте внимания, это всего лишь работа. Вас же не стебут по поводу роста? Низкие и низкие, фиг с ними. У вас уже муж есть, ребенок есть. Кроме роста есть еще другие параметры внешности, которые у вас могут быть лучше
Ластовиння• 21 июня 2024
Ответ дляРазгуляшка
А у мене коплекси їз-за речей і розвиваються(((
Зря. Сейчас шьют все и на любой рост.
Патріотка з дивану• 21 июня 2024
ой, блиииин....
у меня 185 - никогда в жизни не была стыда из-за роста - вообще!!!, может потому, что родители сначала на танцы отдали, а потом в модели... но то такое, детство, в 18 лет закончилось
И скажу больше - всегда нравились мужчины ниже меня, ну не 150 конечно - 170-180см и мужчины всегда ’уписивались’ за моими ногами, пытаюсь всегда держать себя в форме, так как при нашем росте - если будешь 80кг - то будешь тетя Мотя... а когда 60-69 - то все на месте и вроде ничего так...
На счет окружения - автор, Вы в селе живете? или как, что только 160см рядом вокруг Вас, я из города, почти миллионника - и девушек и тем более мужчин 175+ просто валом!
И да, я люблю каблуки, ну как не подчеркнуть свои ноги
П.С. проблемы с одеждой были в детстве - сейчас же наоборот, замечаю тенденцию - что тем кто до 170 нужно все ушивать по длине, кто стандартного телосложения и не скупляется на Алике
Мозговая пилочка• 21 июня 2024
Я 180, йду по вулиці всі дивляться з захватом, і так, я все життя вище всіх в компаніях, в нас країна невисоких людей.
Оябунчик• 21 июня 2024
Ответ дляIrisha obuv
мне 165 как раз было бы достаточно
при моих 157 бывают трудности достать что-либо с полки супермаркета или дома из кухонного шкафа
Патріотка з дивану• 21 июня 2024
Девочки, это какой-то тролль...
175 ростом - или в селе Киевской области... так как трындеть, что в Киеве нет высоких.... блиииин, ну брехня!
либо же весом за 80кг - и тогда реально понятно от чего комплексы с ростом
ПазлШредінгера• 21 июня 2024
Ответ дляРазгуляшка
Якраз із-за зросту не рідко купую в інтернеті. Джинси рік ганялась шукала. Не хотіла підстрелені. На сукню молюся, бо знайти гарну сукню, щоб талія не під сиськами була - то капець.
Тому для мене одяг та взуття - це найбільший біль.
Зі штанами були проблеми, ну власне мода така була на короткі. Але якщо класичні штани, то італійські марки з таким запасом роблять довжину, що і відрізати доводилось. А от з рукавами або талією під пахвами ніколи не стикалася
Хата на мати• 21 июня 2024
Ответ дляРазгуляшка
В Києві.
Одразу якоюсь тролятиною смерділо, а зараз прям очі викоює від воні.
Гага Газу• 21 июня 2024
Ответ дляРазгуляшка
Ну і ок. Не перевішуйте на неї свої комплекси.
Моя 166 в 11.
Радуга-дуга• 21 июня 2024
Ответ дляДжавеліна
Кошмар.
Я 179, муж 170. Мне 40, ему 52
И всем нормально
Все мы разные. Вам нормально, что муж на 9 см ниже вас ростом и на 12 лет старше, а кому-то нет

Ms. Android• 21 июня 2024
Ответ дляРазгуляшка
Ви знаєте, я не бачу плюсів. Брюки купити це для мене проблема. Сукня з талією - це талія під сіськами. Взуття 42-й ще одна проблема.
Вот с этим не сталкивалась ещё с конца 90х.
Наоборот, почти все идеально садится на мои 175 см и 38 европейский размер.
Обувь, правда, 39.
Я погнала• 21 июня 2024
у мене 171 і я б хотіла бути 175. високий зріст це дуже кльово. Пишаюсь тим що я не маленька, обожнюю підбори, щоправда рідко ії вдягаю, але коли вже на підборах, то пишаюсь страшенно, особливо коли поряд ничі люди, особливо нижчі чоловіки, це так забавно)))
щоправда і чоловіків я собі завжди обирала так що б я і на підборах поруч була меншою. У чоловіка зріст 190, до нього були хлопці і 191 і 193) не знаю, як на мене високі дівчатка кльові)
Ms. Android• 21 июня 2024
Ответ дляIrisha obuv
Просто вбейте комплексную из-за роста и увидите, сколько невысоких из-за этого убиваются. Чаще высоких.
Полно неуверенных в себе людей .
П.с. 160 таки реально маловато.
Irisha obuv• 21 июня 2024
Ответ дляMs. Android
Полно неуверенных в себе людей .
П.с. 160 таки реально маловато.
Для кого маловато 160? Если средний рост мужчин где то 170 см, то быть ниже мужчины на 10 см вполне нормально. А вот выше мужчины быть не очень, что для женщины, что мужчины не очень любят, когда женщина выше. Это я говорю про большинство, понятно что есть исключения
Все і одразу• 21 июня 2024
у меня рост 174, вес 58. Иногда тоже есть дисфория - иду по улице и чувствую себя гигантом. Но это периодами, на фоне стресса.
Ms. Android• 21 июня 2024
Ответ дляIrisha obuv
Для эстетического восприятия.
Даже наши коротуны таки повыше 170 см в среднем.
Весёлая морковка• 21 июня 2024
Точно не зріст винен. Ми з кумою 178/183, чоловіки 172/180, в куми ще й друга група інвалідності,то заміж щасливо вийшли за однокласника/ однокурсника 30+ років тому. Діти,як розумієте,теж не маленькі, всі давно з парами. Шукайте причину в чомусь іншому. Блін, прочитала,що ви заміжня..... Тоді про що ви не розумію.... Хоча ні- щаслива ви жінка, я скажу Або ТРІЛЬ
наКоблучках• 21 июня 2024
Я 168 см всю жизнь хочу быть выше , пока могла носила каблуки 10-12 см, сейчас просто нет сил. Ваш рост для меня идеал ))))