Разгуляшка• 21 июня 2024
Комплекси з приводу зросу.
Зріст 175 - і це моя біль. Якось оточення чоловіків теж попадається низькоросле. Самі високі чоловіки, що траплялися це з таким же ростом 175.
Ні в школі, ні в університеті, на на одній із робіт не зустрічала жінок з таким же ростом. Всі до 170 см.
І я завжди виділяюсь з групи людей, в якому опиняюся.
Навідь в мої сімї батько та брат 173 см. Тобто на сімейних посиденьках я найвища.
Отак ідеш в транспорті і бачиш серед незнайомих людей високих. А в оточенні їх не має.
Я розумію, що ми притягуємо ситуації в життя для відпрацювання. Як позбутися цього комплексу. Вже тітонька 45 років, а комплекс з приводу зросту не проходить.
Хата на мати• 21 июня 2024
Ответ дляРазгуляшка
У мене самий високий що мені попався, це мій чоловік - на сантимент менший.
В офісі одному пам´ятаю як дівчата одного колегу назвали ’високий красунчик’ . Блін, його 173 см зріст)))
Ніколи ні в якій компанії не траплялися високі. Тільки здалеку бачила)))
Шось ви очевидно трошки прибренькуєте нам тут. Називати 173 см « високим красунчиком» можна лише з підколкою.
Разгуляшка
• 21 июня 2024
Ответ длявентиляторная
Хочу такой нормальный рост как у Вас, а не свои 165((( не цените что имеете
У мене мама165 - і я ій заздрю.
ПАЦАНКА О• 21 июня 2024
Я 161 см, мужчины были разные от 167 до 193 см.
Мои подружки некоторые зациклены на росте мужчин. Мне всегда плевать было.
Рост - это то, на что ни один человек повлиять не может. Данность. Так смысл козлить себя или мужиков?
Разгуляшка
• 21 июня 2024
Ответ дляМорковку дай
Меня это искренне удивляет(
Ну ось так склалося.
Разгуляшка
• 21 июня 2024
Ответ дляИщу Аленя
Вам хочеться, щоб про вас попіклувались, як про маленьку дівчинку?) хтось великий і високий?
Мабудь так.
Разгуляшка
• 21 июня 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Я 178. Ніколи не парилась за ріст, я не винна в тому що є чоловіки недоростки, це їх проблеми а не мої.
Крута позиція.
Танцепесенная• 21 июня 2024
Моя дочь хочет быть 175). Я 160, всегда хотела быть 170.
Автор, это ж хорошо, высокий рост , если вес нормальный.
ПАЦАНКА О• 21 июня 2024
Ответ дляРазгуляшка
Крута позиція.
Это не крутая позиция, это оскорбление людей по физическому параметру.
Разгуляшка
• 21 июня 2024
Ответ дляРадість моя
а я 160, люблю длинные платья, но выгляжу в них смешно, так что не отказалась бы от вашего роста. и уверена, что еще куча девочек завидует вашим длинным ногам. подумайте об этом)
Ну при наймі, я ні від кого такого не чула в своєму оточенні, щоб хтось мріяв про вищий зріст.
к.Буланова• 21 июня 2024
У меня 174. В школе сутулилась и мне почему-то навязывали, что я это делаю, так как стесняюсь своего роста. А я его никогда не стеснялась, напротив.
А у вашего отца и брата низкий рост для мужчин. У них нет по этому поводу комплексов?
Разгуляшка
• 21 июня 2024
Ответ дляMs. Android
И я 175 см.
Мне попадалось много женщин такого же роста и выше, да и мужчины большинство выше.
Но я тоже не люблю свой рост.
Хотела бы быть 168-170.
Но ничего не поделаешь, работаем с тем, что есть. Обязательно спорт, следить за осанкой, мышечным корсетом, высоких больше к земле клонит, не сутулиться, не набирать веса, худая и высокая - газель, полная и высокая - тетя-шкафчик.
Вы же операцию делать не будете. Во-первых, травматично, во-вторых, укоротят ноги и будете коротконожка с длинным туловищем.
Так что ищите плюсы, в высоком росте они тоже есть.
Но я тоже не люблю свой рост.
Хотела бы быть 168-170.
Ви знаєте, я не бачу плюсів. Брюки купити це для мене проблема. Сукня з талією - це талія під сіськами. Взуття 42-й ще одна проблема.
Метелик• 21 июня 2024
В мене зріст 175, чоловік 174. Чудово почуваю себе при такому зрості. Тільки рекомендую слідкувати за вагою, щоб в межах норми.
Разгуляшка
• 21 июня 2024
Ответ длякнопкодав
Я 175 тоже, мужчин действительно много низкорослых, еще смотря где живете - например в Киеве много высоких, а в Ивано-Франковске/Черновцах много низких
Ну я в Києві живу. В метро бачу. В офісі, в будинку де живу - не бачу.
Разгуляшка
• 21 июня 2024
Ответ дляIrisha obuv
Я вас понимаю. У меня рост 173, муж выше меня на пару см. Но все равно не хватает ощущения хрупкости и женственности, когда вокруг мужчины ниже меня, чувствую себя кобылой)) хоть я и стройная. Но последнее время не заморачиваюсь. Вашу тему почитала и вспомнила)))
Отож. На фоні невисокого чоловіка виглядаєш крупніше, ніж на фоні високого.
Радість моя• 21 июня 2024
Ответ дляРазгуляшка
понимаю, мои знакомые высокие девочки в основном комплексуют. минусов хватает, но и плюсов тоже достаточно.
КохайтесьЧорнобровi• 21 июня 2024
Приезжайте в Нидерланды. Может сможете местным мужчинах посмотреть в глаза, а не как я только на ширинку.
Гага Газу• 21 июня 2024
Ответ дляОднозначно
я 174 см. хотіла б вирости ще! все життя хочу бути ще вищою) ношу підбори або взуття на платформі. чоловіки попадались такого зросту як я, або +2-3 см. чоловік 183. я зовсім не комплексую! в оточенні 90% знайомих нижче за мене, від 152 до 170 см. не бачу в цьому нічого такого, як ви описали. йду з колегою, яка 152 см і я ще на платформі, ні я, ні вона не кубатурить з цього приводу
Я теж 174, отой один сантиметр мене у юності так ковбасив. Так хотілось бути 175)))
Нормальний зріст. Донька моя також висока, вона мабуть таки той сантиметр собі добере, буде 175.
Танцепесенная• 21 июня 2024
У меня муж высокий, ну как, скорее среднего роста, но все говорят высокий,потому что высокие 190+ считается. А вот сын вряд ли дорастет до мужа. Конечно, мужчина желательно чтоб был высоким и то что пишут, что рост неважно, так это для женщины, но не для мужчины.
Разгуляшка
• 21 июня 2024
Ответ дляПазлШредінгера
Я вважаю - ідеальний зріст. В мене 177, ніколи не хотіла б бути нижче. Особливо зараз в пік інтернет-шопінгу. Всі моделі мого зросту - одразу є уявлення, як та чи інша річ буде сидіти
Якраз із-за зросту не рідко купую в інтернеті. Джинси рік ганялась шукала. Не хотіла підстрелені. На сукню молюся, бо знайти гарну сукню, щоб талія не під сиськами була - то капець.
Тому для мене одяг та взуття - це найбільший біль.
Разгуляшка
• 21 июня 2024
Ответ дляЛастовиння
Я 190 см ростом, вообще не переживаю. Мужского внимания завались, с вещами проблем нет. В чем проблема?
А у мене коплекси їз-за речей і розвиваються(((
Однозначно• 21 июня 2024
Ответ дляГага Газу
я теж сподіваюсь, що діти мої будуть високими, це класно! у двух подруг дочки 182 і 180 см, фігуристі, оці довгі ноги - є на що глянути!
КохайтесьЧорнобровi• 21 июня 2024
Ответ дляРазгуляшка
Иду недавно. Смотрю - мой вариант: круглолицый пузан 170 см в бейсболке. Только ускорила шаг, как из-за угла вырулила губатая буренка со шпицем на поводке и стала кричать «Олексо, зачекай!».
Все будет, но потом• 21 июня 2024
Що за регіон у вас, в нас навпаки всі високі, а я 158, але вважаю що комплексувати через те, що не обирав і не можеш змінити не варто
Разгуляшка
• 21 июня 2024
Ответ дляХата на мати
Я сер´озно. В 2008 році працювала в одному коллекті, де було 4-ро дівчат. Сама висока з них 159. Звісно, для них він високий.
Разгуляшка
• 21 июня 2024
Ответ дляк.Буланова
Вони мене завжди шпиняють, що я сімейна телевишка.(((
Мороженная курица• 21 июня 2024
В мене зріст 173 см, але все життя вважаю ідеальным для себе 175 см. У доньки 175 см. Гадаю, маєте трохи зайву вагу і тому таке відчуття незадоволеності зростом.
Irisha obuv• 21 июня 2024
Ответ дляРазгуляшка
Блин, прочитала вашу тему и аж расстроилась. Наверно лучше не заморачиваться, все равно рост не изменить.
Но тут пишут девушки 160 - 165 см, что хотят быть выше, я не верю что такое может быть. Никогда не встречала, чтоб с таким ростом хотели быть выше. Какая девушка хочет быть выше большинства мужчин)))
Однозначно• 21 июня 2024
Ответ дляГага Газу
ще пригадала, подруга моя 179 см, вийшла заміж за турка ще в 19 років, турок 168 см. а вона теж каблуки любить. сама сміялась, що він до неї драбину бере))) які там комплекси)
Разгуляшка
• 21 июня 2024
Ответ дляОднозначно
А я сподівалася, що донька все ж таки піде по генам більшості родичів. Та ні. В 12 років 165 зріст уже.
Разгуляшка
• 21 июня 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
В Києві.