Зупка_цем• 21 июня 2024
Психічний розлад / тяжка депресія
Як ви справляєтесь з домашніми справами? Як проходить ваш день?
Зупка_цем
• 21 июня 2024
Ответ дляКинДза
С лечением или без?
Лікування не завжди є дієвим і треба час
Мафиозная• 21 июня 2024
Без лечения никак не справлялась. Ничего не делала.
Потом начала лечиться и все стала делать.
КинДза• 21 июня 2024
Ответ дляЗупка_цем
За пару недель уже есть разница обычно
Мафиозная• 21 июня 2024
Ответ дляЗупка_цем
Пока не подействовали лекарства - ничего не делала
неДодекаэдр• 21 июня 2024
Ответ дляЗупка_цем
Но тем не менее вы посещаете психиатра, какие то препараты пьёте? И вам вообще никак не помогает?
Зупка_цем
• 21 июня 2024
Ответ дляМафиозная
Який у вас діагноз був?
Каляка маляка• 21 июня 2024
Нічого не робила, сил не було. Почала приймати ліки і через деякий час стало краще.
Гжегож Бженчишчикевич• 21 июня 2024
У меня психическое расстройство (с подросткового возраста). Домашними делами не занимаюсь (когда ребенок был в дошкольном возрасте, делала хоть что-то). Психиатра не посещаю. Препараты не принимаю
Зупка_цем
• 21 июня 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Так, приймаю
Мафиозная• 21 июня 2024
Ответ дляЗупка_цем
Так, приймаю
Подождите пока подействует лекарство. Это не так много времени.
Зупка_цем
• 21 июня 2024
Ответ дляМафиозная
У мене на жаль, розлад… Я просто не знаю, що зі мною сталось в один момент… я стала знервована дуже
Мафиозная• 21 июня 2024
Ответ дляЗупка_цем
Ну Вы же начали приём лекарств. Они подействуют. Сможете жить как жили до болезни.
Уси Пуси• 21 июня 2024
Ответ дляМафиозная
Она уже больше 3х месяцев принимает и раз в неделю стабильно создаёт подобную тему(
Мафиозная• 21 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
Может лечение поменять нужно
Крошка Енот• 21 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
Мабуть, треба корекція плану лікування. Ми довго татові не могли підібрати. Але коли підбирається, то це прям інше життя
Незламна Україна• 21 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ксения?
Мексиканочка• 21 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Чекаєте що саме розсмокчеться?
Ще і дитину народили. Не думали, що може передатися і дитині ваша хвороба?
я Кукарача• 21 июня 2024
Люди, які відписуються з діагнозами. Що вам допомагає?
Після зради чоловіка пройшло 7 місяців, не можу прийти до тями. На ліриці, антдеприсанти не допомогли.
Як знайти опору? Життя втратило фарби... сльози...
Наскільки норм такий стан після зради, цікаво... з ним. Але важко...
Мексиканочка• 21 июня 2024
Ответ дляя Кукарача
Антидепресанти мали допомогти
Але підібрати їх можна не з першого разу
Гжегож Бженчишчикевич• 21 июня 2024
Ответ дляМексиканочка
Чекаєте що саме розсмокчеться?
Задумывалась. И во время беременности даже ходила на консультацию к генетику
Крошка Енот• 21 июня 2024
Ответ дляя Кукарача
В мене була не його зрада, а епізоди домашнього насилля. Фізичного і морального. Прям помогла терапія у групі. Ніде я не отримувала стільки підтримки, там мене розуміли і я розуміла дівчат.
Гжегож Бженчишчикевич• 21 июня 2024
Ответ дляМексиканочка
Чекаєте що саме розсмокчеться?
Да, родила. Имею право