Пффф 100%• 22 июня 2024

Пришло письмо из налоговой

Пришло письмо из налоговой, в котором пишут явиться для складання адмін протоколу про порушення, здійснення підприємницької без реєстрації. Я в шоке. Вся моя діяльність это продажа на олкс. Суммы смешные. В прошлом месяце продала аж на 500 грн, в позапрошлом 900, в позапозапрошлом 300 грн. Что мне теперь делать?
Дайте подуться• 23 июня 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Для чого ОЛХ стукати? Вони так всіх продавців розлякають. Бажано почитати угоду з ОЛХ, куди і як вони передають пресональні дані.
Частіше всього люди самі дають дозвіл на розповсюдження інофрмації і навіть не здогадуюьбся про це.
Я вже писала колись свою історію - раніше отримувала Вестерном переказ із іншої країни часто (раз в квартал приблизно), то мені банк запропонував оформити картковий рахунок, щоб кожного разу не робити ксерокопії папорта під кожиний переказ. Почала я читати і картковий договор, так в ньому пункт прописаний, що я погоджуюсь надавати інформацію про рух по картці 3м особам. Коли я спитала у ’дєвочек-працівниць банку’ що це за дурня, вони почали мямлити про нотаріуса, поліцію, прокуратуру і були мною ввічливо відправлені відомим курсом.
А хіба будь-який інший банк не може в умови користування додати цей пункт, а ми, ставлячи галочку в поле ’Погоджуюсь з умовами користування’ часто читаємо, на що погодились?

Конкретно з постом автора, типу податківці посилаються на такий пункт ПКУ, який взагалі встановлює, якими інформаціними системами податківці мають користуватись для зберігання інформації, що ще раз доводить, що лист розрахований на лоха.
Я перекази через Весткрн юніон відразу у Приват24 отримаю на картку у відповідній валюті. У мене є картки для виплат в гривні, додарах і євро. Але мені рідко хто надсилає. Коли у касі отримувала, то просто показувала паспорт, копію ніхто не знімав.
Дайте подуться• 23 июня 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Так був 1%, а тепер 2🤦‍♀️
Ні, у мене нічого не змінилося. Беруть 1% + 10 грн. От щойно викладала б/у конструктор сина. Оцінила у 313 грн. Сайт пише, що отримаю 300 грн після здійснення угоди.
любименькая• 23 июня 2024
Ответ дляДайте подуться
Я вважала, що більшість не платить. І це норма. Не держава мені це житло надала. Хочу живу в ньому, хочу здаю. Не держава мені ремонт там робить, меблі та техніку оновлює. Може у мене там родичі безкоштовно живуть. Знову таки, якщо квартиранти самі не настучать, то ніхто не докаже і не змусить платити.
Я с вами полностью согласна, в отличае от многих советчиц в темах про арену. Очень их триггерит платят ли налог арендодатели.
КарамбОлька• 23 июня 2024
Ответ дляПффф 100%
Частное лицо, какой там бизнес. Это у меня последние три месяца хоть что-то купили, то вообще по нолям было месяцами
от три раза делают контрольную закупку - и можно брать
КарамбОлька• 23 июня 2024
Ответ дляsnov
Документи на товар не потрібні навіть ФОПу.
ага, а первичка?
КарамбОлька• 23 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Еще и инстаграм
Только не вздумайте покупать у нее курс - отвратный.
КарамбОлька• 23 июня 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А це що за маячня, яка кількість 4 шт у приватному акаунті?
в приватном такое тоже есть, можно поставить, что товара несколько штук. Жирно, конечно(
КарамбОлька• 23 июня 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
🤦‍♀️в приватному оголошенні навіть немає можливості обрати кількість, бо якщо одиниць товару кілька, то вже бізнес на думку олх
Навіщо писати про 4% від вартості 1 шт замість 1% від вартості 4 шт? Той, хто це писав, точно з логікою не дружить
нет, там есть такое. У меня приватный акк
Злюсь до кипіння• 23 июня 2024
Ответ дляКарамбОлька
Немає, в бізнес переводять окрему категорію, а не весь акаунт, в приватних оголошеннях за замовчуванням 1 шт
Дайте подуться• 23 июня 2024
Ответ длялюбименькая
Моих жильцов - не волнует этот вопрос. Я и не скрываю, что не плачу налог. Сдаю недорого за 8 тыс. Киев, парк, метро Нивки. Они знают, если мне придётся платить налог, то я им прилично подниму.
А почему это как-то волнует советчиц... Воообще непонятно. Действительно жаба их давит. Другого объяснения нет
snov• 23 июня 2024
Ответ дляКарамбОлька
ага, а первичка?
Первинні документи необхідні певним групам товару: це ліки, нафтопродукти. За техніку точно не скажу, бо це не моя група товару. Гарантія потрібна. На одяг не потрібні документи. Потрібно видати чек на товар. Поки ніяких нововведень нема. Податковій добре працювати з тими, хто не знає законодавства. Можна дурити. А якщо законодавство знаєте, то не так просто податковій.
ЖующаЯКонфету• 23 июня 2024
Ответ дляКарамбОлька
Мне курсы не надо, я Чп веду с 2005 г
ПоЗиТиВнАя• 23 июня 2024
Ответ дляДайте подуться
В касі банку, клієнтом якого ви є? Тоді звісно не знімають, в них вже є копія вашого паспорта.
Дайте подуться• 23 июня 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Давно знімала в Ощаді. Можливо тоді була їх клієнтом. Зараз ні. А у приваті знімала у чужому місті, але я клієнт, то вони у мене і паспорт не запитали. Я назвала код. Вони самі назвали моє ПІБ, я відповіла, що так і віддали гроші в валюті. Була здивована. Бо то ще й місто недовірливих людей, а я там була в евакуації. Не хочу його назву говорити, то містяни збігуться й почнуть мене хаяти. Вони такі. Там можна роман писати))))
Шумелка Мышь• 25 июня 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Какое совпадение,автор.Мне тоже пришло такое письмо и я имела проблемы с налоговой. И купила у меня товар Мария Федотова, она получается работает в налоговой и делает контрольные закупки.Я очень хорошо запомнила имя и фамилию и теперь встречаю в этом письме. Теперь все понятно
в какой город была отправка, Вы помните? Приходит мне сегодня заказ на Проме от Марии Федотовой в Черновцы))) Может, конечно, однофамильцы. Потому что судя по письму, та Мария из Киева
Щастя-здоровля• 25 июня 2024
Ответ дляШумелка Мышь
В Киев у меня была отправка
Огірок та Помідорчик• 27 июня 2024
Знайома ситуація і ім´я покупця теж знайоме. Після складання протоколу справу передадуть в суд. Далі вже суд буде вирішувати - покарати вас (штраф), винести попередження або закрити справу.
Закуйовджена життям• 27 июня 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
У Вас теж така ситуація була?
Огірок та Помідорчик• 27 июня 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
У Вас теж така ситуація була?
Так, пишу з власного досвіду.
Дівка в намисті• 27 июня 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Так, пишу з власного досвіду.
А у вас часті продажі були? Товар новий чи б.у? І чим закінчилась ваша історія з податковою?
Огірок та Помідорчик• 27 июня 2024
Ответ дляДівка в намисті
В протоколі зафіксований один продаж через OLX з оплатою на власну картку. Товар був новий. Систематично я не продаю. Ну і закінчилося все штрафом.
Дівка в намисті• 27 июня 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
До суду не дійшло? бо ви визнали цей продаж, чи там такого немає, все одно тільки суд і як він вирішить? І яка сума штрафу, якщо не секрет
Огірок та Помідорчик• 27 июня 2024
Ответ дляДівка в намисті
Був суд. При складанні протоколу ви можете давати пояснення, вони фіксуються в протоколі. Але все одно справа іде в суд і вже там приймають рішення. Штраф 17000