Фиктивная• 22 июня 2024
Вы из тех, кто ЯЖеВсеСама или надеетесь на мужчину?
Результат:
вже голосів:
59 (68.6%)
ЯЖеВсеСама
19 (22.09%)
Надеюсь на мужчину
8 (9.3%)
Другое
Манкоголік• 22 июня 2024
Если рядом нормальный мужчина, конечно он обеспечивает материальное благосостояние и безопасность, другие мужчины мне не интересны. Но когда рядом такого нет, я и сама умею устроить свою жизнь, имею для этого и образование, и стаж, и деловую хватку.
Гидроусилитель руля• 22 июня 2024
Ответ дляВідповів всім
Маю чоловіка і він хороший. Але якось так впряглась, що і машину сама купила і заробляю.
Хоч як підтримка він завжли поруч
А що поганого? Ви самі молодець а чоловік це додаткова опора. Не розумію жінок якій самій завжди треба сповзати на сходинку нижче, щоб було традиційно)
Разгуляшка• 22 июня 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
А мужчины только в Украине, и поверьте если мужчина стена, опора, добытчик, таких не выгребают)
Такие сами пошли 24.02.22
Відповів всім• 22 июня 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Бо іноді хочеться, щоб достав чемодан з мільйоном доларів і сказав тобі більше не треба працювати🤷🏼♀️
СкокоМнеДадите• 22 июня 2024
Ответ дляРазгуляшка
Такие сами пошли 24.02.22
Такие остались с семьей
Где тут 0?• 22 июня 2024
До 14 року ділила навпіл. В чомусь я була ефективніша, в чомусь чоловік, а шось робили разом.
Після його ухода в АТО дуже важко вигрібала. За роки між ато і повномасштабкою зробила все, щоб повністю перекривати його відсутність.
В 22 році нас таки догнало те, що мало догнати. Він знову пішов на фронт, а я устаю, звісно, проте у мене все налагоджено так, щоб вивозити.
Працюю віддалено, вожу машину, маю будинок, сад, тварин, дитину-підлітка.
Відчуваю себе впевнено. Хоча чекаю із нетерпінням.
Чи хочу сама? Ні, звісно.
Чи можу? Можу.
Чи поділюся владою, як повернеться? О, так, чесно віддам ті зони, в яких він кращий. Десь половина і вийде)
Мені такий варіант підходить більше, ніж труситися, що буде зі мною та дитиною, якщо раптом чоловік не зможе бути поруч.
Чи хочу сама? Ні, звісно.
Чи можу? Можу.
Разгуляшка• 22 июня 2024
Ответ дляГде тут 0?
Чи хочу сама? Ні, звісно.
Чи можу? Можу.
Чи хочу сама? Ні, звісно.
Чи можу? Можу.
Обнимаю Вас 💐
Гидроусилитель руля• 22 июня 2024
Ответ дляВідповів всім
Всім того хочеться, і чоловікам також) але то як мрії виграти в лотерею