Мрію про космос• 22 июня 2024

Отмечали как-то солнцестояние?

Или может планируете ещё?
Умничка-помощничка• 22 июня 2024
Ответ дляВ шоколаде
Самое правильное решение.
Так само треба святкувати д народження по соляру 12 днів=12 місяців, якщо не помиляюся подарунки треба приймати на 4й день

Умничка-помощничка• 22 июня 2024
Ответ дляМрію про космос
Та да, а то открыли уже ящик Пандоры, щас Велесова книга ещё пойдет и прочие гипербореи
Стоп. Ви ж самі за це почали. Значить обізнані
автор Мрію про космос • 22 июня 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Вони не співпадають. Єнергія вже не та що на Сонцестояння. Я не перший рік розбиралася в цій системі. Святкувати краще згідно астрономічного каландаря. Ви свій д нар святкуєте згідно запису в свідоцтві про народження? Чи Вас всі вітають через три чотири дні?
При чем тут когда правильно праздновать, если мы сцепились Иван Купала связан с солнцестоянием или нет.
автор Мрію про космос • 22 июня 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Бо це історичний факт
Гугл говорит, что вообще в августе у них разлив
Умничка-помощничка• 22 июня 2024
Ответ дляМрію про космос
Ні
Умничка-помощничка• 22 июня 2024
Ответ дляМрію про космос
Я зараз не буду шукати першоджерело, бо вже пізній час
автор Мрію про космос • 22 июня 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Я начала про солнцестояние , а не про источниковедение)

Умничка-помощничка• 22 июня 2024
Ответ дляМрію про космос
Ну то Свято Сонцестояння вже відсивяткували. Як вище написала 19-20-21. А тепер Енергія інша. Купальська.

Завтра знайомаґі організовують свято приурочене до Сонцестояння, як на мене то вже зовсім не та енергія буде
Шотуткоїться?• 23 июня 2024
Отмечала.Солнцестояние=мой день рождения)
Зяблик протестант• 23 июня 2024
Угу, др ребёнка заодно отметили)