Трактор Віка• 22 июня 2024
Не можу наважитись на переїзд до гуртожитку
Ми ВПО, орендуємо двокімнатну квартиру за ціною нижче ринку(7,5тис +комунальні 2-3тис), з чоловіком розлучилися навесні, син - підліткового віку.
На одну зарплату мені важко усе оплачувати, зараз змінила роботу, непогана посада, спокійне місце, гарний колектив, але треба їздити в інше місто, десь година в один бік і приблизно 4тис на місяць, але є можливість поселитися у гуртожитку, це 4 тисячі разом із комунальними послугами, здавалося б очевидним що це набагато вигідніше ніж щодня кататися в інше місто (оренду там не потягну), але не уявляю як ми будемо жити в одній кімнаті і ділити санвузол і кухню з чужими людьми
Сердючка• 23 июня 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Якщо є бойлер, то за гаряче водопостачання платити не треба.
Воно автоматично нараховується, ЯКЩО вчасно щомісяця не подати показники.
Якщо ви платили весь час по нарахованому, то у вас ПЕРЕплата.
Це питання вирішується. Ви телефонуєте 0800-216-612.
До вас відправлять спеціаліста з теплоенерго чи звідки там він. Він зафіксує показники лічильника, їх виправлять і у квитанції через місяць буде стояти ПЕРЕплата. А далі щомісяця треба вносити - показники без змін, які зафіксував контролер.
Там ріелторка править балом і як бачимо з помилками
Чемодан-Вокзал-Майами• 23 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Допомога впо не платиться з березня, «зарплата завелика».
Гуртожиток блочного типу. Пральня є на першому поверсі, там стоять машинки нові (холодильники на кухні також нові)
Тогда тем более. Как вы планируете на 3 тыс выживать с ребенком. Это нереально. Переезжайте в общагу и радуйтесь, что такой вариант подвернулся. Реально, я не хочу вас обидеть, но вы в таких условиях финансовых, что выбирать не приходится
Inconvenient• 23 июня 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Вопрос -кем
Я там была, мне не надо ничего объяснять
Просто странные вопросы- почему люди не за кордоном удивляют порой
Если нет профессии и желания работать, а есть только пиха, то, конечно.
Сердючка• 23 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Тоді переїзжайте.
Трактор Віка
• 23 июня 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
В мене немає переплати, бо ми до квітня користувалися централізованою гарячою водою, в квітні ввімкнули бойлер
Сердючка• 23 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Хоч різну гуманітарку отримуєте?
Моя ВПО отримує і в нас в райцентрі, і в Київ їздить..ще й своїм родичам потім розсилає зібране. Влаштувалася в дит садочок, ВПО не зняті
Чемодан-Вокзал-Майами• 23 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Если блочного, то там туалет на 4 комнаты? Проблемы с с/у будут только утром, когда все собираются на работу. Придется вставать раньше, чтоб первой в душ зайти, либо ходить с вечера. А насчет кухни. У семейных очень часто маленькие плитки в комнате и они там готовят, так что сомневаюсь, что будут очереди в кухне. В любом случае, когда я жила в общаге, очереди на кухне не было никогда
Трактор Віка
• 23 июня 2024
Ответ дляСердючка
Хоч різну гуманітарку отримуєте?
Немає ніякої гуманітарної допомоги тут, ну і ніколи мені їздити «збирати», я працюю до шостої
Трактор Віка
• 23 июня 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Чесно, не пам’ятаю на скільки кімнат санвузол, глянула тільки що по дві кабінки в туалеті і в душі, на кухні дві плити по 4 конфорки, то наче норм
Доктор Варвар• 23 июня 2024
Ответ дляНаверняка
у меня 2ка, я плачу комуналку (3человека) 1100-1200 грн. Мама живет одна, у нее 700-800 выходит. С отоплением зимой да, до 3х тыс выходит.
Как такое возможно? У меня одна квартплата уже 970 грн, +свнт+вода+газ+мусор +разные абонплаты
Наверняка• 23 июня 2024
Ответ дляДоктор Варвар
ну вот как-то так)) у вас на все счетчики стоят? сколько прописанных?
Наверняка• 23 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Четверо.
Ну тобто вода по 80 грн за куб нікого не бентежить?))
у нас вода по прописанным, счетчика нет. прописан 1 чел - 260 грн в мес. горячей воды нет вообще в городе - у всех бойлеры.
газ по счетчику обычно 4 куба у меня - по 8 грн куб + 4.25 абонплата...32 грн выходит...
свет дороже всего, но тратим около 200 кв в мес +/- больше 250 не было ни разу.
Наверняка• 23 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Четверо.
а ну так вы и платить должны за 2их, а не за 4рых...вас же 2е..вам вывоз мусора на 4х считают...и газ скорее всего без счетчика?
Кашка-маняшка• 23 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Буду вдячна якщо підкажете, хороший район не треба, треба м-н Вишенька, сестра шукає терміново, пропонують за 12-15 тисяч високі поверхи без газу
Так Вишенька и есть хороший микрорайон, один из лучших в Виннице, если не лучший.
Чай не пью, только кофе• 23 июня 2024
Всі з чогось почнають. Почніть з гуртожитка, а там й житло знайдете
Кашка-маняшка• 23 июня 2024
Ответ дляРомашкинная
Автор, у Вінниці це ціна новобудови з гарним ремонтом, а не середня. Ми знімаємо навіть за 11000, дивилися й за 10000 - це все новобудови. Старий фонд є дешевше
В Агрономічному? Бо на Академічному ціни високі на оренду, від 15000
Водійка хімарса• 23 июня 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Тим , ким вміють. Питання логічні , дивно сидіти у війні, якщо можна жити без неї
Ну надо же, ей дивно 🤡 Люди остаются на своей земле, со своей страной в самое тяжелое время. Кому вообще интересны ваши советы и ваше мнение?
Зайченя• 23 июня 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Чому не переїдете за кордон?
Вже зовсім мозок диван віддавив? Людина пише що знайшла роботу, воно строчить про пособія.
Потішаюся• 23 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
А хто нас там чекає?
Ніхто так само, як і тут але якщо підліток син, то саме час вам думати про його майбутнє
Війна тут надовго
Потішаюся• 23 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Там значно дорожче, у середньому 12 тисяч однокімнатна, ну і комуналка, в мене зарплата 17тис
Де це таке місто? Навіть працюючи в Києві можна знайти в передмісті біля електрички і вкладатися в 10
Потішаюся• 23 июня 2024
Ответ дляНаверняка
у меня половина сотрудников живет в общежитии при университете, при чем это преподаватель, зам.декана, бехгалтера и никто не умер. Работаю там 9 лет, часть сьехали на свое жилье уже, часть так и живет т.к. студентов нет в общагах почти, поразьезжались, особенно иностранцы.
При універх гуртожитки сімейного типу, як окремі квартири, тобто з своєю кухнею і су
Потішаюся• 23 июня 2024
Ответ дляГалябалована
Скільки коштує оренда однокімнатної квартири в тому місті, де ваша робота?
В Києві від 10 тис
Всех в сад• 23 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
В Києві, наприклад, у Вінниці, відкрийте олх, подивіться
Винница дороже столицы
Потішаюся• 23 июня 2024
Ответ дляСтервочка
В Києві моя знайома здає 1ку за 8тис і 2ку за 10тис. В пішій доступності до метро. Не пишіть дурниці
Це ви не пишіть і перепитайте, за яку ціну вона готова здати ЗАРАЗ, ане 5 років тому здавала
Моя знайома здала однокімнатну 35 м в відносно новому будинку навесні 2024 біля метро(10хв пішки) за 12 з 3 перегляду
За 8 може бути тільки бабушатнік з запахом старушатіни і сечі котів, які щоб вивести треба все до бетону зняти
Потішаюся• 23 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Це не його дитина, я одинока мати
Значить має бути допомога на дитину але тим більше питання, чому ви не хочете подумати зараз про майбутнє сина
Потішаюся• 23 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Годину це від зупинки у місті (а до нього теж треба добиратися) до метро у Києві, там ще трохи на метро підʼїхати
Можу варто пошукати однокімнатний хрущ в потрібному районі і змінити роботу, щоб офіційно було 8, а реально мати хоча б 20+впо+ допомога на дитину і можна було б якось вижити
Стервочка• 23 июня 2024
Ответ дляПотішаюся
2ку здала в цьому квітні
А Я Самая Самая• 23 июня 2024
Ответ дляInconvenient
Не, ну если профессия айти и свободный английский, то да.. Ну сейчас вы офигеете, но такое есть не у всех, далеко не у всех) в реалии - минималка будет и физическая работа
кнопкодав• 23 июня 2024
есть хорошие варианты, надо ловить. я свою когда выставляю, народ звонит сразу же, и снимают фактически первые прибежавшие.
по городу, из того, что пишут,это жилье в полтора раза дешевле- но я не верю тому, что пишут, цены конские просто.
так что все есть, но за это надо побороться и поискать
Мира всем• 23 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Якщо вільно, покажіть, мені потрібна зелена гілка, правий берег, якщо є можливість, то з газом
Кума здає двушку на Нивках з газом і норм чистим ремонтом за 8. Здала півроку тому, тож ціна рахуй свіжа