Трактор Віка• 22 июня 2024

Не можу наважитись на переїзд до гуртожитку

Ми ВПО, орендуємо двокімнатну квартиру за ціною нижче ринку(7,5тис +комунальні 2-3тис), з чоловіком розлучилися навесні, син - підліткового віку.
На одну зарплату мені важко усе оплачувати, зараз змінила роботу, непогана посада, спокійне місце, гарний колектив, але треба їздити в інше місто, десь година в один бік і приблизно 4тис на місяць, але є можливість поселитися у гуртожитку, це 4 тисячі разом із комунальними послугами, здавалося б очевидним що це набагато вигідніше ніж щодня кататися в інше місто (оренду там не потягну), але не уявляю як ми будемо жити в одній кімнаті і ділити санвузол і кухню з чужими людьми
Зупка_цем• 23 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Там значно дорожче, у середньому 12 тисяч однокімнатна, ну і комуналка, в мене зарплата 17тис
Так а як ви в своїй виживете?
Ваші 17 - 10 квартира - 4 дорога. Лишиться 3 тис. Це навіть на їжу мало

А там 17-4 лишиться 13
Різниця суттєва.
З часом щось знайдете з житла на місці.
Або роботу міняти

Зупка_цем• 23 июня 2024
Ответ дляВумна вутка
В скільки ви родили, що син підліткового віку? Щось на троля стало схоже
Моїй 10
Я її вважаю підлітком.
Зупка_цем• 23 июня 2024
Ответ дляОйЙой
5 минут пешком метро, 7.5 и 8тыс.
Электрика, да(
Щойно здали?
Чи давно? Бо ціни тепер вищі
Зупка_цем• 23 июня 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Мне тоже интересно во сколько родили ?
Может подросток это лет 10-11 вы считаете?
Я считаю что 10 уже да
Дочке 10. У половины олноеоассниц уже месячные, все округлости и подростковые приколы. Или с месячными ещё ребенок?
Они встречаться уже начинают парами.
Молчалка• 23 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
В Києві, наприклад, у Вінниці, відкрийте олх, подивіться
снимаю в Киеве однушку гостинку за 7000 грн. сами снимайте по 12.
Гербарія сушу• 23 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Мы трешку в Киеве сдаем за 10 тыс
73 кв м

Однушку можно дешевле 10 снять
Куратор дебошей• 23 июня 2024
Ответ дляЗайченя
Вже зовсім мозок диван віддавив? Людина пише що знайшла роботу, воно строчить про пособія.
Хто з винен, що вам мозку не вистачає, щоб подумати,що десь можна більше заробляти , а не 17 тис

Я_и_моя_собака• 23 июня 2024
Ответ дляЗупка_цем
Щойно здали?
Чи давно? Бо ціни тепер вищі
Я сняла племяшке на русановке за 8500 однушку чистая нормальный ремонт с газовой плитой и всего 5 этаж.
Луноликая Вика• 23 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Син - підліток в 30, однушки по 12, тріль?
Уравнобешенная• 23 июня 2024
Ответ дляНаивная Хо
В мене зараз орендує двокімнатну квартиру молода пара. Квартира після ремонту, щоправда - в хрущівці. Оренда - 7000 грн. Ок, це не Київ, а Черкаси. Тут повірю. Але комунальні в них в минулому місяці вийшли 750 грн. За що ви платите 2000?
Люди такі цікаві, іноді краще промовчати ніж писати. Ви не думали, що квартири різні бувають? В мене 50 кв, жек 620, світло майже 600, вода грн 300, газ 50 грн. Київська область, будинок 2012 року
Мадам Подлинник• 23 июня 2024
В Києві сестра місяць тому ледь здала двушку біля метро за 9 тисяч. Хотіла 10, не було бажаючих. Стан - акуратний чистий бабушатник.
Дружная семейка• 23 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Допомога впо не платиться з березня, «зарплата завелика».
Гуртожиток блочного типу. Пральня є на першому поверсі, там стоять машинки нові (холодильники на кухні також нові)
В таких гуртожитках за границей украинцы живут бесплатно)
Если Вы ВПО, то правда, почему не поехать в другую страну?
И все там ждут-как принимали, так и принимают беженцев. Там свои трудности, но на улице и голодными вас страна, которая возьмёт под защиту, не оставит точно.
Зупка_цем• 23 июня 2024
Ответ дляСтервочка
Не вільно. Треба шукати. Ніхто для вас замість вас шукати не буде. На фейсбуці багато груп, де люди здають без ріелторів квартири. Та й на ОЛХ. Просто не треба писати, що нема. Сьогодні бачила об’яву 3ка за 10тис в 15 хв. від метро
В даний момент вже тижні три шукаю квартиру. Не обов´язково біля метро, район Дорогожичі , Куреневка, або не далеко, щоб на роботу на Лук´янівку їхати.
Оголошення є, а в реальності однушка 10 бабушатнік, більш нормальні з газом від 12. Це саме зараз. Дешевші - це або все на електро і високий поверх, або 1 поверх і убиті

Ваші ж мабуть не тепер квартиру здали. А раніше. А мова про тепер.
Зупка_цем• 23 июня 2024
Ответ дляНаивная Хо
Київ
Однушка 50 метрівлічильники на все і тепло теж. Будинок теплий.
Влітку лише квартплата 500 грн
Світло 300 кВт по 4,3 тепер це 1300 грн
Вода холодна ( бойлер) 8-10 куб 300 грн

Взимку більше + опалення
Зупка_цем• 23 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Четверо.
Ну тобто вода по 80 грн за куб нікого не бентежить?))
У свекрів теж так вода коштує
Дорога дуже
Зупка_цем• 23 июня 2024
Ответ дляНаверняка
у нас вода по прописанным, счетчика нет. прописан 1 чел - 260 грн в мес. горячей воды нет вообще в городе - у всех бойлеры.
газ по счетчику обычно 4 куба у меня - по 8 грн куб + 4.25 абонплата...32 грн выходит...
свет дороже всего, но тратим около 200 кв в мес +/- больше 250 не было ни разу.
А квартплата? Вывоз мусора и т.д.?
Зупка_цем• 23 июня 2024
Ответ дляПотішаюся
Ніхто так само, як і тут але якщо підліток син, то саме час вам думати про його майбутнє
Війна тут надовго
Не всі підлітки нормально переносять переїзд в іншу країну.
Подругу доньки везли назад. Бо за півтора року за кордоном, де начебто все чудово, дитина схудла, почалась депресія, дійшло до психотерапевта, який не допоміг. Приїхали додому - дитина ожила. І вибухи її не бентежать.

Таких троє знаю.
Наверняка• 23 июня 2024
Ответ дляЗупка_цем
А квартплата? Вывоз мусора и т.д.?
сдпт+ вывоз мусора = 302 грн
Зупка_цем• 23 июня 2024
Ответ дляСтервочка
2ку здала в цьому квітні
З квітня теж ціни змінились
Влітку ціни завжди вищі

Зупка_цем• 23 июня 2024
Ответ дляМира всем
Кума здає двушку на Нивках з газом і норм чистим ремонтом за 8. Здала півроку тому, тож ціна рахуй свіжа
Ні
Ціна вже не свіжа
Хомо_сапиенс• 23 июня 2024
Ответ дляЗупка_цем
Я считаю что 10 уже да
Они встречаться уже начинают парами.
Всегда ребенок, я просто спросила
Доктор Варвар• 23 июня 2024
Ответ дляНаверняка
ну вот как-то так)) у вас на все счетчики стоят? сколько прописанных?
Счётчики, 2 прописанных, прописка не влияет ни на что, только на мусор