Наполеон Бонапарт• 23 июня 2024
Цікаво чи є тут ті хто гублять речі навіть цінні
В темі в принципі суть питання. Бо був час заробляла добре то і дарувала хороші подарунки . Один з них лежить без діла, другий взагалі згубила (а я віддала за нього 9000), сама купувала тоже згубила і так постійно, всі документи і все що є постійно заляпане ((( це напевно вже на все життя так. Вибачте, просто накипіло і я раніше не розуміла а це вже пару тижнів не розумію цього всього. Губить золото а радіє сріблу хоча лежить в неї і срібло як непотріб.
Наполеон Бонапарт
• 23 июня 2024
Просто я вскипіла як почула що подарували срібне колечко а золото згубила бо додумалася носити в кишені
А_мій_самий_самий• 23 июня 2024
И что? Надо плакать, что подарили серебряное кольцо? Вы никогда ничего не теряли?
Наполеон Бонапарт
• 23 июня 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Такі речі не губила . По дрібниці було колись
Готова до другої• 23 июня 2024
Я рідко гублю,але постійно псую одяг(плями майже на всіх не дешевих речах).
БоВжеВільна• 23 июня 2024
Ничего не поняла из написанного. Кто теряет постоянно, вы автор или кто?
Наполеон Бонапарт
• 23 июня 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Рідна людина
БоВжеВільна• 23 июня 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Рідна людина
Я вообще случайно выбросила конверт со всеми подаренными нам на свадьбу деньгами. Кинулась только на следующий день. Хорошо, что в тот день мусор вечером не вывозили. Можете представить себе картину, мы с мужем в мусорном баке роемся на радость всем соседям.
Наполеон Бонапарт
• 23 июня 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Ого, знайшли хоть? І не відчули що в конверті щось було?
БоВжеВільна• 23 июня 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Нашли на самом дне мусорного контейнера. Просто повезло. А вообще я невезучая))
Я просто выбрасывала упаковки от подарков и видимо не заметила как схватила и конверт со всеми бумагами и обертками.
Рассказница• 23 июня 2024
Буває..І колечко срібне губила і окуляри в потязі забувала і обкрадали.
Після народження дитини була заклопотана, то забула карточку в банкоматі. Пішла зробила нову, а потім через тиждень, чи два забула і її 🙈Та добре,що відразу перепровірила гаманець і повернулась до банкомату))) А там вже жіночка, намагалась свою карту вставити, а воно не вставляється.
Блін, а паспорт як загубила. Вже новий зробила ,а мій старий знайшли і привезли патрульні😅