Менее Более• 23 июня 2024
Какая у вас свекровь?
У меня уже третья и золотая..а у вас?
Результат:
вже голосів:
41 (39.05%)
Хорошая
37 (35.24%)
Пойдет
16 (15.24%)
Невыносимая
11 (10.48%)
Плохая
Мамина квіточка• 23 июня 2024
Ответ длявсемВсёИмного
моего варианта нет в опросе. Покойная
Аналогічно, була дуже хорошою
IQ 80• 23 июня 2024
Немає мого варіанту- найкраща , просто неймовірна жінка . Маю надію , що у моїх доньок теж будуть такі свекрухи ❤️
Бабулька• 23 июня 2024
Дуже класна, звісно як прям з подружкою не мржу себе поводити, але за умові різниці в віку, то непогано спільну мову знаходимо
Все буде Україна• 23 июня 2024
Моя живе в США, бачилися 5 раз в житті. Дітей бачила двічі. Раз гостювала місяць, раз 2 тижні. В жовтні прилетить 3 раз
Воленс-неволенс• 23 июня 2024
Сначала она мне нравилась я даже брала с неё пример, но со временем показала лицо