Забула що?• 23 июня 2024

Найбільш дратує в середньому віці

те, що минає дуже мало часу, і ти вже виглядаєш жахливо недоглянутою.
От, наприклад, волосся. Нещодавно фарбувала, одразу після фарбування воно виглядає норм. А потім вже має поганий вигляд із кожним наступним миттям. Які б маски не використовувати. А як згадаю, в молодості достатньо було будь-яким рідким милом помити - і воно блищіть як після салонного догляду.
А як відростає сивина, та ще й сиві волоски стирчать, як антени, у різні сторони. Тобто 2-3 тижні - і все, вигляд недоглянутий.
За ким я буду?• 23 июня 2024
Так і є. У молодості бухаєш всі вихідні, харчуєшся бутерами та помідорами і виглядаєш, як цукерочка в понеділок. А зараз спиш не менше 8 годин, харчуєшся правильно, масочки, гелі, тонери і все до сраки, зранку все одно стара потикана андатра.

Смажена полуничка• 23 июня 2024
Так, і зайва вага вже не так бістро скидається
І до косметолога треба ходити частіше
І одяг личить не той що зі шафи впав, а тре підбирати згідно віку і фігурі
Короче недешеве то задоволення добре виглядати людині середнього віку)
Галя із Дарниці• 23 июня 2024
Те ж саме догляд за обличчям, тілом тощо.
На ніч поїв смаженого, солодкого, плюс алкоголь, вранці страшно глянути.
Суцільна зрада• 23 июня 2024
Трошки перебільшуєте, жахливо не доглянуте волосся це не про вашу ситуацію)
Всех анонимов аноним• 23 июня 2024
Мене бісить, що раніше я могла їсти що попало і коли хочу, а це ніяк не позначалось на фігурі. А ще, шкіра була завжди підтягнутою. Талія як піщаний годинник. А зараз у мене такої талії нема. І якщо бодай тиждень в залі пропустила, шкіра пливе вниз. Це при тому що харчування у мене більш корисне, ніж погане. І сама я худенька. І бісить що моя худоба вже не така як в 20+. Зараз всі кажуть що я худа, але коли дивлюсь на фото старі, то там худоба була геть інша.
Директор Пляжу• 23 июня 2024
Думаєте, далі буде краще? 😀
За ким я буду?• 23 июня 2024
А найбільше бісить те, що чоловіки у такому самому віці - жонихи! Неважливо, скільки у нього дітей, що він виглядає або як жінка на сносях, або як сутула лисіюча псина, все одно він у дзеркалі бачить красавця.
Love_Love_Love_• 23 июня 2024
Молодість це до 44 років
ЛеньГуглить_правда• 23 июня 2024
Якщо це вас втішить, то є люди, в кого волосся виглядає жахливо у будь-якому віці та незалежно від догляду) Усе життя живу з гніздом на голові.
Коли воно густе на потилиці, а біля обличчя три волосини, тонке, як пух, пористе, трохи крутится та живе своїм життям, укладка не тримаєтся, а якщо зробити так щоб трималась, то за годину буде виглядати наче голова місяць не мита, а укладка, ну вона все одно розвалиться, але трохи не так швидко.
Мабуть кератин то мій один вихід, але таки боюся, що мій скажений пух того не переживе.

автор Забула що? • 23 июня 2024
Ще питання, щоб 2 рази не вставать.
Яка процедура дійсно відновлює волосся, а не шкодить?
Кератин, я так розумію, відпадає. Ботокс чи тільки холодне відновлення?
Жена аллигатора• 23 июня 2024
Просто краску поменяйте на нормальную, что не смывается быстро, в остальном наверно да