графиняВишенка• 23 июня 2024
Косметика Mary Key хороша?
По якості гірша від люксу?
Летчица• 23 июня 2024
Користуюся цією косметикою ще зі школи . А зараз мені 36. Всім задоволена. Якість подобається.
Сама не знаю• 23 июня 2024
Як на мене - ніяка. Сітьовий бренд, покупка радості і емоцій, продукт тут вторичний.
Аноним с кешбеком• 23 июня 2024
Мне только пудра рассыпчатая у них нравилась, все остальное отстой.
Однозначно• 23 июня 2024
Ціни собі не складуть. А насправді - какашка)
За такі гроші є краща .
Моя думка. Користувалась багато чим, працювала в компанії 10 років тому.
За такі гроші є краща .