Чоловік оновив дані через резерв +.
Має військовий квиток, в якому значиться як не придатний у мирний час та обмежено придатний у військовий.
Але резерв + пише що він не на обліку і потребує уточнення. Зверніться до ТЦК.
В когось було щось подібне? Як вирішували ситуацію?
Inno4ka-ya• 23 июня 2024
Ответ дляУслада
загубились його дані.
є бажання- ідіть в тцк.
Я б не пішла в такому разі
Гайка-2007• 23 июня 2024
Подивіться печатку у військовому квитку, на якій написано в якому рвк він стоїть? Що там написано-Стоїть на обліку чи знятий з обліку ?
Гайка-2007• 23 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
Обмежено придатних не списували
При чому тут це? Він міг знятися з обліку з одного рвк і стати в іншій про причині зміни місця реєстрації. Одне зробив ,інше ні. Випадків таких куча
Гайка-2007• 23 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
І забув про це?)
Принципово не зробив. 20 років тому так багато хто робив
Ответ дляУслада
автор, може в ЦНАП можливо обновити?
а так вам вирішувати, йти в ТЦК чи ні.
Бо після 18,07 штрафи високі, можливо ще продовжать обновлення даних.
а так вам вирішувати, йти в ТЦК чи ні.
Я думаю теж що продовжать.В мене знайома звернулася одразу і отримала талончик для проходження влк на кінець липня.Багато людей для оновлення даних і вже по талонам.Ну,хоча б місяць,думаю,мають дати без штрафу
Автор, коли його признали обмежено придатним? Якщо більше 3х років назад, то на перекомвсію ВЛК, а там всіх визнають придатними і на фронт. В мене в чоловіка такий статус, юрист каже нікуди не йти, бо загребуть. Краще вже штрафи. До речі, на перекомісію є 9 місяців по закону.
Ответ дляOlvia1987
Знятий з обліку це не списаний.Списаний це виключений з обліку.
Це на даний момент так,а тоді навіть коли ато розпочалося,можна було все робити без відвідування воєнкомату,приписатися,знятися з місця реєстрації,на роботі не відсилали у воєнкомат, якщо потрібен був актульний воєєний білет
Ответ дляnata.ant
І тоді так було.Військовозобов´язаний знімається з обліку у воєнкомату,коли переїжджає на інше місце проживання.До списання це не має ніякого відношення.
Ответ дляOlvia1987
Не було,тоді всіх чоловіків посилали у воєнкомат, якщо хотів виписатися або прописатися, якщо був знятий то ні.Навіщо ви мені,щось хочете довести, якщо я знаю як це відбувалося .Я до того,що спокійно у воєнкомат і може не бути даних чоловіка аатора
Ответ дляnata.ant
Ким працює ваш чоловік?