Zelenkа• 23 июня 2024

Нові графіки відключень світла вже бачили?

ДТЕК сьогодні оновив графіки. Поцікавтесь, щоб не було сюрпризу.
GaleTTa• 23 июня 2024
У нас остался прежний)) вечерогулятельный-с 18 до 22 без света

автор Zelenkа • 23 июня 2024
Ответ дляGaleTTa
Ще не вечір, у них там своя атмосфера. Ще придумають і вам)
Alena.i• 23 июня 2024
В мене вже був сюрприз, попередили за 10 хвилин, так швидко міксер у мене ще не збивав))))
БрЮнЕтОчКа77777• 23 июня 2024
Смотреть на сайте ДТЕК?
Nathalie27• 23 июня 2024
Ответ дляZelenkа
А що там придумали? Бо в мене теж старий
Kot_v_meshke• 23 июня 2024
У вас якось кардинально змінилось?
GaleTTa• 23 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Не удивляюсь уже ничему)) наконец-то уровень стрессоустойчивости о котором мечтала всю жизнь)
автор Zelenkа • 23 июня 2024
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Смотреть на сайте ДТЕК?
Так, де місто і адреса. Там навалюють вже вдячні абоненти в ФБ)
БрЮнЕтОчКа77777• 23 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Да. Спасибо нашла.

marata• 23 июня 2024
Все, як було, в мене
Alex_Kri• 23 июня 2024
так вроде писали, что только для области, Киев не трогали
автор Zelenkа • 23 июня 2024
Ответ дляNathalie27
Збільшили чорні зони. Фактично, світло в деякі дні гарантовано всього 4 години. Це по Київській області.
Я не Сірожа• 23 июня 2024
Так його ще зранку змінили.
Відключення не з 19 до 23, як писали вчора, а з 11 до 23. Тож в ці години будуть відключення по ГПВ. Я от зараз без світла до 14, по факту в 14.20-14.30 з світлом буду.

Упс, це ви не про зміни на сьогодні...
natlili• 23 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Так
Я в шоці
Ридаю
автор Zelenkа • 23 июня 2024
Ответ дляKot_v_meshke
У вас якось кардинально змінилось?
Так, конкретно у нас так. Просто в деякі дні години геть незручні. Тому створила тему, щоб позаряджали ноути, кому важливо.
natlili• 23 июня 2024
Киівська область
Світла по нових графіках не буде по 12-16 годин за добу
_Helenn_• 23 июня 2024
Бачила. Ох....ю сижу. Всього 6 годин світла на добу
Peres Lal• 23 июня 2024
Веерные отключения превращаются в веерные включения. Зимой будет хуже.
VA 11• 23 июня 2024
Ответ дляnatlili
Киівська область
Вчора розмовляли з чоловіком про придбання зарядної станції на 5 кВт. Є генератор, гелієвий акумулятор, але то все не те, якщо світла не буде постійно.
Йбна русня, горіти їм у пеклі, тварюкам!

Даксо• 23 июня 2024
Все так само як раніше у мене
mymoly• 23 июня 2024
Ответ дляGaleTTa
Що кожного дня з 18до 22. Він же повинен змінюватися, чи не повинен?
БрЮнЕтОчКа77777• 23 июня 2024
Ответ дляVA 11
Если есть возможность, то покупайте станцию. Мы купили в квартиру на 1,5 квт., очень выручает. Правда хватает на 6-7 часов.
Авокада• 23 июня 2024
Ответ дляVA 11
В ТГ уже видела фото как горела квартира от взорвавшегося
генератора или экофлоу((
VA 11• 23 июня 2024
Ответ дляАвокада
генератора или экофлоу((
Это не то. Генератор в доме стоять не может, а аккумы есть, которые не могут взрываться.
Даксо• 23 июня 2024
Ответ дляАвокада
генератора или экофлоу((
Якщо не економити на гарному обладнанні, а не купувати копієчний Китай, то все буде ок.

Наприклад подивіться український бренд Blackout
VA 11• 23 июня 2024
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Нашего аккума при работающем телеке на 4 часа хватает. Потом генератор включаем. Но его надо бегать включать, переключать щиток. Со станцией комфортнее, она сама будет переключатся. И если разрядится и не будет света, можно зарядить генератором.
Авокада• 23 июня 2024
Ответ дляДаксо

кто же против купить гарне обладнання ))
вы ещё скажите, что хорошо быть богатым, но здоровым.
Манула• 23 июня 2024
У нас графіки не змінилися, Дніпро. В робочі дні вимикають світло в цілому на 12-14 годин, десь 50% будинків на нашому масиві, інші 50% не вимикають взагалі
VA 11• 23 июня 2024
Вот люди, которые пишут, что взорвался генератор в квартире, они понимают, что такое генератор вообще?)
Даксо• 23 июня 2024
Ответ дляАвокада
Ну купити ви собі Китай і спалите квартиру, будете ще бідніші.