Садоводница• 23 июня 2024
Судя по количеству тем про женщин -рыб на советчице они очень популярные
Викачую яйцями• 23 июня 2024
Раньше думала ,,такое себе,, их типа надо защищать. Но с годами вижу, стервы ещё те. Неприятные . На них невозможно положиться , могут слинять в самый трудный момент.
Викачую яйцями• 23 июня 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Хорошо плавают. И молчат.
Молчат даже там где не нужно..
Твоя подружайка• 23 июня 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Даааа, а еще у них нет ручек, поэтому хотят что бы все всё делали за них
Викачую яйцями• 23 июня 2024
Ответ дляТвоя подружайка
В точку!
Ряженка• 23 июня 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Дуже влучно написали. Реально стерви. Прям зі шкіри лізуть, щоб здаватися хорошими і добрими. Але якщо щось піде не так, то гівно з них поллється через край.
Викачую яйцями• 23 июня 2024
Ответ дляРяженка
Да, думала няшки бедненькие и добрые)). Как я ошибалась
у меня подруга скорпион,она добрее
Володарка мрій• 23 июня 2024
Дуже емоцінозатратні, не люблять брати відповідальність, не ініціативні, в принципі, зрозумілі та зручні.
Володарка мрій• 23 июня 2024
Ответ дляОченьценная
Обирайте скорпіона, з нами не буде сумно)
З вами класно..
Викачую яйцями• 23 июня 2024
Ответ дляОченьценная
Мне нравится, вы говорите все что думаете , без этих вот молчанок, прямо и открыто и точка
Жена_КотораяСтена• 23 июня 2024
Я переконалась, що риби жінки жахливий знак. В очі посміхається, поза очі - гнилота ллється. Реально як тут вище написали - скорпіон і то краще. У мене є знайома скорпіон - побоювалась її через знак, а риба -колега по роботі видалась ангелочком. Але перші дзвіночки - щебече , щебече. Розійшлись усі, сиджу і починає гнати про всіх, і то так....Потім це все і проти мене обернулось. Ще сестра у мого чоловіка риба - теж посміхається, а за очі гадості говорить, при чому спільним знайомим. А заздрісна яка, як настрій падає, коли у тебе все добре. Не люблю я жінок -риб. Ще колись в програмі москальській ’ давай одружимось’ жінок риб часто характеризували як ’двуликих’, підступних, хитрих. Жіночий найгірший знак - риба, далі не айс були скорпіони і близнюки. Решта - норм, + і - в усіх були, але це так запам*ятала добре.