Бабка-байкерша• 24 июня 2024
Як вирахувати, скільки потрібно лінолеуму?
Конфиденциальность• 24 июня 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Якщо кімната 20 метрів, скільки треба брати?
Считать надо в зависимости от ширины и длины комнаты. Линолеум бывает разной ширины.
Кофр для ноги• 24 июня 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Треба спочатку орієнтуватись на розмір стін і від цього обирати ширину ліноліуму, щоб мінімізувати відходи.
Барбітта• 24 июня 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ширину і довжину кімнати потрібно знати і ширину самого ліноліуму
Королева ганделику• 24 июня 2024
Поміряйте довжину стін і йдіть в магазин до консультанта, підберуть вам.
Смячиком• 24 июня 2024
Ответ дляКоролева ганделику
А як міряти довжину стін? Питання від автора
Некомильфо• 24 июня 2024
Ответ дляБабка-байкерша
20 і беріть. Окремими квадратиками
Королева ганделику• 24 июня 2024
Ответ дляСмячиком
Та я сама в шоці від питання. Ну якщо поміряти не зможе, то написати просьбу в чат будинку, щоб сусіди помогли. Або дитину попросити, якщо є. Моя в 4 класі виміряла свою кімнату і знаходила периметр і площу
Чтооооооооооо?• 24 июня 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Причем стены,нужно.мерять.рлощпдь пола,ширину на длину
Королева ганделику• 24 июня 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
А у вас стіна відрізняється від підлоги? Меблі відсувати, щоб по плінтусу поміряти? Мені простіше по стіні, хоча ви праві потрібно міряти підлогу
Намакушка• 24 июня 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Просто судя по вопросу автора, как бы она высоту стен не померяла и пошла покупать линолеум
Бабка-байкерша
• 24 июня 2024
Ответ дляНамакушка
Які дотепні всі. Ніхто нічого не купував.
Намакушка• 24 июня 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Вам надо ширина и длина комнаты. Если у вас 2*3 метра и линолеум идёт в рулоне 3м, то вам хватит купить 2 метра в длину + учтите как будет рисунок ложиться. Как то так и покупайте)
Кофр для ноги• 24 июня 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Я теж спочатку написала про стіни, а потім подумала що не те написала. Краще не підлогу, а ширину і довжину кімнати якщо вона правильної форми. А якщо ні, то зовсім автора заплутаємо.
Чтооооооооооо?• 24 июня 2024
Ответ дляКофр для ноги
А что комнаты бывают не правильной формы?это овальная,треугольная...
Ширина на длину,но если есть рисунок на линол.это нужно учесть,а может автор купит без рисунка.тогда отходов не будет
Бабка-байкерша
• 24 июня 2024
Ответ дляНамакушка
Спасибо.
Кофр для ноги• 24 июня 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Еще и как бывают. И со множеством углов, и овальная, и трапецевидная, и вообще х..знает какая. Это я не акцентирую на эркере, нишах и прочих извращениях.