Весняний Марафон• 24 июня 2024
Вітрянка на 30 тижні
Хто небудь хворів вітрянкою під час вагітності, в мене йде 30 тиждень, і з´явилися висипи на животі, грудях , не зудять, дали направлення до дерматолога. Але до завтра я з розуму зійду 😭😭😭. Заспокойте мене, чи не вплине на дитину на такому терміні?
Раздражевская• 24 июня 2024
Не нервничать и идти к врачу . У каждого индивидуально . Все будет хорошо
Глаголиця• 24 июня 2024
вам не до дерматолога, а до інфекціоніста. тільки не йдіть в жк до гінеколога, бо інших можете заразити
Глаголиця• 24 июня 2024
а на голові є? температура є?
свербить?
може і не вітрянка доречі. у сина нещодавно зʼявилось пару прищів схожих на вітрянку, навіть тут питала. але до вечора стухли і на наступну добу зникли зовсім, але температура при цьому була.
свербить?
побольшомусекретику• 24 июня 2024
Вы же знаете, что это опасно, очень-очень.
Чего вы подозреваете именно ветрянку?
Не болели ранее, есть в близком окружении случаи сейчас?
Сыпь многая похожа друг на друга, даже потница может так выглядеть.
Чего вы подозреваете именно ветрянку?
Лика-прилипка• 24 июня 2024
Температура є?
В дитини спочатку було пару прищів, які не свербіли і температура.
побольшомусекретику• 24 июня 2024
Ответ дляНе пириживай
На 30 тижні не страшно.
Я перехворіла в 6 тижнів вагітності
У моей мамы ветрянка на таком сроке привела к преждевременным родам двойни.
Но у неё всё симптомы были, вся обложена, температура 39, зуд ужасный.
И она, конечно, ранее не болела Если автор раньше болела, то в редчайших случаях повторного заражения течение болезни лёгкое.
Крим мій• 24 июня 2024
Во-первых, не переживайте. Во-вторых, на таком сроке это нетак страшно, чем в первый триместр. Узнайте у родственников, болели ли вы ветрянкой.
Весняний Марафон
• 24 июня 2024
Ответ дляГлаголиця
а на голові є? температура є?
свербить?
На голові нема, температури наче нема також , а воно обов´язково має чесатися ?
Весняний Марафон
• 24 июня 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Чего вы подозреваете именно ветрянку?
Тому що дуже боюся всякого такого, знаю,що небезпечно , тому і накрутила себе , а вчора сильна спека була , весь день бризкала на себе з сифона , може запріло там все ,хз
Весняний Марафон
• 24 июня 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Температура є?
Нема температури, а потім почали свербіти ?
Весняний Марафон
• 24 июня 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Не хворіла раніше , і як малеча, здорові народилися ?
Весняний Марафон
• 24 июня 2024
Ответ дляНе пириживай
На 30 тижні не страшно.
Я перехворіла в 6 тижнів вагітності
І як ,все добре було вкінці ?
Не пириживай• 24 июня 2024
Ответ дляВесняний Марафон
І як ,все добре було вкінці ?
В моєму випадку ні,але то через малий термін вагітності.
Але сусідка хворіла приблизно в такому терміні як ви,то все добре.Але вона лежала в лікарні під час вітрянки.
Її дочка вже в 4 клас піде.
побольшомусекретику• 24 июня 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Нет.
Но это был 1981 г.
Иммуноглобулин, знаю, вводят.
Если это реально ветрянка (далеко не факт, я думаю, это не она), наверное, стоит госпитализироваться.
И при планировании следующей беременности сделать прививку
Но это был 1981 г.
Иммуноглобулин, знаю, вводят.
Инфотуфелька• 24 июня 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Нет.
Но это был 1981 г.
Иммуноглобулин, знаю, вводят.
Но это был 1981 г.
Иммуноглобулин, знаю, вводят.
вітрянка 99%.
Вам треба в пологовий під нагляд, але в ньому має бути обсервація.
Ви знаєте де могли підхопити?
Весняний Марафон
• 24 июня 2024
Ответ дляИнфотуфелька
вітрянка 99%.
Ви знаєте де могли підхопити?
Чекаю,що моя гінеколог відповість, бо не знаю до кого звертатися, до дерматолога на завтра записалася, але вже сумніваюся ,чи до нього треба чи до інфекціоніста
Инфотуфелька• 24 июня 2024
Ответ дляВесняний Марафон
де ви живете?
ПлакалаВАвто• 24 июня 2024
Автор,мне совсем не похоже на ветрянку,я болела в 30 лет…прыщики были прям водянистые, у вас как гнойничок больше похоже. Как бы ни было,желаю вам,чтоб все было хорошо 🌸
Весняний Марафон
• 24 июня 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Дякую, дуже надіюся , завтра вже може нарешті дізнаюся ,бо невідомість вбиває
ПлакалаВАвто• 24 июня 2024
Ответ дляВесняний Марафон
За целый день есть новые высыпания? Вообще оно идет с головы головы,шеи,спины…странно что у вас на животе…и очень стремительно разрастаются прыщики…
Весняний Марафон
• 24 июня 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
О,да , на ніч з´явилися нові маленькі, і температура 37 😭
Инфотуфелька• 25 июня 2024
Ответ дляВесняний Марафон
якщо в Києві дзвоніть 1583 з міського номера, і запитайте чи повинні вас госпіталізувати. Це служба здоров!я - цей дзвінок просто підскаже що робити далі.
Дивна якась гіінеколог у вас.
Весняний Марафон
• 25 июня 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Дивна якась гіінеколог у вас.
Ні, не в Києві , дякую! Вітрянка підтвердилася, назначили лікування...🥺
Надіюся,що все добре буде з малятком .
Всім дякую за підтримку ♥️
Надіюся,що все добре буде з малятком .
Всім дякую за підтримку ♥️
Инфотуфелька• 25 июня 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Надіюся,що все добре буде з малятком .
Всім дякую за підтримку ♥️
Надіюся,що все добре буде з малятком .
Всім дякую за підтримку ♥️
все буде добре! строк вже великий, дитина сформувалася - це головне.