Яйцеголовая• 24 июня 2024
Допоможіть купити квитки на швидкісний Хюндай, будь ласка. Хто в темі?
Дівчата. 5 серпня хочу поїхати у Львів на швидкісному потягу. Сподобалися місця за столом. Хочу їх викупити.
Підкажіть, будь ласка, на якому сайті квитки з´являються раніше всього? Чи в якій касі? І які є лайфхаки? Може якісь знижки і т.д. 2 дорослих і 2 дитини (7,8 років)
Яйцеголовая
• 24 июня 2024
Ответ дляБайрактарна
А якій номер потягу
Потяг 743К, який з Дарниці їде
Час в дорозі 5 год. 40 хв.
11:59
Київ-Пасажирський
Львів
Час в дорозі 5 год. 40 хв.
11:59
Київ-Пасажирський
Львів
Яйцеголовая
• 24 июня 2024
Ответ дляГолубая фишка
Прочитала липня. За 20 днів до від´їзду в застосунку Укрзалізниці
5 Августа (попереду ще ж цілий місяць)
Голубая фишка• 24 июня 2024
Ответ дляЯйцеголовая
5 Августа (попереду ще ж цілий місяць)
Так, вже виправилася
Байрактарна• 24 июня 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Потяг 743К, який з Дарниці їде
Час в дорозі 5 год. 40 хв.
11:59
Київ-Пасажирський
Львів
Час в дорозі 5 год. 40 хв.
11:59
Київ-Пасажирський
Львів
Ой, ні, то липня же )))741 знайшла
Яйцеголовая
• 24 июня 2024
Потяг - 743К ІНТЕРСІТІ+ 06:19
Час в дорозі 5 год. 40 хв.
11:59
Київ-Пасажирський
Львів
Час в дорозі 5 год. 40 хв.
11:59
Київ-Пасажирський
Львів
Яйцеголовая
• 24 июня 2024
Ответ дляКузякин
Как все должны были догадаться, что вы едете из Киева?
Капец.
Вибачте, тупанула.
Яйцеголовая
• 24 июня 2024
Ответ дляБайрактарна
Ой, ні, то липня же )))741 знайшла
А на 05.08.2024 ще немає на сайті квитків. А коли вони з´являться? Чи може в касах на вокзалі вони вже є?
Вишневий цвіт• 24 июня 2024
Ось раніше вам правильно написали.На сайті Укрзалізниці,за 20 днів розпочнеться продаж .Там і ’ловіть’ квитки .
Голубая фишка• 24 июня 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Вам же написали, що за 20 днів до відправлення. В касах теж немає
Солоденька цукОрка• 24 июня 2024
Ответ дляКузякин
Капец.
А яка різниця? Якось відрізняється інформація, про яку питає автор?
Акуна_Матата• 24 июня 2024
Есть сайт, где билеты появляются раньше всего. Там и скидки, и лайфхаки. Но он очень секретный...
МастерЮля• 25 июня 2024
Встановіть собі додаток Укрзалізниці, обов´язково прив´яжіть карту ,з якої будете оплачувати ,та додайте всіх пасажирів ,які будуть їхати. За 20 діб о 8:00 ранку будьте готові зловити та викупити квитки. Як раз можна максимально 4 купити .В мене це вийшло без проблем)
Яйцеголовая
• 26 июня 2024
Ответ дляМастерЮля
Дякую вам! Так і зроблю