ЕлькиПальки• 24 июня 2024
WOG Pride, накопичення
Встановила додаток, заправила там машину і на балансі висвісує 175 грн?
На що я можу їх витратити?
І як?
Дякую!
На касі не запитала,бо була черга...
На що я можу їх витратити?
І як?
Дякую!
На касі не запитала,бо була черга...
ЕлькиПальки
• 24 июня 2024
Ответ дляЗубная фея
Можете бензин на них купить, кофе и тд
Не підкажете,вони через якийсь час згортають,чи немає обмежень по часу,щоб витратити?
Нафаня Маня• 24 июня 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Вони мають обмежений строк дії, але додаток Вог вас попередить завчасно, за місяць ніби, що вони згорять. Тому не переживайте. Я їх накопичую літрів на 20 палива і тільки тоді заправляюсь. В мене так 2 хто доги висять і на початку місяця додаток попередив, що вони до 30 червня
ЕлькиПальки
• 24 июня 2024
Ответ дляНафаня Маня
Дякую!