Морковку дай• 24 июня 2024

Охмадит генетик, Центр неврології на Богатирській невролог

Порадьте лікарів невролога і генетика в Охмадиті. Потрібно обстежити дитину, потрібен найкращі лікарі
ЧупакабраЗеБест• 24 июня 2024
из неврлогов знаю хороший - Павлеев, уже пожилой, может еще принимает.
а генетиков там нету, сидят две жирные ленивые бабы, ни в зуб ногой ни в жопу пальцем. генетика себе в другом месте ищите. там нету, так же как и дерматолога

Пишу каліграфічно• 24 июня 2024
На території Охматид є генетичний центр. Там завідуюча була Галаган Віра Олексіївна ( здається, так звати). Якщо вона ще там працює, то йдіть до неї.
А неврологи одні й ті ж. Смульська, яка останнім часом озвірин приймає. Здвижкова, про яку різні відгуки є.
Птица секретарь• 24 июня 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Были у нее, в итоге ушли по жругим генетикам, так как она назначила антибиотик ’для профилактики’, потому что не знала точно нужен он или нет...
Пишу каліграфічно• 24 июня 2024
Ответ дляПтица секретарь
Лікар не може подобатись всім. В кожного свій досвід.