ОдинРазНадетое• 25 июня 2024

Рыбы первой декады какие они?

Какие они дети и уже взрослые люди?
Коко На Страже• 25 июня 2024
Нормальні люди

Божа кульбабка• 25 июня 2024
Як всі Риби
Дюйм оф о4ка• 25 июня 2024
Муж был такого знака, это ужас и как сын не благодарный
Голова колгоспу• 25 июня 2024
В мене колишній хлопець першої декади, дуже емоційно нестабільний, настрій постійно мінявся, безперервні емоційні качелі. Щодо роботи, заробляв непогано, командний гравець, щедрий, любив робити подарунки. У побуті теж все ок, не педант, нянька не потрібна, не оптимізатор, як я люблю, але то мої таргани. Не лідер, треба підштовхувати, але глибокий, якщо вірно вказати напрям і йому зайде. Дуже важливо, щоб те, що робить, подобалось, з примусу, будуть істерики та опір. Розійшлись, так як я стомилась його тягнути морально.
Бриджит_Фрикандо• 25 июня 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Мой бывший муж тоже рыба 1 декады, полная противоположность тому, что Вы написали.
В топку те гороскопы
Швендяю містами• 25 июня 2024
Не буває чистих знаків зодіака. Якщо ви вже переймайєтеся цим, то поцікавтеся асцендентом
Я в дамках• 25 июня 2024
Я 21 февраля. Работала всегда на руководящих должностях, потом был свой магазин. Умею заработать и постоять за себя. Люблю путешествовать, занимаюсь спортом с детства. Но плохая хозяйка и, мне кажется, жена не очень. Мама говорит в детстве была зайкой и без проблемным ребенком. Я думаю надо смотреть всю карту, у меня луна в стрельце, а Марс в овне. Это если вы верите в это все.
Голова колгоспу• 25 июня 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
В топку те гороскопы
Від року багато залежить та планет багато залежить, в мене мама третьої декади риб, планети у своїй більшості у водних знаках, її найкраща подруга на день молодша, але в гороскопі жодної планети, окрім сонця, немає у водних знаках, по характеру, чистий лев. Отак.
Голова колгоспу• 25 июня 2024
Ответ дляЯ в дамках
О сестра, я такий Козеріг, теж постійно на керівних посадах, навіть, якщо посада не керівна, рулю я

Масяня Я• 25 июня 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Подтверждаю
Масяня Я• 25 июня 2024
В детстве была зайкой, как пишут, а сейчас неблагодарное и жестокое существо, предатель. И да , занимает руководящие должности.
ОливьЕЖечка• 25 июня 2024
Дві руки, дві ноги, одна голова, хвоста та луски немає.
Ну блін, хто ці люди, що створюють подібні ’чарівні’ теми??
TANYA 0 0 0 0• 25 июня 2024
Риби для мене слизькі і їх дві, тобто різка зміна настрою рішень і двулічні можуть бути ліцемірні.
автор ОдинРазНадетое • 25 июня 2024
Ответ дляМасяня Я
У вас сын или дочь?
Масяня Я• 25 июня 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
У вас сын или дочь?
дочь