Вероятненько• 25 июня 2024
Чи можна в приватного нотаріусу оформити свідоцтво про спадщину?
Якщо спадкова справа була відкрита в державній нотаріальній конторі?
Букет троянд• 25 июня 2024
Потрібно йти лише до того нотаріуса.
Як варіант зробити заяву про вступ у спадщину в приватного нотаріуса та віднести цю заяву державній нот конторі, де зроблять копію цієї заяви та проставлять вам штамп що забрали заяву
Chaterbox• 25 июня 2024
я знаю,что где открыто дело, там и все остальное можно делать. Менять нельзя. Не в смысле - частный или гос,а в принципе у одного и того же
Поторописька• 25 июня 2024
Ні, не можна. Навіть якщо держ нотаріус, що відкрив справу, припинить діяльність, її передадуть іншому державному