Пустощі-веселощі• вчера в 20:40
Вам подобається Марго Роббі?
?
мимАпроходила• вчера в 21:01
Ответ дляГрушки-яблочки
Внешне нет, играет она неплохо, но только определенные роли вроде той фигуристки или как в Вавилоне
Да, Вавилон пожалуй ее самая крутая роль на сейчас, но я еще Грозовой перевал не смотрела
Не против• вчера в 21:02
Ответ дляНагайна
Я вже зо 3 фільми з нею бачила - всюди один і той же вираз обличчя.
В Эдеме она хорошо сыграла
На циголках• вчера в 21:11
Ответ дляНагайна
Так, подобається, і ролі у неї яскраві, може бути різною. А от культу Сідні Свіні не розумію.
Нема у Сідні ніякого культу. Я живу в США і тут вона звичайна актриса, ніхто з нею не носиться. Як і з Марго доречі. Я думаю Сідні все ж талановита, я її ще в Едемі помітила і там вона одягнута з голови до п´ят, але зіграла чудово. А от Марго просто працьовита, мені здається вона бере наполегливістю і роботою над собою. Єдине цікаво, вона завжди грає якихось психів або ляльок, скоро такий вік, коли ляльок не зможе грати, навіть для Перевалу вона занадто зріла, що ж вона буде грати тоді
Топтунша• вчера в 21:56
Ответ дляНагайна
Там как раз все понятно: две огромных суини впереди