Мао_Мяо• 25 июня 2024
Хто обстежував порушення сну на Богатирській?
У сина-підлітка сомнамбулізм, іноді кричить уві сні, намагається кудись побігти, буває травмується через це. Невролог направила на Богатирську 30 в стаціонар на обстеження. Хто там обстежувався, напишіть будь ласка, які там умови і чого очікувати? Чи можна буде ночувати з дитиною?
Кусман Сиру• 25 июня 2024
Потрібно вдень заснути із датчиками на голові.
На все години півтори.
Колись були із дитиною не підлітком.
Може щось змінилось.
На все години півтори.
Колись були із дитиною не підлітком.
Може щось змінилось.
Мао_Мяо
• 26 июня 2024
Ответ дляВитворунка
З підлітком? Ні.
А не підкажете, чи добре там слідкують за дітьми вночі ? бо мій може уві сні втекти
Мао_Мяо
• 26 июня 2024
Ответ дляКусман Сиру
На все години півтори.
Колись були із дитиною не підлітком.
Може щось змінилось.
На все години півтори.
Колись були із дитиною не підлітком.
Може щось змінилось.
Скажіть будь ласка, вам там допомогли виявити проблему? І чи дають дитині снодійне для денного сну, якщо зазвичай дитина не спить вдень?
Кусман Сиру• 26 июня 2024
Снодійне не давали, бо дитина мала денний сон на той час. І підгадали час прийому під денний сон.
Про снодійне не маю інформації.
Витворунка• 26 июня 2024
Ответ дляМао_Мяо
Попередьте медсестер, вони закриюиь двері. Або спитайте все-таки, може, для вас виключення зроблять. Моя дитина лежала в неврології з іншою проблемою. За правилами батьки лише до 7ми років з дитиною.
Мао_Мяо
• 26 июня 2024
Ответ дляКусман Сиру
Про снодійне не маю інформації.
Дякую за відповідь
Мао_Мяо
• 26 июня 2024
Ответ дляВитворунка
Дякую